[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#podujev

MOST RECENT

French Nails💅#studio_besa #podujev

MJALTË GINDER (xhenxhefil) D+ ***********************
Sasia: 1kg
Çmimi:15€

MJALTI GINGER:
Rrit efektin e tretjes së supstancave aktive në organizëm
Parandalon tersisht gazrat.
Rregullon Problemet e frymëmarrjes(kollitje, ftohje,dhimbje të fytit,grip,rrjedhja e hundës), astma.
Në këto sëmundje tregon efekte shumë efikase.
-Ulë inflamacionet,
-Largon dhe te mbron nga gripi
-Qetëson dhimbjet e migrenës dhe krampet menstruale
-Stimulon mëlçinë,
-Hollon gjakun
-Largn gëlbazën (Fenomenale për personat që konsumojn duhan).
-Është i dobishëm për kyçet, zemrën dhe veshkat.
– I mirë për telat e zërit
– Jep kënaqësi psikike dhe disponim të mirë
– Është substancë e fuqishme për humbje të peshës
– Ndihmon pastrimin e brendshëm
– Ngadalëson zhvillimin e baktereve që shkaktojnë sëmundje
– Pastron mëlçinë
– Redukton fryrjen e barkut dhe ënjtjen
– Është antioksidant i fortë
Kuron Tiroidet

PËRDORIMI:
Mëngjes dhe mbrëmje një lugë kafje Mjaltë , e tretur me një lugë gjelle ujë të ngroht, në një filgjan dhe konsumohet.
****************************** #Ferizaj #Pej #Prishtin #Gjakov #podujev#prizren#mitrovic#

Most Popular Instagram Hashtags