#paspak

MOST RECENT

Kaming sun.. The Wedding ADEN & GITA #Paspak

Lulzim Basha! #paspak #opiniontvklan

Sonte ne Opinion - nje emision special per 6 motrat jetime nga Kukesi, por edhe disa raste te tjera familjesh ne nevoje. Tregoju miqve, kontribuo! @blendifevziu #paspak #opiniontvklan

Gjykata liron Saimir Tahirin! Menjehere pas intervistes me Bledi Kasmin te ftuar ne studio jane Iris Luarasi, Ervis Iljazaj, Ylli Manjani, Mark Marku. #paspak #live #opiniontvklan

Sonte ne Opinion Dhurata Thanasi, Enes Reka, Jani Sidheri, Kristi Janku, Ilir Hysaj, Zhaklina Bano, Iva Tiço, Saimir Kodra ndajne pasionin e tyre per embelsirat. #paspak #opiniontvklan

Ne pjesen e dyte do te ndiqni nje interviste te kengetarit Eugent Bushpepa, ku rrefen eksperiencen e tij ne Eurovizion ekskluzivisht per Opinion. #paspak #opiniontvklan

@rtv21#perditetembare #paspak ne studio me mamin @razijemusa ku do te flasim per perdorimin dhe ruajtjen e ushimit per femije

#paspak 👌

Part 1.😍
Per me shume video me titra shqip na ndiqni.↙️
@dashuri_bardhezi_official
#siyahbeyazaşk #dashuribardhezi #episode2 #paspak

Kembaran katanya
#Rima_arg
#PasPak
#APKP_sweet17

🌪🌪🌪 #Paspak on stage #capitalt 🔥🔥🔥

#paspak#karaoke rezervoni ne 0696804999

Sa i njihni albumet e grupeve tuaja të preferuara??? #paspak

me #uraganin @aurelagaceofficial 🙌👏💪
#paspak live ne @venue_club
😎😎

#asgjenukshkon si asnjehere me parë #live sonte në Shqiponja Club 😍 #paspak #athinë

#PasPak
#opinion @kejdimehmetaj “Modeli qe duhet te ndjekim”
#opiniontvklan #klan

Most Popular Instagram Hashtags