[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#noizy

62513 posts

TOP POSTS

Do ti ve pranga 😂👌 @enca & @zinizin funny moments 🤩😂❤️
.
#otr #noizy #enca #videooftheday

Kjo botë eshte e eger e mbushur me bisha #Noizy realized year /2012 ❄

Fuckin love you.❤🇦🇱
@zinizin

Kingzinjo🔥❤️#benzo #takeapicture #noizy @zinizin #otr 😱🔥
Follow @zinizinm for more 💥❤️

Tag dikon qe duhet me pa 😂 #otr #noizy @samirs4m @zinizin #albania #kosova

Noizy ❤️😍
Gjithmone mbeshtetje prej tij ❤️🔥 #zinizin #noizy #bangs

me grupin 👑🌹👑 #noizy #lilkoli #varrosi

#Noizy 💖

@zinizin live @avalonclubluzern
Samstag 16.12.17 ab 23:00 live im Avalon Club Luzern
#noizy #avalonclub #avalonluzern #luzern #dalool #samstag

MOST RECENT

@zinizin live @avalonclubluzern
Samstag 16.12.17 ab 23:00 live im Avalon Club Luzern
#noizy #avalonclub #avalonluzern #luzern #dalool #samstag

@zinizin live @avalonclubluzern
Samstag 16.12.17 ab 23:00 live im Avalon Club Luzern
#noizy #avalonclub #avalonluzern #luzern #dalool #samstag

me grupin 👑🌹👑 #noizy #lilkoli #varrosi

Alle meine Jungs sind rebella, rebella💣 @kmn_azet @kmn_zuna @kmn_izz_daa
Video von @kmnkartell44 ❣️
_____________________________________________________ #azet #noizy #kmn #otr #kmngang #kmnistdiegang #kmnbaby #zuna #nash #miamiyacine #kmnistendlevel #zinzin #kingzinjo #freeazet

Noizy❤️ #noizy

Do ti ve pranga 😂👌 @enca & @zinizin funny moments 🤩😂❤️
.
#otr #noizy #enca #videooftheday

@zinizin @djaboom @akkurat_official - Chicca #chicca#noizy@djaboom#akkurat#muzik#shqip#berlin#germani#kosov#shqipni#tirana#rap#love#support#follow💯🇦🇱👌🏼💥 NOIZY:
Tash dridhe sa me shpejt
zemer boje nxeht
lu luje sa me leht
tundi bythet oopp drridhe sa me shpejt 'cause everytime i come around town
baby girl get freaky with her hands up
and everytime i come around girl
you betta know what zini zini want ahej
un e di se cfar don ahejj
I'm young and i'm rich what you want shawty
kur je vetem thirrem n'telefon ahejj
tregom se ca don nese don un t'vij t'shoh

🙄🙄🙄
_____________________________________________________ #azet #noizy #kmn #otr #kmngang #kmnistdiegang #kmnbaby #zuna #nash #miamiyacine #kmnistendlevel #zinzin #kingzinjo #freeazet

Te nderuar miq e dashamirës. Kemi kënaqësinë tju njoftojmë për eventin me të madh të vitit . Pikërisht për natën e ndërrimit të viteve ! ..... ●●● JU FTOJMË TË MERRNI PJESË NË NJË MBRËMJE TË PAHARRUESHME . ÇDO DETAJ I MBRËMJES I DEDIKOHET NJERËZVE FAMILJARË DHE FËMIJËVE, PA HARRUAR AS PUBLIKUN RINOR QË NA MBËSHTET VAZHDIMISHT ●●● Një mbrëmje plot surpriza ju pret me date 31 DHJETOR 2017 . E organizuar si gjithmonë nga DJ LEO ............................................
Per detaje të mëtejshme do tju njoftojmë në vazhdim .... na ndiqni në faqen tonë në Instagram & Facebook. ............................................................................ Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) ; 329 346 9960 ( EndriLejlaDesign )
Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com
Fb official page : Endri Lejla Design
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #goproalbania #beskallaku #xumallushi #noizy #advertising #shqiperia #vipatebllokut #news24 #zoneelire #topshow #artjolatoska

Diss #noizy 😂😂

She’s in love with a playa 💋|| #littlered #noizy

HO HO HOOOOO
DECEMBER 22ND 2017
ALBANIAN CHRISTMAS PARTY
all presented t by @albaniannightsinthesix
6476543224 to reserve your table.
Let's celebrate Christmas together
Shout out to all my Albanians in Canada 😘😘😘😘😘

Te nderuar miq e dashamirës. Kemi kënaqësinë tju njoftojmë për eventin me të madh të vitit . Pikërisht për natën e ndërrimit të viteve ! ..... ●●● JU FTOJMË TË MERRNI PJESË NË NJË MBRËMJE TË PAHARRUESHME . ÇDO DETAJ I MBRËMJES I DEDIKOHET NJERËZVE FAMILJARË DHE FËMIJËVE, PA HARRUAR AS PUBLIKUN RINOR QË NA MBËSHTET VAZHDIMISHT ●●● Një mbrëmje plot surpriza ju pret me date 31 DHJETOR 2017 . E organizuar si gjithmonë nga DJ LEO ............................................
Per detaje të mëtejshme do tju njoftojmë në vazhdim .... na ndiqni në faqen tonë në Instagram & Facebook. ............................................................................ Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) ; 329 346 9960 ( EndriLejlaDesign )
Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com
Fb official page : Endri Lejla Design
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #goproalbania #beskallaku #xumallushi #noizy #advertising #shqiperia #vipatebllokut #news24 #zoneelire #topshow #artjolatoska

Te nderuar miq e dashamirës. Kemi kënaqësinë tju njoftojmë për eventin me të madh të vitit . Pikërisht për natën e ndërrimit të viteve ! ..... ●●● JU FTOJMË TË MERRNI PJESË NË NJË MBRËMJE TË PAHARRUESHME . ÇDO DETAJ I MBRËMJES I DEDIKOHET NJERËZVE FAMILJARË DHE FËMIJËVE, PA HARRUAR AS PUBLIKUN RINOR QË NA MBËSHTET VAZHDIMISHT ●●● Një mbrëmje plot surpriza ju pret me date 31 DHJETOR 2017 . E organizuar si gjithmonë nga DJ LEO ............................................
Per detaje të mëtejshme do tju njoftojmë në vazhdim .... na ndiqni në faqen tonë në Instagram & Facebook. ............................................................................ Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) ; 329 346 9960 ( EndriLejlaDesign )
Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com
Fb official page : Endri Lejla Design
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #goproalbania #beskallaku #xumallushi #noizy #advertising #shqiperia #vipatebllokut #news24 #zoneelire #topshow #artjolatoska

Te nderuar miq e dashamirës. Kemi kënaqësinë tju njoftojmë për eventin me të madh të vitit . Pikërisht për natën e ndërrimit të viteve ! ..... ●●● JU FTOJMË TË MERRNI PJESË NË NJË MBRËMJE TË PAHARRUESHME . ÇDO DETAJ I MBRËMJES I DEDIKOHET NJERËZVE FAMILJARË DHE FËMIJËVE, PA HARRUAR AS PUBLIKUN RINOR QË NA MBËSHTET VAZHDIMISHT ●●● Një mbrëmje plot surpriza ju pret me date 31 DHJETOR 2017 . E organizuar si gjithmonë nga DJ LEO ............................................
Per detaje të mëtejshme do tju njoftojmë në vazhdim .... na ndiqni në faqen tonë në Instagram & Facebook. ............................................................................ Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) ; 329 346 9960 ( EndriLejlaDesign )
Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com
Fb official page : Endri Lejla Design
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #goproalbania #beskallaku #xumallushi #noizy #advertising #shqiperia #vipatebllokut #news24 #zoneelire #topshow #artjolatoska

Besoj nuk Jam vet jam 30 vet
#noizy#badboyz Shef veten n'tok per pun sekondash
Ose tvarim ke shtylla si varse rrobash #albaniagang

who noticed that, he bought a new phone
yeaaaahh guys he bought a new phone, before some days , so congrats Rigels ,, (inshAllah se then) lmfaaaoo hahahahahahahahah
-
-
#Noizy #OTR #zincity #zinizin

Te nderuar miq e dashamirës. Kemi kënaqësinë tju njoftojmë për eventin me të madh të vitit . Pikërisht për natën e ndërrimit të viteve ! ..... ●●● JU FTOJMË TË MERRNI PJESË NË NJË MBRËMJE TË PAHARRUESHME . ÇDO DETAJ I MBRËMJES I DEDIKOHET NJERËZVE FAMILJARË DHE FËMIJËVE, PA HARRUAR AS PUBLIKUN RINOR QË NA MBËSHTET VAZHDIMISHT ●●● Një mbrëmje plot surpriza ju pret me date 31 DHJETOR 2017 . E organizuar si gjithmonë nga DJ LEO ............................................
Per detaje të mëtejshme do tju njoftojmë në vazhdim .... na ndiqni në faqen tonë në Instagram & Facebook. ............................................................................ Info & tavolina : 3281586460 ( @dj_leo_rimini ) ; 329 346 9960 ( EndriLejlaDesign )
Ju mirëpresim. -----------------------------------------------------------------
●●● PHOTO | VIDEO | GRAPHICS ●●●
@EndriLejlaDesign : +39/ 329 346 9960
E-mail : endrilejladesign@gmail.com
Fb official page : Endri Lejla Design
#endrilejladesign
#albanianeventsrimini #djleorimini #djleo87
#endrilejladesign #igersoftheday #sound #music #party #love #dance #happy #people #world #earth #albanian #albanians #albanianstyle #albanianmusic #arkivashqip #goproalbania #beskallaku #xumallushi #noizy #advertising #shqiperia #vipatebllokut #news24 #zoneelire #topshow #artjolatoska

Back @zinizin #Otr #Noizy 🤙

#Noizy 💖

@zinizin 😍😍😍 #noizy #otr #zinizin

Next Date: Sa 16/12/17

Die Nr. 1 - NOIZY, der beste Newcomer - S4MM und Humor mit MC Lifi! Das ist unser Ausnahmezustand-Programm für nächste Woche!

Supported wird das ganze von Dj Dalool, Freakyboy & Dj Zyzz
#noizy #s4mm #mclifi #dalool #avalonclub #luzern

Most Popular Instagram Hashtags