#makina_me_qera

MOST RECENT

Tek ne do te gjeni makinat te seciles kategori dhe te viteve me te fundit, qe i pershtaten kerkesave tuaja.Komoditet dhe sherbim cilesor per secilin nga ju😍
#makina_me_qera 🚘🚘🚘🚘

Jepet me Qera:
Per info dhe Rezervime ⤵️
Contact: 067 20 41 614
#makina_me_qera
#rent_car_albania #rentcar_tirana #rentcar_korca #rentcar_durres #rentcar_elbasan

Jepet me Qera:
Per info dhe Rezervime ⤵️
Contact: 067 20 41 614
#makina_me_qera
#rent_car_albania #rentcar_tirana #rentcar_korca #rentcar_durres #rentcar_elbasan

#SHITET
📌Marka/Modeli: BMW 730d
📌Viti: 2012
📌Kambjo: Automatike
⛽Lloi i Karburantit: Nafte
📌Kilometrat: 151.000
📌Pershkrimi Shtes: full opsion ka 2 muaj qe ka ardh esht ne gjendje perfekte esht e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli.
📌Qyteti: Durres
💶:Cmimi: 32.000€
📞 Nr i Tel: 355695773335
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #News_Auto_Shqip #merrjep #makina_me_qera #blejmakina #SHES_MAKINA
#veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #makinatirane

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli: Mercedes Benz E220 OKAZION
📌Viti: 2003
📌Kambjo: Automatic
⛽Lloi i Karburantit: Nafte
📌Kilometrat: 220.000
📌Pershkrimi Shtes: per me shume informacion kontaktoni ne whatsapp.
📌Qyteti: Tirane
💶:Cmimi: 5700€ i diskutueshem. OKAZION
📞 Nr i Tel: 0696568483
🎯 www.autobox.al Shit/Bli Makina Online!
#veturaneshitje #News_Auto_Shqip #merrjep #makina_me_qera #blejmakina #SHES_MAKINA
#veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #makinatirane

#SHITET
📌Marka/Modeli:WV Touran
📌Viti:fundi 2005
📌Kambjo: automat
⛽Lloi i Karburantit: nafte 2.0
📌Kilometrat: 180.000
📌Pershkrimi Shtes: 📌Qyteti:Elbasan
💶:Cmimi:5000€ 📞 Nr i Tel: 0699131976
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢
#veturaneshitje #News_Auto_Shqip #merrjep #makina_me_qera #blejmakina #SHES_MAKINA
#veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #makinatirane

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli: MERCEDES-BENZ 220CDI - VITI 05/2002 - BAXHO XHAMI - MANUAL 7 MASHRE - KLIMA - ESP - ABS - SRS - KOMPJUTER BORDI - KOMANDO NE TIMON -DISQE 16 ALUMINI - GOMA TE REJA - PILOT AUTOMATIK - TAPICERI E ZEZE COPE SHUME E PASTER - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - ME DOGANE TE PAGUAR - E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA - NE GJENDJE PERFEKTE .KA EDHE MUNDESI NDERRIMI .
📌Viti:12/2002
📌Kambjo: MANUALE
⛽Lloi i Karburantit: NAFTE
📌Qyteti:TIRANE
💶:Cmimi:3400 EURO 📞 Nr i Tel: 0696947910
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #News_Auto_Shqip #merrjep #makina_me_qera #blejmakina #SHES_MAKINA
#veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #makinatirane

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli: MERCEDES E220 CDI - VITI 12/2000 - KAMBJO AUTOMATIKE - SENDILJE ME NGROHJE - KONDICIONER - CELES ME THITHJE - DISQE AMG ALUMINI ME GOMA TE MIRA - DRITA XENON ME PAKETA NE FENER ORIGJINALE - ESP - SRS - ABS - DRITA MJEGULLE - KOMPJUTER BORDI - KOMANDO NE TIMON - PILOT AUTOMATIK - DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE JANAR 2018 - NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE .
📌Viti:12/2000
📌Qyteti:TIRANE
💶:Cmimi:3.000 EURO i padiskutushem
📞 Nr i Tel: 0696947910
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #News_Auto_Shqip #merrjep #makina_me_qera #blejmakina #SHES_MAKINA
#veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #makinatirane

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli: MERCEDES E270 CDI - VITI 12/2000 - KAMBJO AUTOMATIKE -NAVIGATOR TE MADH - SENDILJE LEKURE GRI - KLIMA - - DISQE 16 ALUMINI ME GOMA TE MIRA - DRITA XENON - PILOT AUTOMATIK - DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE FUND TE DHJETORIT - NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE .KA EDHE MUNDESI NDERRIMI.
📌Viti:12/2000
📌Qyteti:TIRANE
💶:Cmimi:3.800 EURO i padiskutushem
📞 Nr i Tel: 0696947910 📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #News_Auto_Shqip #merrjep #makina_me_qera #blejmakina #SHES_MAKINA
#veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #makinatirane

#Shitet Seat Leon 1.9 Nafte TDI e 2003 Kambio Manuale me 170,000 KM me goma te reja per te 4 stinet.Makina eshte gjendje shume te mire pune,e gatshme per cdo lloj kontrrolli/prove!
Tel: +355697690837
Cmimi 2.500€ i Pa Diskutueshem !

www.autobox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #News_Auto_Shqip #merrjep #makina_me_qera #blejmakina #SHES_MAKINA
#veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #makinatirane

#Shitet Seat Leon 1.9 Nafte TDI e 2003 Kambio Manuale me 170,000 KM me gma te reja per te 4 stinet.Makina eshte gjendje shume te mire pune,e gatshme per cdo lloj kontrrolli/prove!
Cmimi 2.500€ i Pa Diskutueshem !

www.autobox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #News_Auto_Shqip #merrjep #makina_me_qera #blejmakina #SHES_MAKINA
#veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #makinatirane

#Makina_me_Qera
Hyundai i10, 1.1 benzine, kambio automatike, per 4 persona, me 5 dyer. 
17 Euro/dita per 7 dite.
Klikoni www.autobox.al ose @first_car_rent per ta rezervuar!

#blejmakina #Makina #makinameqera #tregumakinave #gjejmakina #shesmakina #shesblej #merrjepal #AutoBox #makina #motorra

#SHITET
📌Marka/Modeli:WV Touran
📌Viti:fundi 2005
📌Kambjo: automat
⛽Lloi i Karburantit: nafte 2.0
📌Kilometrat: 180.000
📌Pershkrimi Shtes: 📌Qyteti:Elbasan
💶:Cmimi:5200€ i dikutushem
📞 Nr i Tel: 0699131976
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢
#veturaneshitje #Makina #njoftime #volkswagen #touran #blejmakina #shesmakina #makina_me_qera

#SHITET
📌Marka/Modeli:Audi a6
📌Viti:2005
📌Kambjo: automat
⛽Lloi i Karburantit: nafte
📌Kilometrat: 255000
📌Pershkrimi Shtes: a6 automat quattro ne gjendje shume te mire me te gjith sherbimet e bera e ardhur nga gjermania
📌Qyteti:Tirane
💶:Cmimi:6500 euro
📞 Nr i Tel: 0692246590
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢
#blejmakina #shesmakina #njoftime #veturaneshitje #Makina #motorraneshitje #makina_me_qera

📌Shitet: FORD MONDEO 2.0 NAFTE SHUME EKONOMIK - VITI FUNDI 2002 -KM 205 MIJE -ABS - SRS 8 COPE -MANUALE 5+1 -KOMANDO NE TIMON -SALLON COPE SHUME E PASTER - - KONDICIONER - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - DISQE 16 ALUMINI ME 4 GOMA TE REJA 100% -HAPJE MBYLLJE ME PULT- MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA DOKUMENTAT E PAGUARA DERI ME 20/JANAR/2018 MUND EDHE TE NDERROHET
📌Viti:2002
📌Kambjo:MANUALE
⛽Lloi i Karburantit: NAFTE
📌Qyteti: TIRANE
💶:Cmimi: 2600 EURO
📞 Nr i Tel: 0696947910
🌐 www.autobox.al Shit/Bli Makina Online!
#blejmakina #shesmakina #veturaneshitje #motorraneshitje #Makina #makina_me_qera #ford #mondeo

📌Marka/Modeli: TOYOTA RAV 4 - KAMERA - AUTOMAT 2011 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA - DOGANA E PAGUAR
📌Viti: 2011
📌Kambjo: AUTOMATIK +/-
⛽Lloi i Karburantit: NAFTE 📌Kilometrat: 118.000
📌Pershkrimi Shtes: FULL EXTRA 📌Qyteti: TIRANE
💶:Cmimi: I DISKUTUESHEM
📞 Nr i Tel:+355 68 21 21 347
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online!
#veturaneshitje #njoftime #shesmakina #blejmakina #makina_me_qera #Makina

Most Popular Instagram Hashtags