#openmyworld

MOST RECENT

Nature doesn't care about what is possible and what is not. It just does it's thing. 🌻

😍Vjeshtë në Budapest, 4 Ditë €299, Hungari😍 💚Vizitohet: Budapest. Fjetje 3 netë në Budapest. 💜Fluturimi direkt Tiranë - Budapest - Tiranë.
💚Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. ➡Nisja më 6 Tetor 👉Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Fluturimi vajtje -ardhje me avion.
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 23 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra). ➡Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. 🔛🔝PRENOTO TANI🔛🔝 ☎ +355 44533333 ☎+355 69 7383320
🐚🦀🐚🦀🐚🦀🐚🦀 💟INSTAGRAM: Albatros_TravelAlbania
💟Mail: albatrostravel05@outlook.com ❎Për më tepër: Inbox ose Skype: Albatros_TravelAlbania
✳️Adresa:Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). ⛔️Mënyrat e pagesës:
Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet UNION BANK
Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money✅✅ #FamilyVacation, #DestinationWedding, #Honeymoon, #Adventure, #GroupTravel, #AllInclusive, #Cruising #travelmore #goexplore #openmyworld #adventurethatislife #digitalnomads #workandtravel #nomadiclife #locationindependent #roomwithaview 💙#Albatrostravelalbania #Experiencemakesthedifference💙

Ist das nicht herrlich erfrischend? An lauen Sommertagen weht steht eine kühle Brise über die Isar und die Luft fühlt sich so richtig erholsam an. .
.
.
.
#isar #münchen #munic #muc #englischergarten #dahoam #bayern #nature #minga #explorewildly #finditliveit #adventuremobile #getoutside #thegreatoutdoors #getoutdoors #outdooradventures #openmyworld #nature #outdoor #microadventure #frei #wild #abenteuer #adventure #draußen #daheim

😍Udhëtim në Stamboll, 4 Ditë Hotel 4* €229, Nisja më 27 Korrik, 10, 24 Gusht, 7, 14, 21, 28 Shtator.😍 🌻Vizitë: Stamboll
🎯Fjetje: 3 netë në Stamboll. 🌻Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë, 🎯Nisja në Mëngjes heret nga Tirana, Kthimi në mëngjes nga Stambolli. 🌻Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. 😍Nisja më 17 Korrik, 10 dhe 24 Gusht, 7, 14, 21 28 Shtator 😎Kujdes: Të gjithë klientët që udhëtojnë për në Turqi duhet të kenë pasaportë te vlefshme për 6 muaj pas datës së kthimit. ➡Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport ✔️OPSIONALE:
1. Lundrim me anije në Bosfor 1.5 – 2 orë për të parë Europën e dhe Azinë €5.
2. Shtesë për Darkë €25 për 3 netë. 🔛🔝PRENOTO TANI🔛🔝 ☎ +355 44533333 ☎+355 69 7383320
🐚🦀🐚🦀🐚🦀🐚🦀 💟INSTAGRAM: Albatros_TravelAlbania
💟Mail: albatrostravel05@outlook.com ❎Për më tepër: Inbox ose Skype: Albatros_TravelAlbania
✳️Adresa:Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). ⛔️Mënyrat e pagesës:
Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet UNION BANK
Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money✅✅ #FamilyVacation, #DestinationWedding, #Honeymoon, #Adventure, #GroupTravel, #AllInclusive, #Cruising #travelmore #goexplore #openmyworld #adventurethatislife #digitalnomads #workandtravel #nomadiclife #locationindependent #roomwithaview 💙#Albatrostravelalbania #Experiencemakesthedifference💙

👌👍⭐⭐⭐⭐⭐

Jul 2018 | Calcutta, India | Portrait of a woman. #foundry2018 @foundryphoto @photowings

Photos can’t do it justice, was amazing to see it for real. •
#openmyworld #italy #rome #colosseum #pasta #travel #tourist

#Repost @traveldirty
• • •
Episode 4 was wonderful, yes!
It was also unique, coz it was the first trip where all participants came by themselves, without a friend to turn to or someone to rely on if they didn't like the group.
Because they came alone, they HAD to interact with others, and god knows they did more than just interact. A bunch of strangers became a bunch of chatterboxes by the time we came back!
Loved traveling with these kids of all ages.. #wonderfulplaces
#openmyworld
#lovetotravel
#beautifuldestinations
#travelpreneur
#travelblogging
#bloggersofinstagram
#tblogger
#bloggerlife
#travelphotography
#quietthechaos
#incredibleindia
#visitindia
#wanderlusting
#inspiredtravels
#getaway
#blogtravel
#maharashtra
#maharashtratourism
#oneplus6
#wanderers
#puneinstagrammers
#maharashtradesha
#maharashtra_ig
#punegram
#lifeofadventure
#travelfriends #traveldirty

Most Popular Instagram Hashtags