#metroplay

MOST RECENT

Queres publicitar en la División de Elite Metropolitana??
Contactanos por DM!!
.
.
.
#metropolitanafutsal #divisionelite #metroplay #streaming #envivo #publicitaaqui #publicidades .
.
.
Mirá nuestra última transmi 👇
https://youtu.be/oqHnfP6rnao

#MetroPlay - Natën, Má (Pjesa 3)
.
Në këtë edicion të #MetroPlay zbulojmë detajet e shfaqjes "Naten Má" - drama që po prek thellë zemrat e publikut, e që vjen si premierë absolute e Teatrit Metropol. Arbies Komoni do na tregojë emocionet e ditës së premierës duke na zbuluar ca detaje nga ky produksion.
.
Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e plotë në facebook dhe të vini e të bëheni dëshmitarë të kësaj ngjarjeje!
.
#MetroPlay #MeTeatrin #Metropol #TeatriJuaj

#MetroPlay - Natën, Má (Pjesa 2)
.
Në këtë edicion të #MetroPlay zbulojmë detajet e shfaqjes "Naten Má" - drama që po prek thellë zemrat e publikut, e që vjen si premierë absolute e Teatrit Metropol. Arbies Komoni do na tregojë emocionet e ditës së premierës duke na zbuluar ca detaje nga ky produksion.
.
Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e plotë në facebook dhe të vini e të bëheni dëshmitarë të kësaj ngjarjeje!
.
#MetroPlay #MeTeatrin #Metropol #TeatriJuaj

#MetroPlay - Natën, Má (Pjesa 1)
.
Në këtë edicion të #MetroPlay zbulojmë detajet e shfaqjes "Naten Má" - drama që po prek thellë zemrat e publikut, e që vjen si premierë absolute e Teatrit Metropol. Arbies Komoni do na tregojë emocionet e ditës së premierës duke na zbuluar ca detaje nga ky produksion.
.
Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e plotë në facebook dhe të vini e të bëheni dëshmitarë të kësaj ngjarjeje!
.
#MetroPlay #MeTeatrin #Metropol #TeatriJuaj

#METROPLAY – Qiell i Heshtur
(Pjesa 4) Videon e plotë e gjeni në facebook dhe linkun në bio.
.
Një grua, një ditë, do të bënte një zbulim rrënjësor që do të ndryshonte çdo gjë që dijmë për universin.
Mirësevini në #MetroPlay!
@arbieskomoni do t’ju shoqërojë në një udhëtim fantastik historik për të njohur personazhet e shfaqjes së fundit të Metropol, “Qiell I Heshtur”, historinë e tyre dhe arsyen pse ato ndryshuan përgjithmonë botën e shkencës dhe astronomisë e gjithashtu perceptimin tonë mbi qiejt dhe tokën.
.
E kush më mirë se teatri mund të rikthej në jetë historitë e harruara të njerëzimit?
.
Ju ftojmë ta ndiqni, të plotë dhe me zë!
.
#MetroPlay #MeTeatrin #Metropol #TeatriJuaj

#METROPLAY – Qiell i Heshtur
(Pjesa 3) Videon e plotë e gjeni në facebook dhe linkun në bio.
.
Një grua, një ditë, do të bënte një zbulim rrënjësor që do të ndryshonte çdo gjë që dijmë për universin.
Mirësevini në #MetroPlay!
@arbieskomoni do t’ju shoqërojë në një udhëtim fantastik historik për të njohur personazhet e shfaqjes së fundit të Metropol, “Qiell I Heshtur”, historinë e tyre dhe arsyen pse ato ndryshuan përgjithmonë botën e shkencës dhe astronomisë e gjithashtu perceptimin tonë mbi qiejt dhe tokën.
.
E kush më mirë se teatri mund të rikthej në jetë historitë e harruara të njerëzimit?
.
Ju ftojmë ta ndiqni, të plotë dhe me zë!
.
#MetroPlay #MeTeatrin #Metropol #TeatriJuaj

#METROPLAY – Qiell i Heshtur
(Pjesa 2) Videon e plotë e gjeni në facebook dhe linkun në bio.
.
Një grua, një ditë, do të bënte një zbulim rrënjësor që do të ndryshonte çdo gjë që dijmë për universin.
Mirësevini në #MetroPlay!
@arbieskomoni do t’ju shoqërojë në një udhëtim fantastik historik për të njohur personazhet e shfaqjes së fundit të Metropol, “Qiell I Heshtur”, historinë e tyre dhe arsyen pse ato ndryshuan përgjithmonë botën e shkencës dhe astronomisë e gjithashtu perceptimin tonë mbi qiejt dhe tokën.
.
E kush më mirë se teatri mund të rikthej në jetë historitë e harruara të njerëzimit?
.
Ju ftojmë ta ndiqni, të plotë dhe me zë!
.
#MetroPlay #MeTeatrin #Metropol #TeatriJuaj

#METROPLAY – Qiell i Heshtur
(Pjesa 1) Videon e plotë e gjeni në facebook dhe linkun në bio.
.
Një grua, një ditë, do të bënte një zbulim rrënjësor që do të ndryshonte çdo gjë që dijmë për universin.
Mirësevini në #MetroPlay!
@arbieskomoni do t’ju shoqërojë në një udhëtim fantastik historik për të njohur personazhet e shfaqjes së fundit të Metropol, “Qiell I Heshtur”, historinë e tyre dhe arsyen pse ato ndryshuan përgjithmonë botën e shkencës dhe astronomisë e gjithashtu perceptimin tonë mbi qiejt dhe tokën.
.
E kush më mirë se teatri mund të rikthej në jetë historitë e harruara të njerëzimit?
.
Ju ftojmë ta ndiqni, të plotë dhe me zë!
.
#MetroPlay #MeTeatrin #Metropol #TeatriJuaj

#MetroPlay - nje vlog dedikuar totalisht teatrit nga @teatrimetropol Ergys Meta @arbieskomoni
___
#romeoandjuliet

Disfruta del Lucky Tuesday de @casinometro ! #metroplay #sorteo #cardinplay #bingoblast

Vai uma cueca com freiada? Curte aí a 87.9 hj vai tá top. #metrojuina #MetroPlay #amarcadabeleza

#ThalibaGoncalves
#SarahLy

#MetroPlay - Romeo & Zhulieta - Pjesa 2

Cfarë ndodh aty? Dashuri, urrjetje, aksion... Si punohet në Metropol? Po në Teatrin Elizabetian?
Pse kjo vepër është akoma e rëndësishme edhe pas 400 vitesh?
Ndiqeni videon e plotë në profilin e @teatrimetropol në Facebook. Linkun e gjeni ne BIO.
#MetroPlay ju sjell një shije Metropoloitane të shfaqjes ndërkohë që ju fton ta ndiqni me të dashurit tuaj në Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana!

Keni nevojë për informacion? Mos ngurroni të na telefononi.
☎️ +355 67 227 0668

#MetroPlay - Romeo & Zhulieta
Shhhttt... Brënda po ndodhin provat e shfaqjes për të rinj, Romeo & Zhulieta, kryevepra e dashurisë nga Uilliam Shekspir.
Cfarë ndodh aty? Dashuri, urrjetje, aksion... Si punohet në Metropol? Po në Teatrin Elizabetian?
Pse kjo vepër është akoma e rëndësishme edhe pas 400 vitesh ?
Ndiqeni videon e plotë në profilin e @teatrimetropol në Facebook. Linkun e gjeni ne BIO.
#MetroPlay ju sjell një shije Metropoloitane të shfaqjes ndërkohë që ju fton ta ndiqni me të dashurit tuaj në Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana!

Keni nevojë për informacion? Mos ngurroni të na telefononi.
☎️ +355 67 227 0668

#MetroPlay - Nata e Dymbëdhjetë - Pjesa 4
Dashuria, këngët, vallet, të qeshura pafund dhe zemra të mbushura plot ishin disa nga elementët që na shoqëruan në këtë rrugëtim fantastik.
Faleminderit të gjithëve!
#NataEDymbëdhjetë #TeatriMetropol #TeatriJuaj

Ndiqeni videon e plotë në profilin e @teatrimetropol në facebook.
Video nga Arbies Komoni dhe Ergys Meta

#MetroPlay - Nata e Dymbëdhjetë - Pjesa 3

Mardhënia e Profesor Metit me rolin e tij Malvolion/ Maliqin?
Tregime prapaskenash. Gafa! Çfarë ndodh pas skene? Ngjyra. Jetë. Batuta.
Ndiqeni videon e plotë në profilin e @teatrimetropol në facebook.
Video nga Arbies Komoni dhe Ergys Meta

#MetroPlay - Nata e Dymbëdhjetë - Pjesa 2

Kush e provokon Guri Koçon? 😄

Ndiqeni videon e plotë në profilin e @teatrimetropol në facebook.
Video nga Arbies Komoni dhe Ergys Meta

What @teatrimetropol says about this face🙈: "Njihuni me Arbies Komoni, As/ Regjisor dhe aktor në shfaqjen “Nata e dymbëdhjetë” i cili gjithashtu, do t’ju shoqëroje në një tjetër eksperiencë Metropolitane - #Metroplay - Video Blog-u i parë dhe i vetëm shqiptar, dedikuar tërësisht teatrit dhe performancës." Pic. @inv_5h .................................... #NataeDymbedhjete #teatrimetropol #metropol #metroplay #tirana #theater #actor #actors #actorslife #theaterblog #stage #vlog #theatre #actorstudio #show #performance #performanceart #costume #instacool #pictureofday

#MetroPlay - Nata e Dymbëdhjetë - Pjesa 1

Nata e Dymbëdhjetë mbyll këtë rrugëtim duke lënë pas shumë kujtime të bukura, ndjenja të fuqishme gëzimi e kënaqësie shpirtërore, batuta, të qeshura dhe zemra të mbushura plot!!! 😊❤️ Përmes kësaj video-je, ndajmë disa prej momenteve dhe emocioneve të natës së fundit të shfaqjes që të gjithëve, na la pa men’ ëëë?
Ndiqeni videon e plotë në profilin e @teatrimetropol në facebook.
Një falenderim I madh shkon për regjisorin Justin Anderson, udhëheqësen artistike të shfaqjes, Jonida Beqo, aktorëve, Arbies Komoni, Armela Demaj, Elona Hyseni, Erin Kujofsa, Erjon Hodo, Florian Agalliu, Guri Koço, Kastriot Ramollari, Ketjona Pecnikaj, Klea Konomi, Mehmet Xhelili, Neritan Liçaj, Parashqevi Hallkaj, Rozi Kostani, Shkëlzen Berisha, Silvio Goskova, Kostumografen, Edlira Sulaj, Skenografin, Hysni Loka, Koregrafin, Donald Martini, Ansamblin Tirana dhe grupin iso-polifonik të përbërë nga Mihal Kaçi, Sotir Ballo, Dhimitër Ballo, Ergys Hodaj, për muzikën e mrekullueshme, Vincenzo Giannattasio për Identitetin vizual, FoodBank Albania për bashkëpunimin në #MetropoliDhuron dhe padiskutim një falenderim nga zemra shkon për PUBLIKUN e mrekullueshëm të kryeqytetit që mbushi sallën plot për çdo natë dhe na ndoqi plot entuziazëm, duke e kthyer vërtet teatrin si një formë e të qenit sëbashku.
FALEMINDERIT!
#TeatriMetropol #TeatriJuaj

Video nga Ergys Meta dhe Arbies Komoni

Most Popular Instagram Hashtags