[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#kryetar

31 posts

TOP POSTS

Ramo 5 , Ramiz Lladrovci Deklaron per Rrahjen mes Milaimit dhe Frasherit se i kish #Rrah Dyt #He #kryetar he #Rambo #5 🤣🤣 @kafenejajoneofficial_

#Komandant #Kryetar #UÇK #king😊 🇦🇱🇽🇰🇦🇱

Gjithë me ty #Kryetar

Pasuria e marramendëse e Vangjush Dakos, pronar i një pallati 11 katesh dhe 10 llogari bankare #Dako, #Kryetar, #Pasuri, #Pushtet, #Vangjush

Të nderuar qytetarë,

Duke u bazuar në parimin e kodit etik të funksionarëve lokal në të cilin thuhet se “funksionari është zgjedhur prej qytetarëve që ti përfaqësojë, ti shërbejë interesit publik dhe për atë ju përgjigjet para së gjithash dhe më së shumti atyre" po filloj mandatin tim si kryetar i Komunës së Çairit. Këtë nder, privilegj dhe përgjegjësi do ta shëndërroj në një angazhim të pakursyer, me të gjitha kapacitetet e mundshme, për të mirën e komunës sonë duke realizuar projektet e premtuara dhe duke dëgjuar çdo kërkesë tuajën. #Visar #Ganiu #do #të #jetë #kryetar #i #komunës #së #Çairit #për #të #gjithë #qytetarët #që #jetojnë #në #komunën #tonë #pa #marrë #parasysh #fe, #komb #apo #përkatësi #partiake.
I Juaji , Visari

N’ayez pas peur d’être heureux, c’est juste un bon moment à passer.

#kryetar #NjeJetMeLumpturi

#Komuna #E #Kacanikut #Kryetar #Besim #Ilazi

Fatlum Vishi prezanton suksesin e radhës
Kryetari i Komunës së Kaçanikut Besim Ilazi priti sërish Fatlum Vishin, kësaj here me një sukses të ri. Ai mori vendin e dytë në Kampionatin e Kosovës dhe mbarëkombëtar në kategorinë – disiplina e forcës. Kryetari Ilazi e përgëzoi atë për suksesin e arritur, ndërsa shtoi se të rinjtë e Kaçanikut, janë krenaria e vendit tonë, të cilët vazhdimisht po tregojnë rezultate të mëdha nëpër fusha të ndryshme si sportive ashtu edhe kulturore e shkencore. Nga ana tjetër Edhe Fatlum Vishi e falenderoi Kryetarin Ilazi për mikpritjen dhe për kohën e ndarë për ta pritur në zyrën e tij. Javë më parë Fatlum Vishi ishte fitues i kupës së Kosovës në bodybuilding.

MOST RECENT

Të nderuar qytetarë,

Duke u bazuar në parimin e kodit etik të funksionarëve lokal në të cilin thuhet se “funksionari është zgjedhur prej qytetarëve që ti përfaqësojë, ti shërbejë interesit publik dhe për atë ju përgjigjet para së gjithash dhe më së shumti atyre" po filloj mandatin tim si kryetar i Komunës së Çairit. Këtë nder, privilegj dhe përgjegjësi do ta shëndërroj në një angazhim të pakursyer, me të gjitha kapacitetet e mundshme, për të mirën e komunës sonë duke realizuar projektet e premtuara dhe duke dëgjuar çdo kërkesë tuajën. #Visar #Ganiu #do #të #jetë #kryetar #i #komunës #së #Çairit #për #të #gjithë #qytetarët #që #jetojnë #në #komunën #tonë #pa #marrë #parasysh #fe, #komb #apo #përkatësi #partiake.
I Juaji , Visari

Pasuria e marramendëse e Vangjush Dakos, pronar i një pallati 11 katesh dhe 10 llogari bankare #Dako, #Kryetar, #Pasuri, #Pushtet, #Vangjush

Pasuria e marramendëse e Vangjush Dakos, pronar i një pallati 11 katesh dhe 10 llogari bankare #Dako, #Kryetar, #Pasuri, #Pushtet, #Vangjush

Gjithë me ty #Kryetar

Me Legjenden plus 4 vite ,URIME edhe me kete foto i pershendes te gjithe kandidatet tjere .
#me and #Agim #legend #ifuqishem #kryetar #mitrocity #tavnikcity #kosovo #albania #photooftheday #picoftheday #legend

Ramo 5 , Ramiz Lladrovci Deklaron per Rrahjen mes Milaimit dhe Frasherit se i kish #Rrah Dyt #He #kryetar he #Rambo #5 🤣🤣 @kafenejajoneofficial_

un ti mar tmit e ti meri ata tut #gati #bb4life👊💨 #img

TË KESH NJË #KRYETAR DHE TE KESH #KAMPION DO TE THOT SHUM!

#Komandant #Kryetar #UÇK #king😊 🇦🇱🇽🇰🇦🇱

#fjala #kosova #kryetar #prizren
Dr.Gëzim Kelmendi

Most Popular Instagram Hashtags