#jetliina

MOST RECENT

gjith jetën.. do ta kem ketë fuqi, te doja ty, te jem ktu per ty.. te jem pjes e jetes tane... ta premtoj .. ❣ #jetliina

jam aq e lumtur, dua ta kaloj kohen me ty, dua te jem me ty, dua qe ta shoh boten me ty.. te thoja ti je bota imë, dhe e vrejta qe ma i madh je, sa kjo botë qe na mban.. 🌍❤️ #by #feelingschange99 #jetliina

me ty dua ta shoh gjith botën, qka do qe boj du qe ti ma jep forcën. ti je shpresa, lumturija ime, ti je gjithshka po tham ti je bota ime ❤️ #text #by #jetliina #beautifulcouple #italy #albania

zemer, ti me jep force, te buzeqeshi nga zemra.. ti ma dhe nje jete te re, nje jete veq me dill .. 1 dit mas fejesës❤️❤️❤️ #happy #smile #beautifulcouple #jetliina

this is real love 😭😭 mi shtru teshat bashk #love #fürimmer #respect #naten

me ty, se sdu tjeter . kur t sho ty krejt koha me kujtohet, edhe koha vjeter. Na nje jetë bashk e kemi meritu, a te kujtohet zemra jem kasmos bashk kemi shku. Afer teje, un gjithmonë do te jem.. ti je drita, zemra dhe jeta jem ❤️🌹 . #jetliina

das schönste ist, wenn du deineZukunft in meinen Augen siehst, du siehst eine gemeinsame Familie, ein Haus das mit Glück und Liebe beschmückt ist.. Eine Frau die deinen Weg mit dir gehen will.. dass sind Augen.. das ist dieses Funkeln ❤️ .. #jetliina 📝

Most Popular Instagram Hashtags