#kumanove

MOST RECENT

Nëse jeni sadopak krijues dhe në kërkim të gjërave të reja për ti dhënë edhe më shumë kuptim dasmës tuaj, mendoni diçka ndryshe për këtë dite.
Për të surprizuar partneren tuaj dhurojini asaj qiellin, bëjeni atë me krahë duke fluturuar me Shega AIR…
Për rezervime na kontaktoni si mëposhtë:
Mob: +355 68 8030355 / +355 68 4030143
e-mail: klleshi@shega-air.com
#shegaair #weddingday #yourspecialday #flyoverthesky #flyandlove #albania #kosovo #makedonia #gilan #tetove #kumanove #oher #struge #decan #prishtine #prizren #pirane #veleshte #kukes #diber #shkoder

ORA E RE
SOKI WATCH
Cmimi :9.99€
Nr tel.045 553 083
Viber Nr. +377 45 553 083

POSTA FALAS NE KOSOVE
POSTA 3 EURO SHQIPERI
POSTA 3 EURO MAQEDONI

#ora #blejora #porositora #onlineprodukte #online #blej #shit #ora #kosove #blejks #blejalb #blejmk #prishtine #ferizaj #gjilane #kumanove #shkup #tirane #prizeren #mitrovice #lipjane #suharek #malisheve #peje #rahovec #lipjancity #shtime

Bej dhurat personave me te vecant te jetes suaj
Ne ju bejm zgjidhjen ju vetem beni perzgjedhjen
#mayadecor#kumanove

Konfeta per diten e dasmes/kanagjegje
#mayadecor #mayaevents #kumanove#decoration#bride

Me knaqesi ju informojme se prej tani ne lokalin tone te bukuris keni mundesi ti rregulloni vetullat tuaja me metoden microblading apo me fije japoneze #vetullaperfekte #microblading #vetullajaponeze #kumanove @ellebrow_kumanove

Gjykata e Kumanovës bie në duart e maqedonasve #Bie, #Gjykata, #Kumanove, #Maqedonasve

Most Popular Instagram Hashtags