[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#nentor

717 posts

TOP POSTS

🌻 😍 #VJESHTE NE 🌍 #IZRAEL
👉5 DITE➖📆 24 ➖ 28 #NENTOR ➡️💰599 €/PERSON
.
🌍 VIZITOHEN:
👉TEL AVIV
👉BETHLEHEM
👉JERUSALEM
👉NAZARETH
👉HAIFA
.
💰NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔Bileta e avionit vajtje – ardhje, Tiranë - Tel Aviv nëpërmjet Stambollit.
✔Akomodimi në hotele, 2 Netë në Bethlehem,1 natë në Nazareth,1 natë në Tel Aviv.
✔Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit.
✔Shëtitjet në Izrael me autobus (sipas programit).
✔Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit.
✔Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.
.
❌ NE PAGESE NUK PERFSHIHEN:
💮Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
💮Hyrjet në monumente dhe muzeume.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
📩Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke

😍Udhetoni me cmimet me te mira vetem me #Zagoria #Travel 😍 🎁 Nxitoni te perfitoni 🎁
Shkup 🔹 Friedricshafen 11 Euro
Shkup 🔹 Memmingen 15 Euro
Shkup 🔹 Budapest 25 Euro
Shkup 🔹 Bratislava 25 Euro
Shkup 🔹 Venezia 25 Euro
Shkup 🔹 Rome 25 Euro
Shkup 🔹 Berlin 25 Euro
Shkup 🔹Nuremberg 25 Euro
Shkup 🔹 Bruksel 25 Euro
Shkup 🔹 Barcelona 25 Euro
Shkup 🔹 Stockholm 29 Euro
Shkup 🔹 Basel 29 Euro
Shkup 🔹 Malmo 29 Euro
Shkup 🔹 Gothenburg 29 Euro
Shkup 🔹 Oslo 29 Euro
Shkup 🔹 Copenhagen 29 Euro
Shkup 🔹Londer 29 Euro
Shkup 🔹Bergamo 29 Euro
Shkup 🔹 Paris 29 Euro
Shkup 🔹 Dortmund 29 Euro
Shkup 🔹Koln 29 Euro
Shkup 🔹 Hanover 29 Euro
Shkup 🔹 Hamburg 29 Euro
Shkup 🔹 Eindhoven 39 Euro
Shkup 🔹 Frankfurt 49 Euro
🔥Data te caktuara per muajin #Tetor, #Nentor! 🔥
🍄Perfshihen:
1.Bilete avioni vetem vajtje ✈️
2.Bagazhe ne varesi te kompanise se udhetimit 🎁
3.Taksat aeroportuale 📌 💟INSTAGRAM: @zagoriatravel
💞Per me shume informacion na kontaktoni ne Facebook, Instagram, Viber ose Whats App ose ne Nr tane te telefonit:
🏣Adresat tona :
1🔷Perball Ministris se Drejtesis
☎ 0697559761
2🔷Reth rrotullimi i zogut zi perball Qendres Tregtare Ring Center ngjitur me Tirana Banke
☎ 0674542627 ☎ 0699386358 tel/fax ☎ 04/2224281
3🔷Prane Pallatit i sportit Asllan Rusi
☎ 0674789567 ☎ 0699426584
4🔷Bulevardi Blu Kamez
☎ 0688413274
E-mail: ✉ zagoria_travel@hotmail.com
♥️ Zagoria Travel ju Falenderon qe beheni pjese e jona!

🐾💛Bileta Low Cost me Super Oferta #Nentor 🐾💛
💛Shkup - Friedrichshafen 11€
🐾Shkup - Berlin 40€ 💛Shkup - Frankfurt 40€
🐾Shkup - Dortmund 45€
💛Shkup - Koln 45€ 🐾Shkup - Bruksel 35€ 💛Shkup - Paris 35€ 🐾Shkup - Venecia 35€ 💛Shkup - Rome 35€
🐾Shkup - Bergamo 35€
💛Shkup - Malmo 40€
🐾Shkup - Bratislava 35€ 💛Shkup - Oslo 40€ 🐾Shkup - Basel 40€ 💛Shkup - Hamburg 75€ 🐾Shkup - Hanover 75€ 💛Shkup - Gothenburg € 🐾Shkup - Eindhoven 55€
💛Shkup - Barcelona 35€
🐾Shkup - Londer 40€ 💛Shkup - Nuremberg 35€
🐾Shkup - Copenhagen 40€
💛Shkup - Stockholm 40€
🐾Shkup - Mynih/Memmingen 37€
Perfshihet:
1-Bileta vetem vajtje per data te caktuara ne Nentor
2-Taksat aeroportit
3-10 kg cante dore
Oferte momentale
💞Per cdo informacione kontaktoni ne Facebook,Instagram,WhatsApp 📱 Mob: 0693899922 / 0698558303
▃▃▃▃▃▃▃💙⬇💙▃▃▃▃▃▃▃
📮 Adresa : Rruga e Kavajes Pran kryqezimit "21 Dhjetori"ne drejtim per Kombinat 100 metra ne krah te djatht
✉ kontakt:justi.travel1@gmail.com
💟INSTAGRAM:justi_travel

Jete nate ne #Amsterdam 15-17 #Nentor
145 Euro / Person! Oferta vlen vetem per sot!
☎️ 0682001112 / 042235792 / 042235792 💰Ne cmim perfshihet: 👇
✔ Rezervimi ne Central Park Hotel ✔ Biletat e avionit vajtje~ardhje
✔ Mengjesi i perfshire
✔ Sigurimi i shendetit ne udhetim
✉ info@global-tours.al
👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Rr. Durresit prane Kafe Mulliri I Vjeter
📍 30 Metra poshte Ministrise Arsimit

25 #Nentor ne #italy🇮🇹 😍😍❤️❤️😘😘🇦🇱

#BERLIN 🇩🇪 ❤❤ OFERTE MOMENTALE
#historic 🎈#funnydays🌟 #friends #familyphotography
.
👉 PAKETE INDIVIDUALE
💎 3 NETE / 4 DITE QENDRIMI
📅 10 - 13 #NENTOR ➡💰140 €/PERSON
.
💰NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔Fluturimi me avion Prishtine - Berlin - Prishtine.
✔Akomodimi ne hotel Days Inn Berlin West 3🌟, ne qender te qytetit.
✔Mengjeset per ditet e qendrimit.
✔Siguracioni i shendetit ne udhetim.
.
⚠️ OPSIONALE: Transferta me autobus Tirane - Prishtine - Tirane 🚐 15€/person.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
📩Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke !

🌹Hima Travel është gjithmonë afër jush duke ju ofruar #Super #Ofertat🌹
Nga #Europa drejt #Prishtinës ,cfarë prisni⁉

Berlin 🌺 Prishtinë 57€
Paris 🌺 Prishtinë 68€(Tetor)
Munchen 🌺 Prishtinë 60€
Basel 🌺 Prishtinë 55€
Geneva🌺 Prishtinë 60€
Dusseldorf 🌺 Prishtinë 60€(Shtator)
Stuttgart 🌺 Prishtinë 70€(Shtator)

Të Përfshira
1- Bileta vetem ardhje per muajin #Nentor
2- Bagazhet ne varesi te kompanise ajrore
3-Taksat aeroportuale

__________ Mënyrat e Pagesës __________
● Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesën mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram 📫 Adresa : Tiranë , Tek kryqëzimi i Rrugës Muhamet Gjollesha me Myslym Shyrin, ndodhemi fiks përballë hyrjes së Myslym
Shyrit.
📞 Cel : +355 69 47 67 427
Viber :+355 69 47 67 427
Whats up :+355 69 47 67 427
Paketa Turistike: 069 65 53 333
Instagram :Hima_travel
Email : Kontakt@himatravel.com

Jete nate ne #Amsterdam 15-17 #Nentor
145 Euro / Person! Oferta vlen vetem per sot!
☎️ 0682001112 / 0693744097 / 042235792 💰Ne cmim perfshihet: 👇
✔ Rezervimi ne Central Park Hotel ✔ Biletat e avionit vajtje~ardhje
✔ Mengjesi i perfshire
✔ Sigurimi i shendetit ne udhetim
✉ info@global-tours.al
👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Rr. Durresit prane Kafe Mulliri I Vjeter
📍 30 Metra poshte Ministrise Arsimit

MOST RECENT

🌻 😍 #VJESHTE NE 🌍 #IZRAEL
👉5 DITE➖📆 24 ➖ 28 #NENTOR ➡️💰599 €/PERSON
.
🌍 VIZITOHEN:
👉TEL AVIV
👉BETHLEHEM
👉JERUSALEM
👉NAZARETH
👉HAIFA
.
💰NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔Bileta e avionit vajtje – ardhje, Tiranë - Tel Aviv nëpërmjet Stambollit.
✔Akomodimi në hotele, 2 Netë në Bethlehem,1 natë në Nazareth,1 natë në Tel Aviv.
✔Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit.
✔Shëtitjet në Izrael me autobus (sipas programit).
✔Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit.
✔Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.
.
❌ NE PAGESE NUK PERFSHIHEN:
💮Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
💮Hyrjet në monumente dhe muzeume.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
📩Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke

😍#FIRENCE🇮🇹 #ITALY ❤ OFERTE MOMENTALE
#historic 🎈#funnydays🌟 #friends #familyphotography🌟 #magical .
👉 PAKETE INDIVIDUALE
💎 3 NETE / 4 DITE QENDRIMI
📅 10 - 13 #NENTOR ➡💰195 €/PERSON
.
💰NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔Fluturimi me avion Tirane - Firenze - Tirane.
✔Bagazhe cante dore 10 kg/person.
✔Akomodimi ne hotel Donatella 3🌟, ne qender te qytetit.
✔Mengjeset per ditet e qendrimit.
✔Siguracioni i shendetit ne udhetim.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
📩Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke !

😍Udhetoni me cmimet me te mira vetem me #Zagoria #Travel 😍 🎁 Nxitoni te perfitoni 🎁
Shkup 🔹 Friedricshafen 11 Euro
Shkup 🔹 Memmingen 15 Euro
Shkup 🔹 Budapest 25 Euro
Shkup 🔹 Bratislava 25 Euro
Shkup 🔹 Venezia 25 Euro
Shkup 🔹 Rome 25 Euro
Shkup 🔹 Berlin 25 Euro
Shkup 🔹Nuremberg 25 Euro
Shkup 🔹 Bruksel 25 Euro
Shkup 🔹 Barcelona 25 Euro
Shkup 🔹 Stockholm 29 Euro
Shkup 🔹 Basel 29 Euro
Shkup 🔹 Malmo 29 Euro
Shkup 🔹 Gothenburg 29 Euro
Shkup 🔹 Oslo 29 Euro
Shkup 🔹 Copenhagen 29 Euro
Shkup 🔹Londer 29 Euro
Shkup 🔹Bergamo 29 Euro
Shkup 🔹 Paris 29 Euro
Shkup 🔹 Dortmund 29 Euro
Shkup 🔹Koln 29 Euro
Shkup 🔹 Hanover 29 Euro
Shkup 🔹 Hamburg 29 Euro
Shkup 🔹 Eindhoven 39 Euro
Shkup 🔹 Frankfurt 49 Euro
🔥Data te caktuara per muajin #Tetor, #Nentor! 🔥
🍄Perfshihen:
1.Bilete avioni vetem vajtje ✈️
2.Bagazhe ne varesi te kompanise se udhetimit 🎁
3.Taksat aeroportuale 📌 💟INSTAGRAM: @zagoriatravel
💞Per me shume informacion na kontaktoni ne Facebook, Instagram, Viber ose Whats App ose ne Nr tane te telefonit:
🏣Adresat tona :
1🔷Perball Ministris se Drejtesis
☎ 0697559761
2🔷Reth rrotullimi i zogut zi perball Qendres Tregtare Ring Center ngjitur me Tirana Banke
☎ 0674542627 ☎ 0699386358 tel/fax ☎ 04/2224281
3🔷Prane Pallatit i sportit Asllan Rusi
☎ 0674789567 ☎ 0699426584
4🔷Bulevardi Blu Kamez
☎ 0688413274
E-mail: ✉ zagoria_travel@hotmail.com
♥️ Zagoria Travel ju Falenderon qe beheni pjese e jona!

🎉Super Ofertat vazhdojne ne #ZagoriaTravel🎉
❌Fluturoni me cmimet me te lira❌
#Tirane #Prishtine #Podgorice #Tivat
❤️Tirane - Budapest 29 Euro
❤️Tirane - Amsterdam 45 Euro ❤️Tirane - Stamboll 65 Euro ❤️Tirane - Paris 69 Euro
❤️Tirane - Athine 69 Euro ❤️Tirane – Bari 45 Euro
❤️Tirane – Ancona 65 Euro
❤️Tirane – Pisa 59 Euro
❤️Tirane – Milano 59 Euro
❤️Tirane – Rimini 59 Euro
❤️Tirane – Verona 59 Euro
❤️Tirane – Bergamo 59 Euro
❤️Tirane – Venezia 65 Euro
❤️Tirane – Trevizo 69 Euro
❤️Tirane – Firenze 65 Euro
❤️Tirane – Bologna 69 Euro
❤️Tirane – Genova 69 Euro
❤️Tirane – Torino 69 Euro
❤️Tirane – Pescara 75 Euro
❤️Tirane – Perugia 69 Euro
❤️Tirane – Rome 75 Euro
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
🎀Prishtine – Budapest 29 Euro
🎀Prishtine - Paris 49 Euro 🎀Prishtine - Berlin 65 Euro 🎀Prishtine - Gjeneva 75 Euro
🎀Prishtine - Basel 85 Euro 🎀Prishtine - Zurich 95 Euro
🎀Prishtine – Londer 49 Euro
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
🌻Oher - Basel 29 Euro
🌻Oher - Londer 35 Euro
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
🌹Tivat - Londer 75 Euro 🌹Tivat - Manchester 75 Euro
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
💐Podgorice - Memmingen 15 Euro
💐Podgorice - Malpensa 19 Euro 💐Podgorice - Budapest 25 Euro 💐Podgorice - Stockholm 35 Euro
💐Podgorice - Bruksel 39 Euro
💐Podgorice - Londer 49 Euro
💐Podgorice - Berlin 49 Euro
🔥Data te caktuara per muajin #Tetor, #Nentor! 🔥
🍄Perfshihen:
1.Bilete avioni vetem vajtje ✈️
2.Bagazhe ne varesi te kompanise se udhetimit 🎁
3.Taksat aeroportuale 📌
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ 💟INSTAGRAM: @zagoriatravel
💞Per me shume informacion na kontaktoni ne Facebook, Instagram, Viber ose Whats App ose ne Nr tane te telefonit:
🏣Adresat tona :
1🔷Perball Ministris se Drejtesis
☎ 0697559761
2🔷Reth rrotullimi i zogut zi perball Qendres Tregtare Ring Center ngjitur me Tirana Banke
☎ 0674542627 ☎ 0699386358 tel/fax ☎ 04/2224281
3🔷Prane Pallatit i sportit Asllan Rusi
☎ 0674789567 ☎ 0699426584
4🔷Bulevardi Blu Kamez
☎ 0688413274
E-mail: ✉ zagoria_travel@hotmail.com
♥️ Zagoria Travel ju Falenderon qe beheni pjese e jona!

#BRUKSEL
😍3 DITE QE DO TE MBETEN GJATE NE KUJTESEN TUAJ
#historic 🎈#funnydays🌟 #friends #familyphotography
.
👉 FLUTURIM + HOTEL
💎 2 NETE / 3 DITE QENDRIMI
📅 28 - 30 #NENTOR ➡💰120 €/PERSON
.
💰NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔Fluturimi me avion Shkup - Bruksel - Shkup.
✔Bagazhe cante dore 10 kg/person.
✔Akomodimi ne hotel Chaochow Palace 3🌟, ne qender te qytetit.
✔Mengjeset per ditet e qendrimit.
✔Siguracioni i shendetit ne udhetim.
.
⚠️ OPSIONALE: Transferta me autobus Tirane - Shkup - Tirane 🚐 30€/person.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
📩Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke !

#BERLIN 🇩🇪 ❤❤ OFERTE MOMENTALE
#historic 🎈#funnydays🌟 #friends #familyphotography
.
👉 PAKETE INDIVIDUALE
💎 3 NETE / 4 DITE QENDRIMI
📅 10 - 13 #NENTOR ➡💰140 €/PERSON
.
💰NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔Fluturimi me avion Prishtine - Berlin - Prishtine.
✔Akomodimi ne hotel Days Inn Berlin West 3🌟, ne qender te qytetit.
✔Mengjeset per ditet e qendrimit.
✔Siguracioni i shendetit ne udhetim.
.
⚠️ OPSIONALE: Transferta me autobus Tirane - Prishtine - Tirane 🚐 15€/person.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
📩Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke !

🍁TUR NË #PRAGË 🍁
📆 3 - 8 #TETOR ➖💰249 €/PERSON❗️
📆24 - 29 #TETOR ➖💰249 €/PERSON❗️
📆24 - 29 #NENTOR ➖💰249 €/PERSON❗️
.
👉VIZITOHEN:
☀️SPLIT
☀️ZAGREB
☀️GRAC
☀️VIENA
☀️PRAGE
☀️KARLOVY VARY
☀️BRATISLAVE
☀️ZADAR
.
💰NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔️Akomodimi ne hotel 3🌟dhe 4🌟.
​- Zagreb (2 nete), Viene (1nate), Prage (2 Nete).
✔️Mengjeset.
✔️Transporti vajtje – ardhje me autobus plus vizitat.
✔️Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
📩Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke !

🐾💛Bileta Low Cost me Super Oferta #Nentor 🐾💛
💛Shkup - Friedrichshafen 11€
🐾Shkup - Berlin 40€ 💛Shkup - Frankfurt 40€
🐾Shkup - Dortmund 45€
💛Shkup - Koln 45€ 🐾Shkup - Bruksel 35€ 💛Shkup - Paris 35€ 🐾Shkup - Venecia 35€ 💛Shkup - Rome 35€
🐾Shkup - Bergamo 35€
💛Shkup - Malmo 40€
🐾Shkup - Bratislava 35€ 💛Shkup - Oslo 40€ 🐾Shkup - Basel 40€ 💛Shkup - Hamburg 75€ 🐾Shkup - Hanover 75€ 💛Shkup - Gothenburg € 🐾Shkup - Eindhoven 55€
💛Shkup - Barcelona 35€
🐾Shkup - Londer 40€ 💛Shkup - Nuremberg 35€
🐾Shkup - Copenhagen 40€
💛Shkup - Stockholm 40€
🐾Shkup - Mynih/Memmingen 37€
Perfshihet:
1-Bileta vetem vajtje per data te caktuara ne Nentor
2-Taksat aeroportit
3-10 kg cante dore
Oferte momentale
💞Per cdo informacione kontaktoni ne Facebook,Instagram,WhatsApp 📱 Mob: 0693899922 / 0698558303
▃▃▃▃▃▃▃💙⬇💙▃▃▃▃▃▃▃
📮 Adresa : Rruga e Kavajes Pran kryqezimit "21 Dhjetori"ne drejtim per Kombinat 100 metra ne krah te djatht
✉ kontakt:justi.travel1@gmail.com
💟INSTAGRAM:justi_travel

☀️🌞☀️🌞☀️🌞#Tur #ne #Dubrovnik ☀️🌞☀️🌞☀️🌞 📆03 – 05 #NENTOR
📆10 – 12 #NENTOR
📆17 – 19 #NENTOR
📆24– 26 #NENTOR
💰99 Euro/person
🏩Hotel Adria 4* ⭐⭐ #TIRANE#BUDVA#DUBROVNIK#CAVTAT#KOTORR#TIRANE ⭐⭐ ❎Në pagesë përfshihen:
✅Udhëtimi me autobus
✅Akomodim në hotele Adria 4*
✅Mëngjesi dhe darka.
✅Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
✅Pishina, Fitness, Wi-Fi ⛔Në pagesë nuk janë përfshirë:
✖️Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
✖️Hyrjet në monumente dhe muzeume.
✖️Siguracioni jetes ne udhetim 📞Rezervoni ne :+355692075858
📫Adresa:Rr Gjin Bue Shpata,prane stadiumit Dinamo.
📧Email:Privetravel@hotmail.com

😍 OFERTË E PAPËRSËRITSHME 😍
#PARIS🇫🇷 🗼IS ALWAYS A GOOD IDEA ❤
.
👉☀️ FLUTURIM + HOTEL☀️➡️💰155 €/PERSON
📅25 - 28 #NENTOR
.
💰NË PAGESË PËRFSHIHEN:
✔Fluturimi me avion Shkup - Paris - Shkup.
✔Akomodimi ne hotel Hibiscus 2🌟, ne qender te qytetit.
✔Mengjeset per ditet e qendrimit.
✔Siguracioni i shendetit ne udhetim.
.
⚠️OPSIONALE: Transferta me autobus 🚐 Vajtje - Ardhje Tirane - Shkup - Tirane ➖💰30 €/person.
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
📩Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke !

😍 OFERTË E PAPËRSËRITSHME 😍
🌍 #BUDAPESTI 🇭🇺
☀️ FLUTURIM + HOTEL☀️➡️💰99 €/PERSON
📆 07➖09 #NENTOR
🏩SILVER HOTEL BUDAPEST 3🌟(Ne qender te qytetit).
.
💰 NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔ Fluturimi direkt me avion Tirane - Budapest - Tirane.
✔ Bagazhe 10 kg cante dore.
✔ Akomodimi ne hotel per 2 nete qendrimi.
✔ Sherbimi ne hotel me mengjes.
✔ Siguracioni i shendetit ne udhetim.
.
⬛️◾️▪️#TRAVELTIME #KONTAKT ▪️◾️⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
✉️Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke !

Jete nate ne #Amsterdam 15-17 #Nentor
145 Euro / Person! Oferta vlen vetem per sot!
☎️ 0682001112 / 0693744097 / 042235792 💰Ne cmim perfshihet: 👇
✔ Rezervimi ne Central Park Hotel ✔ Biletat e avionit vajtje~ardhje
✔ Mengjesi i perfshire
✔ Sigurimi i shendetit ne udhetim
✉ info@global-tours.al
👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Rr. Durresit prane Kafe Mulliri I Vjeter
📍 30 Metra poshte Ministrise Arsimit

Most Popular Instagram Hashtags