[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#kukaphotography

168 posts

TOP POSTS

#Repost @kukaphotography with @repostapp
・・・
Live shooting at flormarket.al
Www.kukaphotography.com
#kukaphotography #beautydish #Nikon #D750

Marry me ? 😝 #kukaphotography

Regrann @kukaphotography Coming soon Dimal ad
#kukaphotography 📷
#talelli_videography 📽

Lori & Ardi
#kukaphotography

MOST RECENT

Marry me ? 😝 #kukaphotography

Shooting dekoration from FlorMarket.al #kukaphotography

Prewedding session 😍
#kukaphotography #nikon #danhecho

Goodmorning for a good day
#kukaphotography

Lori & Ardi
#kukaphotography

Sonte "AJO" i ka syte jeshil, vetullat e plota e te harkuara natyrshem. Floket me onde te lehta ne nje ngjyre te vecante. Buzet jane pak me te holla, por mjaftueshem mishtore sa per te shprehur sensualitetin e nje femre speciale. Fytyren e ka me te terhequr e cila zbukurohet magjishem me nje buzeqeshje rrezellitese e gati-gati me gropeza ne faqe. Mjekren e ka me te ekspozuar gje qe i pershtatet me se miri me hunden e ardhur aq rrjedhshem.
Sonte ajo eshte nje zonjushe delikate dhe gjithe elegance. Kushdo ka zili ndaj thjeshtesise e menyres se si leviz trupin, si ecen leht mbi taka e sidoms per menyren se si flet. Ajo ka dicka qe nuk e gjene tek askush tjeter.

Most Popular Instagram Hashtags