[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#mercedesbenzalbania

2424 posts

TOP POSTS

MOST RECENT

🔶🔶🔶Mercedes-Benz W212 E 220 BLUEFFICENCY (NAFTE)-🔶🔶🔶
🇦🇱🔶🔶FULL OPSIONAL DESIGNO - ///AMG LOOK
🔶VITI 22-10-2012 (1 PRONAR) model 2013
🚗Vëllimi i motorit, l / cm³: 2.2 / 2148
🚗Fuqia: 130KW (174KF)
🚗Shpenzimet e karburantit Litra/100km: Mesatarja 5.4 litra
🚗Standardi i emetimit te gazërave: EURO 5
🔶160000 KM(Te certifikuara me certifikata Mercedes-Benz)
🔶KAMBIO AUTOMATIKE – F1(Marshet ne Timon),
🔶TAVAN XHAMI PANORAMIK
🔶 LOOK ///AMG NGA JASHTE
🔶 TAPICERI "DESIGNO" Lekure Bezhe brenda
🔶NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM/AM – USB -BLUETOOTH
🔶TIMON I VESHUR ME LEKURE NAPA
🔶Opsioni ECO Fikje-Ndezja automatike ne trafik
🔶- Paketa "Light&Sight" (Sensor të dritave dhe shiut, "Coming home-Leaving home funksion"
🔶SENSORE PARKIMI PARA & MPRAPA
🔶Sedilet Para me ngrohje
🔶KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI) 🔶Detektues i shoferit te pergjumur
🔶PASQYRA FOTOKROMATIKE
🔶 LED(DAYTIME)
🔶XENON
🔶STOPAT MBRAPA ME LED
🔶PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
🔶Airbag(SRS), ABS,BAS
🔶ESP( Sistem kundra rrëshqitjes,
🔶DISQE ALUMINI 18 inches te Markes “ Mercedes-Benz PREMIUM,
🔶GOMA " Pirelli P-ZERO " prodhuar 2017. Te reja
🔶GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER
🔶DOKUMENTA te rregullta DOGANE E PAGUAR-
🔶MAKINA ESHT E PA TARGUAR
🇩🇪🇩🇪SAPOARDHUR NGA Gjermania🇩🇪🇩🇪
🔴🔴🔴🔴CMIMI I DISKUTUESHEM🔴🔴🔴🔴
✅✅✅24000€✅✅✅✅ #veturaneshitje #albaniancars #mercedesalbania #mercedesbenzalbania #luxuryalbania #makinatshqiptare #luxurycar#richkidsalbania #merrjepal #mercedes #mercedesmafia #autobox #albania #alb#richkidsofinstagram #luxurylifestyle #makinatshqiptare

Most Popular Instagram Hashtags