[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#nunta

42586 posts

TOP POSTS

Петро та Ірина. 20.09.2017 🤵👰
Друзі, це НАЙПУНКТУАЛЬНІШЕ весілля цього року! І не тільки !
Гостей запросили о 16:00, о 16:02 я почала церемонію одруження !!!
Ось що значить повага один перед одним ! ❗️На вашу думку, на скільки часу можна запізнюватись на весілля ??? Відповіді в коментарях👇
#weddingday #nuntapreutesa #kievgram #lviv #odessa #торжество #ucraina #свадьбамечты #весілля #kievgram #ведучавесілля
#romania #nunta #chernivtsigram #gustocoffee

Best is yet to come!
Book your wedding date: +40728065455

#Nunta Adina&Cristi
A fost o bucurie sa fim si noi parte💕

Cu iubitele mele! 😘😘😘#nunta #scumpilornostri @miss_tatyanaa

Just a little more green before it’s officially autumn. 🌿🍃🍂🍁

MOST RECENT

Unul din momentele noastre preferate din ziua nuntii sunt cele in care facem portretele de mireasa. E o atmosfera parca de liniste si pace care iti permite sa iai lucrurile usor si sa realizezi ca azi este nunta ei! Dupa, incepe toata nebunia si agitatia. Din acest motiv insistam sa avem 20-30 min. doar cu mireasa. Si Da! Dam toata lumea afara:) #weddingday #grabazeiphotography .
.
.
.
.
.
.
#weddingideas #weddinginspiration #weddinginspo #instabride #instawedd #outdoorwedding #nuntainaerliber #bride #bridephoto #weddingsession #localsmd #chisinau #moldova #moldovamea #treehousecosoba #nunta #mireasa #lakecomoweddingphotographer #nycweddingphotographer #ashadetare #nuntaromania #ido #stylemepretty #theknot #brideportrait #bridal #portrait #weddingportraits

#coroniteflori
pentru orice eveniment #nunta #botez #cununiecivila sau poate fi purtata #zidezi

Servicii FOTO-VIDEO: Nunti, Cumetrii, Zile de Naștere și alte evenimente.
• studioVR.jimdo.com • +37367695123(Viber, WhatsApp) •
#studioVR #VictorReznikovPhotography #VictorReznikov
#weddingphotographer #nunta #свадьба #церковь #венчание #cununie #cumetria #свадебныйфотограф #крещение #wedding #canon #nikon #l4l #f4f #moldova

Oana Maria și Silviu. Nuntă tradițional românească în București

https://goo.gl/oyE9Qz

@oanamatache

Scris de Petronela - Nuntă Tradițională @petronela.burla - @nuntatraditionala

Furnizori de servicii:

Fotografi: Ilarion Moga @ilarionmoga , Sergiu Nicola #sergiunicola, Bogdan Bică #bogdanbica și Constantin Cosmin #constantincosmin
Locație petrecere: Vatra Neamului @vatraneamului
Vestimentația miresei: Demetria Atelier #demetriaatelier
Vestimentația mirelui: Atelierul de creație "ALTIȚA" @atelierulaltita , cămașa moștenită de la bunici, șerpar de la Ilinca Alexandru #ilincaalexandru, cizmele realizate de către Axa Magnolia, Grigore Lup @incaltaminte.din.piele
Verighetele: Bijuteria Stil @bijuteriastil
Coafura: mama miresei Petruța Matache @m_petruta
Aranjamente florale și buchetului miresei: Monette Flowers #monetteflowers
Muzica: Elena Cuculici @elena_cuculici , Formația Toni Răducanu #toniraducanu , Nicu Rus #nicurus și Florin Gordon #floringordon din Prundu Bârgăului au cântat la ceteră și la vioară
Dansuri: Ansamblul Folcloric Doinita București @ansambluldoinita
Tortul și prăjiturile: Vatra Neamului #vatraneamului
Invitațiile: ManDiva #mandiva

#NuntaTraditionala #Bucuresti #Traditii #Obiceiuri #NuntaRomaneasca #PortIE #Nunta #Wedding #WeddingPhotography #TraditionalWedding #WeddingCustoms #Romania

Most Popular Instagram Hashtags