[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#mercedesbenzalbania

MOST RECENT

Maybach 6 Cabriolet, një makinë me një dizajn sensual dhe teknologji inovative, përcakton padyshim luksin e së ardhmes.

Auto Star Albania
Përfaqësues zyrtar i Mercedes-Benz në Shqipëri.

#KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #MercedesBenz #AutostarAlbania #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

S-Class është ikona e modeleve të Mercedes-Benz. Që në vitet 1903, kur edhe u prezantua për herë të parë, S-Class ka patur padyshim historikun më të pasur të makinave luksoze. Për më tepër, çdo model tjetër i prezantuar prej asaj kohe ka ndikuar në industrinë e automobilave dhe gjithmonë ka qenë pikë referimi.

Ky është evoluimi i këtij modeli ndër vite…

#KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #MercedesBenz #AutostarAlbania #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

Për herë të parë në historinë e Mercedes-AMG G-Class, karakteristikat e drejtimit të mjetit mund të individualizohen me një prekje; 5 mënyra drejtimi në rrugë urbane dhe 3 të tjera në terrene të vështira. Me 5 mënyrat “DYNAMIC SELECT”; “Slippery”, “Comfort”, “Sport”, “Sport +” dhe "Individual", karakteristikat ndryshojnë nga efikase dhe komode, në shumë sportive.
#AutoStarAlbania #KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #GClass #MercedesBenz #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

Vaji origjinal Mercedes-Benz, është i krijuar posaçërisht për Mercedesin tuaj; optimizon perfomancën e motorrit, minimizon konsumin e karburantit, maksimalizon efiçencën dhe garanton jetëgjatësinë e motorit.
Për prenotime dhe informacion më të detajuar për shërbimin e servisit mund të na kontaktoni në numrat +355 68 20 91 645; +355 68 20 12 710 ose mund të na shkruani në adresën e e-mail servisi@mercedes-benz.al
Auto Star Albania
Përfaqësues zyrtar i Mercedes-Benz në Shqipëri.

#KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #MercedesBenz #AutostarAlbania #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

E 220 d me interior të veçantë dhe inovacione teknologjike, ju dhuron një eksperiencë të re. [Motorri: 4 cilindër/ në linjë,
Transmisioni: Automatik,
Fuqia: 194 hp,
Cilindrata: 1950 cc,
Tipi i karburantit: Naftë,
Ngjyra: Gri Metalike,
Tapiceria: Stof/ Lëkurë në ngjyrë të zezë]

Auto Star Albania
Përfaqësues zyrtar i Mercedes-Benz në Shqipëri.

#KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #MercedesBenz #AutostarAlbania #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

Dizajni i ri i C-Class, kombinim perfekt i elegancës dhe teknologjisë më të fundit.

#KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #MercedesBenz #AutostarAlbania #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

•E-CLASS😈 •Rate 1-10 👇
- 👥Tag your friends‼️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🔹Follow:👉 @nicecars.al 💎
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#nicecarsalbania #mercedesbenz #amg #amg63 #eclass #mercedesbenzalbania
#auto #albania #al #alb #🇦🇱 #amggang #shqiperia #richkidsalbania ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

GLC 250 d 4MATIC prezantohet një nivel të ri dizajni.
Praktik dhe me performancë të lartë, fuqi motorike 204 hp, 2143 cc, naftë dhe në ngjyrë kafe metalike.

GLC 250 d 4MATIC dhe modelet më të fundit Mercedes-Benz i gjeni në showroom-in tonë ose mund t’i porosisni me opsione të personalizuara.

Auto Star Albania
Përfaqësues zyrtar i Mercedes-Benz në Shqipëri.

#KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #MercedesBenz #AutostarAlbania #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

Gjeni cfare modeli dhe cfare viti eshte ky Mercedes-Benz? Komentoni👇👇 #mercedesbenz #mercedesbenzalbania #oldcoolcar #cool #antique #germancars #albaniancars #durres #albania #alb 👇

CLA 45 AMG 4Matic me motorr 4 cilindër në linjë, 360 kuaj fuqi, 1991 cc benzinë, me tapiceri lëkure “Dinamica” të zezë, në ngjyrë metalike.

CLA 45 AMG 4Matic dhe shumë modele te tjera i gjeni në showroom-in tonë.

Auto Star Albania
Përfaqësues zyrtar i Mercedes-Benz në Shqipëri.

#KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #MercedesBenz #AutostarAlbania #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

C-Class i ri do të ketë një mori përmirësimesh; më shumë elegancë në dizjanin e jashtëm dhe të brendshëm, arkitekturë elektronike totalisht të re me një ekran tërësisht dixhital, sisteme multimediale me informacione të personalizuara si dhe sisteme ndihmëse të ngjashme me ato të S-Class... #AutoStarAlbania #KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #CClass #MercedesBenz #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

CLS e re është integruar në mënyrë perfekte në familjen e Mercedes-Benz Coupé në shumë aspekte dhe karakteristika të dizajnit.

CLS-në e re mund ta porosisni me opsione të personalizuara sipas dëshirës.
#KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #MercedesBenz #AutostarAlbania #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

Dizajni i brendshëm i G 63 AMG është përshtatur me tiparet e jashtme dhe ka një pamje më sportive, por të kombinuar me detaje specifike. Interiori është ridizenjuar plotësisht dhe do të jetë më modern dhe me hapësira më të bollshme se modelet paraardhëse.

#KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #MercedesBenz #AutoStarAlbania #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

Atraktiv dhe i gjithanshëm. B-Class i ri “White Art Edition” vjen më sportiv se modelet e mëparshme... B-Class “White Art Edition” dhe modelet më të fundit Mercedes-Benz i gjeni në showroomin tonë.

Auto Star Albania
Përfaqësuesi zyrtar i Mercedes-Benz në Shqipëri

#KastratiGroup #MercedesBenzAlbania #MercedesBenz #AutostarAlbania #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

Most Popular Instagram Hashtags