[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#maj

MOST RECENT

I disse dage arbejder jeg på en masse lækkerier til min hjemmeside, som lanceres sidst i maj. Det bliver SÅ spændende 🌟 #følgmed #coach #launchingsoon #maj #inspirecoach #glædermig @inspirecoach.dk

En stor drøm går snart i opfyldelse, når jeg inden længe kan tilbyde online coachingsessioner og jeg GLÆDER mig 🌟🤩 I disse dage arbejder jeg på en masse lækkerier til min hjemmeside, som lanceres sidst i maj. Det bliver SÅ spændende 🌟 #følgmed #coach #launchingsoon #maj #inspirecoach #glædermig @inspirecoach.dk

💥 🌹 Italia vajtje me #Metro_Travel 💥 🌹 ❌ Data dhe vende të caktuara në #Prill dhe #Maj ❌ ✈️ Tiranë – Verona 35 Euro ✈️ Tiranë – Bergamo 50 Euro ✈️ Tiranë – Milano 60 Euro ✈️ Tiranë – Ancona 60 Euro ✈️ Tiranë – Bologna 60 Euro ✈️ Tiranë – Venezia 60 Euro ✈️ Tiranë – Rimini 60 Euro ✈️ Tiranë – Firenze 60 Euro ✈️ Tiranë – Pisa 60 Euro ✈️ Tiranë – Bari 70 Euro ✈️ Tiranë – Perugia 70 Euro ✈️ Tiranë – Genova 70 Euro ✈️ Tiranë – Treviso 70 Euro ✈️ Tiranë – Torino 70 Euro ✈️ Tiranë – Rome 75 Euro 👉 Te Perfshira ne cmim: ✅ Bileta avjoni vajtje ✅ Bagazhet ne varesi te kompanive ✅ Taksat aeroportuale ➡️ Për me tepër informacion na kontaktoni!!! 🐌Rezervo tani :
+355 69 33 47 477
● Pagesën Mund ta bëni nga çdo qytet në degat :
Credins Bank ose Intesa San Paolo Bank
Pa komisione nga ora 08:00 - 15:00 .
● Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesën mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram. 📫Adresa:Reth rrotullimi i Zogut zi perball Qendres Tregetare Ring Center ngjitur me Tirana Banke
Email:metro.euro@yahoo.com
Tel : 069 33 47 477
Viber :+355 69 33 47 477
Whats up :+ 355 69 33 47 477

Foråret er på vej, og det er et nyt Shaker Brothers debut også! ☝🏻🎉🥁#minthouse #music #shakerbrothers #goldrecords #concert #remix #drums #party #2018 #maj #forår #🥇

🌺🎈🌸 PRANVERE NE #DUBAI 🌺
🎈 #Udhetim_ne_grup_me_guide 🎈
.
📆 30 #PRILL ➖ 04 #MAJ ➡️💰639€
.
💰 NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔ Transferta vajtje - ardhje me autobus nga Tirana në aeroportin e Tivatit.
✔ Bileta e avionit vajtje – ardhje.
✔ Transfertat nga aeroporti në hotel dhe anasjelltas
✔ Akomodimi në hotel në Dubai.
✔ Mëngjeset në hotel per te gjithe ditet e qendrimit.
✔ Shëtitjet me autobus sipas programit.
✔ Shoqërues në shqip gjatë gjithë udhëtimit.
✔ Guida vendase në disa shetitje.
.
➡️ Eksursionet #Opsionale:
✔ Shtesë për Vizë Hyrje - €79
✔ Darkë në Hotel Burj Al Arab - €179
✔ Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa - €49
✔ Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow - €47
✔ Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë - €47
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️ Për rezervime jeni të lutur të na kontaktoni:
☎️ Cel: 069 380 3052 / ☎️ Tel: +355 42 200 165
📩 Email: travel-time1@hotmail.com
🌍 Adresa: Tiranë, në hyrje të Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacisë Greke❗️

Sezon zaczynamy 😉 22 maj Czechy razem z rafal_kobylarz_strongman 💪
#zawody #strongman #12 #maj #czechy #polska🇵🇱 #gora

#GuessWhosBack #MAJ #Fit #Champion #Ready #MyTimeToShine #InstaFit #TrainingCamp #Brutal “Everybody has something to say until they punched in the face” #TooPrettyToLoose #Young #Fast #HatersGonnaHate “CALL ME THE PEOPLES CHAMP” 😎💣🤑🥊

🌼 Fluturime vajtje ne linjë direkte nga #Prishtina vetem tek #Metro_Travel 🌼 ✈️ Prishtinë – Budapest 19 Euro ✈️ Prishtinë – Londër 55 Euro ✈️ Prishtinë – Berlin 55 Euro ✈️ Prishtinë – Basel 55 Euro ✈️ Prishtinë – Zurich 59 Euro ✈️ Prishtinë – Geneva 69 Euro ✈️ Prishtinë – Dusseldorf 69 Euro ✈️ Prishtinë – Stuttgart 69 Euro ✈️ Prishtinë – Munich 79 Euro ✈️ Prishtinë – Cologne 99 Euro ✈️ Prishtinë – Paris 105 Euro ✈️ Prishtinë – Copenhagen 105 Euro ✈️ Prishtinë – Hanover 109 Euro ✈️ Prishtinë – Hamburg 119 Euro ‼️ Data të caktuara në #Prill #Maj në varësi të destinacionit ‼️ 👉 Te Perfshira ne cmim: ✅ Bileta avjoni vajtje ✅ Bagazhet ne varesi te kompanive ✅ Taksat aeroportuale ➡️ Për me tepër informacion na kontaktoni!!! 🐌Rezervo tani :
+355 69 33 47 477
● Pagesën Mund ta bëni nga çdo qytet në degat :
Credins Bank ose Intesa San Paolo Bank
Pa komisione nga ora 08:00 - 15:00 .
● Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesën mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram. 📫Adresa:Reth rrotullimi i Zogut zi perball Qendres Tregetare Ring Center ngjitur me Tirana Banke
Email:metro.euro@yahoo.com
Tel : 069 33 47 477
Viber :+355 69 33 47 477
Whats up :+ 355 69 33 47 477

🇦🇱️Cmimet me te lira drejt Europes👩‍🏫 ⭕Tirane-Athine 86 euro ⭕Tirane-Amsterdam 59 euro
⭕Tirane-Paris 96 euro (maj)
⭕Tirane-Stamboll 58 euro
⭕Tirane-Budapest 39 euro
⭕Tirane-Londer (luton) 64 euro
⭕Tirane-Londer (Gatwick) 118 euro
⭕Tirane-Bruksel 109 euro
⭕Tirane-Keln 111 euro (maj)
⭕Tirane-Beograd 120 euro ⭕Tirane-Frankfurt 177 euro

Muaji #prill & #vajtje ⭕Tirane-Ancona 62 euro ⭕Tirane-Bari 72 euro ⭕Tirane-Bergamo 72 euro
⭕Tirane-Bologna 72 euro
⭕Tirane-Cuneo 72 euro
⭕Tirane-Firenze 72 euro
⭕Tirane-Genova 82 euro
⭕Tirane-Milano 72 euro
⭕Tirane-Perugia 78 euro
⭕Tirane-Pisa 72 euro
⭕Tirane-Rimini 72 euro
⭕Tirane-Rome 78 euro
⭕Tirane-Treviso 72 euro ⭕Tirane-Torino 82 euro
⭕Tirane-Venezia 62 euro
⭕Tirane-Verona 72 euro ⭕nisje nga #Podgorica#prill & #maj ⭕Podgorice-Bruksel 43 euro ⭕Podgorice-Berlin 37 euro
⭕Podgorice-Stockholm 31 euro
⭕Podgorice-Londer (Stansted)47 euro
⭕Podgorice-Memmingen 32 euro (maj)
⭕Podgorice-Milano 20 euro
⭕Podgorice-Budapest 20 euro
⭕Podgorice-Paris 130 euro(23 kg perfshire)
⭕Podgorice-Beograd 67 euro (23 kg perfshire)
⭕Podgorice-Vien 141 euro (23 kg perfshire)

#nisje nga #shkupi
☑️#prill & #maj ☑️Shkup - Paris 47euro
☑️Shkup - Frankfurt 47 euro
☑️Shkup- Budapest 47 euro
☑️Shkup - Milano 55 euro
☑️Shkup - Venecia 55 euro ☑️Shkup - Bratislava 47 euro
☑️Shkup - Barcelona 68 euro
☑️Shkup - Gothenburg 62 euro
☑️Shkup- Malmo 55 euro
☑️Shkup - Stockholm 55 euro
☑️Shkup- Copenhagen 55 euro
☑️Shkup- Basel 55 euro
☑️Shkup - Berlin 55 euro
☑️Shkup - Keln 68 euro
☑️Shkup - Nuremberg 55 euro
☑️Shkup - Oslo 55 euro
☑️Shkup - Brussel 47 euro
☑️Shkup- Hanover 47 euro
☑️Shkup- Eindhoven 55 euro
☑️Shkup - Dortmund 55 euro
✅✅✅✅Cmime vetem vajtje

#Korfuz vetem vajtje ✅Korfuz 🌹 Bruksel €30
--------------------------------------
✅Korfuz 🌹 Koln/Bonn €25 ✅Korfuz 🌹 Dusseldorf €30 ✅Korfuz 🌹 Frankfurt €33 --------------------------------------
✅Korfuz 🌹 Eindhoven €35 --------------------------------------
✅Korfuz 🌹 Bratislava/Vienna €25 --------------------------------------
✅Korfuz 🌹 Bordeaux €50 ✅Korfuz🌹 Marseille €50 ✅Korfuz 🌹 Nantes €50 ✅Korfuz 🌹 Toulouse €50 ✅Përfshihet në cmim: ✅Cantë dore ✅Taksat aeroportuale
Oferta

Most Popular Instagram Hashtags