#kuzhine

351 posts

TOP POSTS

#Kuzhine e paisur me lavapjate dhe aspirator, ngjyre rover.
Permasa: 380cm
Çmimi: 50.000L

Makineri mishi 😊
Kjo pajisje eshte nje "shpetues" parash ne shtepine tuaj. Modeli MG450, eshte i pajisur me nje buton ON/OFF, ne menyre qe mishi te levize qetesisht ne mulli, pa e bllokuar ate. Kjo pajsije mund te perdoret gjithashtu per te bere salcice. Ka nje programacion qe ju lejon te zgjidhni edhe trashesine e grirjes se mishit. Me nje fuqi 1400W. Pjesa e jashtme eshte kaucuk. 1 vit garanci.
Cmimi: 16000L 🌏➡️www.ebuy.al 🔎mg450
#blerjeonline #Shqiperi #home #shtepi #kuzhine

Kantautori Elgit Doda ndryshon profesion? Shikojeni në rolin e kuzhinierit
Për më tepër vizitoni story.al
#elgitdoda #kantautor #kuzhine #photostory

Produkte kuzhine SNIPS deri në 50% zbritje. #comoditahome #snips #kualitative #tendryshme #kuzhine www.comoditahome.com

#KUZHINE FORME L-je ME ASPIRATOR DHE LAVAPJAT.
#PERMASAT: 260X250CM
#ÇMIMI: 50.000L

Pajisje per kokoshka ne www.ebuy.al

#pajisje #kuzhine #kokoshka

MOST RECENT

Restorant 🍴 Sofra Turke Tiranë
Kuzhina Turke 🇹🇷 Hallall حلال
Adresa: Rr. e Kavajës, nr. 169, Tıranë-Albania
Tel: 04 222 6818 / 067 30 84 611
Ju mirëpresim!
#sofraturke #sofraturketirana #turkishrestaurant #turkiye #sofra #albania #tirana #restorant #kuzhine #turke #kuzhinaturke #turkishcuisine #turkishmenu #turkrestaurantcuisine #halalcuisine #hallallturk #kuzhinaturkehallall #rrugaekavajestirane

#KUZHINE FORME L-je ME ASPIRATOR DHE LAVAPJAT.
#PERMASAT: 260X250CM
#ÇMIMI: 50.000L

Restorant 🍴 Sofra Turke Tiranë
Kuzhina Turke 🇹🇷 Hallall حلال
Adresa: Rr. e Kavajës, nr. 169, Tıranë-Albania
Tel: 04 222 6818 / 067 30 84 611
Ju mirëpresim!
#sofraturke #sofraturketirana #turkishrestaurant #turkiye #sofra #albania #tirana #restorant #kuzhine #turke #kuzhinaturke #turkishcuisine #turkishmenu #turkrestaurantcuisine #halalcuisine #hallallturk #kuzhinaturkehallall #rrugaekavajestirane

Si në çdo numër të revistës ‘Bordo’. Aty ju tregoj forma të ndryshme gatime dhe receta speciale, të pa kopjuara nga interneti të cilat gjenden në menun e @padam.tirana
#fundimgjepali #revistabordo #padamtirana #anticoarco #love #receta #kuzhine #media #blogg #fashion #tirana #albania

Sherbet trendafili 🌹🌹🌹🌹🌹
8-10 petale trendafili
1 gote uje 1gota uje sheqer
Gjysme limon

Lahen petalet dhe thahen me kujdes.
Perzihen petalet me sheqer dhe ngjeshen bashke. Mund te vishen doreza.
Ky proces vazhdon per 10-15 min derisa te tretet mire sheqeri,limon.
Mbyllet mire me kapak ena dhe lihet ne frigorifer per 10-12 ore.
Me pas me nje nape ose beze te paster kullohet masa e petaleve me sheqer.
Shtypet me luge druri qe ti dale lengu me mire.
Kesaj perzierje i shtohet 4 gota uje dhe sherbetin e keni gati.
Sipas deshires mund te ngrihet ne kubike dhe ti hidhet limonates.#drinkcold#kuzhine#flowers#ısparta#

#Kuzhine forme L-je, me lavapjate.
Çmimi: 45.000L

Aksesorë të veçantë dhe të domosdoshëm për kuzhinën tuaj🍽🍴
➡Shfletoni galerinë
.
.
.
#kuzhine #familje #gatim #pasion #shtepi #femra #meshkuj #blionline #porosittani📥

Mirmengjes. Paci surpriza te bukura sot. Darken rezervojeni tek ne, dita duhet te mbyllet me shije te mire #TavernaeTartufit 😋🔥📲0663334111 #EjaneDajt #kuzhine #italiane #gatime #tradicionale #shijo #argetohu 🌷🌿🌾🌲🌳🍃🍃💮🌼🍀🍀✨✨

#Kuzhine e drejte me lavapjate.
#Permasat: 257cm
#Çmimi_Super_oferte

Mirmengjes 😊 Urojme qe fundjava per ju te nisi me melodine e duhur 😉 #TavernaeTartufit 😋#EjaneDajt #shijo #argetohu #relaksohu #kuzhine #italiane #gatime #tradicionale ✨👌🏃🐣🐓🐡🐠🐟🐢🐞🐝🐌🌹🌷🌸🌻🌺🌲🌳🍁🍀🌾🌿🍃🍊🍏🍂🍌🍑🍈🍐🍆🍎🍋🍅

Set filxhana nga "Gorenje"

#set #gorenje #kuzhine #zbritje

#Kuzhine e re 195cm
Çmimi: 33000L

Pershendetje 😊. Sot Taverna e Tartufit shenon 1 muaj prej inagurimit te saj. Jemi mirenjohes per cdo klient qe na ka besuar dhe na ka respektuar duke u rikthyer prape e prape. Faleminderit miq, urojme t'iu kenaqim kurdohere me pjata speciale e te shijshme. Ne jemi gati, jeni te mirepritur 😄! #TavernaeTartufit #EjaneDajt 😋🏃 #kuzhine #italiane #gatime #tradicionale #shije #mikpritje #ajer #ipaster #natyre #relaks 😃😋😎🍏🍊🍑🍇🍉🍅🍋🍐🍓🍍🍆🌹💮🌲🌳🍀🍁🌿🌾🌵🍒🌰🍄🍜🍝🍠🍤🍗🍟🍲🍥🍴🍳🍢🍡🍨🍸🍺🍞🎂🍷🍵🍹🍻☕🌼🌸🌺💮

Faleminderit per komplimentin @lediohysi, mire se te vini serisht 😊😊 ! #repost #TavernaeTartufit #EjaneDajt #shijo #relaksohu #kuzhine #italiane #BonApettit 🍝🍝🐟🐠🍴🙌🏃🍀🍊🍑🍎🌸🌹🍓🌳🌾🍐🍎🍀🌱

Most Popular Instagram Hashtags