#nuset

2827 posts

TOP POSTS

Hey maşallah tak tak bitmedi 😅
Bakalım Kimler Etiketlenecek?
@rumeliorhankemal

@coiffeurajkune 😍😍😍 #nuset tona po zbukurohen te ma e mira @coiffeurajkune

MOST RECENT

SHAMPO I BISHTIT KALIT PËR FLOKË DHE TRUP
Sasia 355ml

Formula speciale në shampon me ekstratke të bishtit të Kalit: parandalon rënjen e flokëve duke forcuar ato dhe larguar zbokthin.

Ajo është e pasur nga përbërsit bimorë. Mirëmban flokët, I jep volum dhe shkëlqim dhe përmison shëndetin e tyre.

Kjo shampoo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer.

Bishti i Kalit: Ndihmon cdo lloj floku duke i bër të shëndetshëm dhe të shkëlqyeshëm, Rritja e shpejt e flokëve pasurohet nga aminoacidet thëlbësore në mënyr tër ta transformuar flokun e zakonshëm, të dëmtuar në flokë të shkëlqyeshme.

Përdorimi: Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojeni 1-2min shpërlajeni dhe thajeni flokët me peshqir (jo me terëse të rrymës). • Ky produkt është 100% Natyral, dhe pa efekte anësore.

contact +38649298718 viber&whatsapp. #gjilani #prishtina #shpirti #prishtinacity #kosovë #tirana #albanian #ferizaj #pejë #fushkosova #qikat #nuset #krejt #gjakovacity #prishtinë #albanian #ferizaj #malisheva0913

Most Popular Instagram Hashtags