[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#jastek

1446 posts

TOP POSTS

Review- Jastek laptop stand. It's a fantastic product and got five stars.
http://www.4wheels4helpingpaws.com/2017/08/review-jastek-aluminium-laptop-stand.html?m=1

#review #jastek #laptopstand #ad

JASTEK 2Pack Multi USB Cable 4 in 1
Just visualize, how would you like to have a multifunction USB power cable that can charge up to four devices at a time? It would be pretty handy, right?
Not to mention the two-pack bundle that can be quite a bang for your buck. Each Jastek power cable is one meter in length. The braided design language gave this cable a sturdy body. This 4-in-1 cable includes a USB Type-C pin, and a traditional Micro-USB pin in addition to two lightning pins.
So, regardless of iOS or Android devices, you can charge your devices with this cable without a hitch. However, this 2A charging cable can only be used for charging. You cannot sync data with it.
It’s a really great product and I highly recommend it.
https://www.amazon.com/JASTEK-Alluminum-Connector-Universal-Alluminum/dp/B06XSFC7MQ/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1492512836&sr=8-9&keywords=multi+usb+cable
#Jastek

Check out the #Jastek 4-in-1 USB charging cable, now available on Amazon: https://www.amazon.com/JASTEK-Multiple-Alluminum-Connector-Universal/dp/B01N4E69QF/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1492572866&sr=8-5&keywords=multi+charging+cable

This is a nice charging cable set. Comes with 6 different types of cords. Get yours today ➡ https://www.amazon.com/JASTEK-Charging-Cables-Connector-Devices/dp/B016P32K62/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1492573343&sr=8-12&keywords=multi+charging+cable #chargingcable #charging #cables #jastek

Jastëku nga #bubaba për mamin dhe bebin është rehatia që nënat në pritje e nënat e reja kanë nevojë 😍

#bubaba #nursingpillow #jastek #mami #bebi #beetirana #toptanicenter

MOST RECENT

🔈Magniflex Albania vjen me zbritje deri ne 40% per te gjitha produktet e saj 😍
.
Linja e dyshekeve Armonia ofron 4 kombinime mbeshtetjesh te ndryshme, fale lastres Dual Core dhe topperave te levizshem. Dysheky ka 12 vite garanci dhe certifikim OEKO-TEX, Made In Italy. 🇮🇹️
.
.
.
.
#MagniflexAlbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodnightsleep #goodsleep #bedroom #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details #wintertime #coldoutside #beddingsets #beddesign #bedroomdecor #bedroomdecoration #homesweathome #homefashion

#Megaflex organizon konkursin pema e vitit te ri 2017
Na dërgoni fotografinë me pemen tuaj.
Fotot mund të dërgohen në inbox!
Fotot do të publikohen menjeher nga operatoret tane .
Konkursi kush merr më shumë like përfundon në datë 28 Dhjetor
Vendi i parë merr dhuratë: #Dysheke #Dopio 160 x 190
Vendi i dytë merr dhuratë: #Dysheke #tek 90 x 190
Vendi i tretë merr dhuratë: Dy #Jastek #Antialergjik
Fituesit do të shpallen në datë: 29 Dhjetor ora 12:00
P.s. Çdo person mund të marri pjesë vetëm me një foto, sa me shume like dhe share aq me teper mundesi per te fituar keni, mirepresim fotot tuaja. #Suksese!!!
Fotot duhen derguar ne inbox: www.facebook.com/megaflexdyshek

Veshja viskoze e kombinuar me fijet e mendafshit ka aftesi te shkelqyera ne largimin e djerses, duke favorizuar edhe transpirimin e jastekut. Jasteku ka veshje te dyfishte e cila hiqet me lehtesi dhe lahet. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#MagniflexAlbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodnightsleep #goodsleep #bedroom #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details #wintertime #coldoutside #beddingsets #beddesign #bedroomdecor #bedroomdecoration #homesweathome #homefashion

Certifikimi i fundit qe Magniflex ka marr eshte nga ACA (American Chiropractic Association). Ai u jepet produkteve qe kane cilesine me te larte pas shqyrtimit, analizes, testimit dhe vleresimit te plote nga nje bord mjekesh me ekspertize te veçante. Produktet rishikohen rregullisht per t'u siguruar qe ato vazhdojnë t'i permbushin ende standardet e larta, per te cilat eshte dhene certifikata.
.
.
.
.
#MagniflexAlbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodnightsleep #goodsleep #bedroom #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details #wintertime #coldoutside #beddingsets #beddesign #bedroomdecor #bedroomdecoration #homesweathome #homefashion

A mund te jete i rafinuar komforti? Me dysheket e linjes Dolce Vita, po. Vecanerisht, fale kombinimit te duhur te materialeve dhe veshjeve, si shtresa Elioform qe garanton nje mbeshtetje decize per shtyllen kurrizore, apo shtresa Eliosoft qe ofron nje mbeshtetje me te ekuilibruar. Prania e shtreses Memory, dhuron nje ndjesi rehatie dhe mireqenie. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#MagniflexAlbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodnightsleep #goodsleep #bedroom #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details #wintertime #coldoutside #beddingsets #beddesign #bedroomdecor #bedroomdecoration #homesweathome #homefashion

Standardet e prodhimit dhe sistemet e menaxhimit te Magniflex jane konform me direktivat e enteve te kontrollit nderkombetar AJA dhe UKAS.
.
.
.
.
#MagniflexAlbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

Jastek BIO COTTON me fibra natyrale per nje shplodhje te plote 💤
.
Geomemory eshte nje material anatomik i pasuruar me ekstrakte Aloe Vera, e cila modelon natyrshem format e trupit duke dhuruar nje mbeshtetje te bute e te kendshme per koken, qafen dhe shpatullat. Per cdo pyetje na shkruani ne inbox ose na kontaktoni ne numrin tone te telefonit: 068 209 2839 😊
.
.
.
.
#MagniflexAlbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

Nje nga certifikimet qe Magniflex ka eshte ajo e cilesise, pasi produktet jane teresisht Made in Italy. Pra ideimi, prodhimi dhe furnizimi jane te gjitha italiane. 🇮🇹️
.
.
.
.
#MagniflexAlbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

Dysheket Memorabile perbehen nga nje shtrese Elioform me suport te diversifikuar ne 5 zona, i cili i dhuron mbeshtetje ideale pjeseve te ndryshme te trupit. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#MagniflexAlbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

Shenjat qe tregojne se eshte koha per nje dyshek te ri:

1. Zgjoheni te lodhur, te mpire, me dhimbje ne qafe ose ne fund te shpines.

2. Gjum i keq, zgjoheni shpesh gjate nates dhe mundoheni shume per te gjetur pozicionin e duhur.

3. Dysheku ka gunga dhe nuk kthehet ne formen origjinale ne kohen e duhur.

4. Nese ndjeni levizjet qe ben partneri juaj, ne anen tjeter te shtratit.
.
.
.
.
#MagniflexAlbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

Cdo dyshek i linjes Armonia, ofron 4 kombinime mbeshtetjesh te ndryshme, fale kjo edhe lastres Dual Core dhe topperave te levizshem. Linja Armonia ka 12 vjet garanci dhe certifikim OEKO Tex - Made in Italy. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#Magniflex #magniflexalbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

Linja e dyshekeve Magni nga koleksioni Classico perbehet nga materiale cilesore, te cilat dhurojne komfort dhe nje vlere te shkelqyer kundrejt buxhetit te shpenzuar. Garancia e dyshekut eshte 10 vite. Per me shume informacion na kontaktoni numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#Magniflex #magniflexalbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

Dita e fundit e ofertes eshte SOT prandaj nxitoni!
.
Cotton Caresse nga koleksioni Toscana eshte nje burim mireqenie, si ne strukture ku materialet jane pasuruar me vajra esenciale dhe Aloe Vera dhe Soje, por po ashtu ne veshje e cila garantohet nga GOTS, si nje cope 100% pambuk organik. Dysheku eshte Made in Italy dhe ka garanci prej 12 vitesh.!Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#Magniflex #magniflexalbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

Ofertat kane filluar ne Magniflex dhe zgjasin deri ne date 30 Nentor !! 🇦🇱️🇦🇱️
.
Forma tradicionale dhe xheli si material inovativ ofrojne nje mbeshtetje teper te bute dhe e mbajne gjithmone te fresket lekuren. Veshja Viskoze ruan higjenen dhe mund te hiqet dhe te lahet. Lartesia e jastekut eshte 13 cm. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#Magniflex #magniflexalbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

Ofertat kane filluar ne Magniflex dhe zgjasin deri ne date 30 Nentor !! 🇦🇱️🇦🇱️
.
Dysheket Virtuoso ofrojne nje pushim mbreteror ! Jane te kuruar ne detaje, vecanerisht ne perdorimin e duhur te materialeve, me nje strukture qe eshte me e mira qe nje dyshek mund te ofroje. Dysheku eshte Made in Italy dhe me garanci 20 vjet. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#Magniflex #magniflexalbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

🔈Ofertat fillojne ne daten 28 Nentor dhe zgjasin deri ne date 30 Nentor !! 🇦🇱️🇦🇱️
.
Jasteku Classico ofron nje mbeshtetje anatomike, duke mbajtur ne pozicion korrekt formen e qafes ndersa struktura Airyform ndihmon ne mbeshtetjen ne pozicion natural te vertebrave dhe shpatullave. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#Magniflex #magniflexalbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

🔈Ofertat fillojne ne daten 28 Nentor dhe zgjasin deri ne date 30 Nentor !! 🇦🇱️🇦🇱️
.
Dysheku Magnistrech eshte i pari dyshek per atletet profesioniste dhe jo vetem, i pajisur me teknologjine e sofistikuar te shtrirjes dhe tendosjes se muskujve si dhe reduktimit te dhimbjeve te shpines. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#Magniflex #magniflexalbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

🔈Ofertat fillojne ne daten 28 Nentor dhe zgjasin deri ne date 30 Nentor !! 🇦🇱️🇦🇱️
.
Veshja viskoze e kombinuar me fijet e mendafshit ka aftesi te shkelqyera ne largimin e djerses, duke favorizuar edhe transpirimin e jastekut. Jasteku ka veshje te dyfishte e cila hiqet me lehtesi dhe lahet. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#Magniflex #magniflexalbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

🔈Ofertat fillojne ne daten 28 Nentor dhe zgjasin deri ne date 30 Nentor !! 🇦🇱️🇦🇱️
.
Dysheket Memorabile perbehen nga nje shtrese Elioform me suport te diversifikuar ne 5 zona, i cili i dhuron mbeshtetje ideale pjeseve te ndryshme te trupit. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#Magniflex #magniflexalbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

🔈Ofertat fillojne ne daten 28 Nentor dhe zgjasin deri ne date 30 Nentor !! 🇦🇱️🇦🇱️
.
Cdo dyshek i linjes Armonia, ofron 4 kombinime mbeshtetjesh te ndryshme, fale kjo edhe lastres Dual Core dhe topperave te levizshem. Linja Armonia ka 12 vjet garanci dhe certifikim OEKO Tex - Made in Italy. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#Magniflex #magniflexalbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

Linja e dyshekeve Magni nga koleksioni Classico perbehet nga materiale cilesore, te cilat dhurojne komfort te kenaqshem dhe nje vlere te shkelqyer kundrejt buxhetit te shpenzuar. Garancia e dyshekut eshte 10 vite. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 209 2839
.
.
.
.
#Magniflex #magniflexalbania #dyshek #jastek #mattress #comfort #bed #sleep #sleeping #luxurybedroom #newmattress #goodsleep #enjoyinglife #bedroomfashion #pillow #energy #lifestyle #brand #details

Po Ndodh Tani! #blackfriday #superoferta #ndjehukomod Nxitoni të përfitoni nga ofertat fantastike në Comodita Home! Produkte cilesore vetem për pak ditë me Super Çmime! #batanije #jastek #topper #valixhe #setpjatash 😍🔥

Jastëku nga #bubaba për mamin dhe bebin është rehatia që nënat në pritje e nënat e reja kanë nevojë 😍

#bubaba #nursingpillow #jastek #mami #bebi #beetirana #toptanicenter

A e dini se alergjia është një nga problemet më të shpeshta në botë nga e cila vuajnë më shumë se 50 milion njerëz? 😧
Për të shmangur këtë problem 👉 Jastëku Well Care kundra alergjisë në Unigross Albania 💪😁😍
#Unigross #jastek #kujdeskundraalergjise

Dyshek dhe jastek antimbytes per karroce Giordani. I pershtatet te gjitha modeleve te karrocave Çmimi 1500 Leke #bebi #djale #vajze #dyshek #jastek #mami #karroca

#allabouttextiles ✨✨✨😍🐾@lizard.print ... Nje frymezim i juaj , nje tekst apo logo, nje pikture apo dizajn te personalizuar mund ta printoni mbi pelhure i pasuruar me nje kombinim ngjyrash te pafund🔥#njeshall #jastek #tapiceri #perde #abazhure #cante etc...@lizard.print 🌟🌟🌟🌟🌟 #foryourbrand #yourhome #yourpresents #yourwishes #yourbusiness #alloccasions #creativeideas

Jastek per vaske e markes Lorelli. Mban bute koken e femijes ndersa e lani dhe e ruan nga futja e ujit ne vesh. Çmimi 300 Leke #bebi #jastek #vaske #laj #mami

#allabouttextiles ✨✨✨😍🐾@lizard.print ... Nje frymezim i juaj , nje tekst apo logo, nje pikture apo dizajn te personalizuar mund ta printoni mbi pelhure i pasuruar me nje kombinim ngjyrash te pafund🔥#njeshall#jastek#tapiceri#perde#abazhure#cante etc...@lizard.print 🌟🌟🌟🌟🌟 #foryourbrand #yourhome #yourpresents #yourwishes #yourbusiness#alloccasions#creativeIdeas😍

Porosit tani Online. 😍😍😍
🔖Produkte unike
📧Per porosi kontakto ne i instadirect
📲 Whtass App dhe Viber 0675707466
⏳per 48 ore ne doren tuaj
#body #baby #bluza #hoddie #manunderwear #pulovra #thongs #tanga #filxhane #cover #telefoni #kapele #jastek #pillowcase #piktura #puzzle #printime #dru #printime #stampime #produkte #te #ndryshme
#albania #tiranealifestyle #tirananightlife

Porosit tani Online. 😍😍😍
🔖Produkte unike
📧Per porosi kontakto ne i instadirect
📲 Whtass App dhe Viber 0675707466
⏳per 48 ore ne doren tuaj
#body #baby #bluza #hoddie #manunderwear #pulovra #thongs #tanga #filxhane #cover #telefoni #kapele #jastek #pillowcase #piktura #puzzle #printime #dru #printime #stampime #produkte #te #ndryshme
#albania #tiranealifestyle #tirananightlife

Porosit tani Online. 😍😍😍
🔖Produkte unike
📧Per porosi kontakto ne i instadirect
📲 Whtass App dhe Viber 0675707466
⏳per 48 ore ne doren tuaj
#body #baby #bluza #hoddie #manunderwear #pulovra #thongs #tanga #filxhane #cover #telefoni #kapele #jastek #pillowcase #piktura #puzzle #printime #dru #printime #stampime #produkte #te #ndryshme
#albania #tiranealifestyle #tirananightlife

Jastek per femije, ne forme elefanti me material super te bute te pershtatshem dhe per bebet e sapolindura.👶 Karakteristikat: - Kualitet i larte - I projektuar posacerisht qe femija mos te rrotullohet dhe te spostoje koken, ultra i bute, me material te nje kualiteti te larte qe femija te ndihet komfort dhe i relaksuar
- Ngjyra : bojeqielli, roze
- Materiali : FIje pambuku + poliester
- Permasat : 18x24cm.
•Porosia direkt ne adresen tuaj!
Kodi: 210938
#baby #jastek #gjume #blionline #porosittani #familje #kids

Jastek per femije, ne forme elefanti me material super te bute te pershtatshem dhe per bebet e sapolindura.👶 Karakteristikat: - Kualitet i larte - I projektuar posacerisht qe femija mos te rrotullohet dhe te spostoje koken, ultra i bute, me material te nje kualiteti te larte qe femija te ndihet komfort dhe i relaksuar
- Ngjyra : bojeqielli, roze
- Materiali : FIje pambuku + poliester
- Permasat : 18x24cm.
•Porosia direkt ne adresen tuaj!
Kodi: 210938
#baby #jastek #gjume #blionline #porosittani #familje #kids

OFERTA E DIMRIT!!!! -20% për të githë aksesorët Duxiana (Jorgan/ Set çarçafësh/ Jastëk)

Linja DUXIANA SUPERIOR ofron aksesorë që përbëhen nga materiale 100% pambuk saten të krehur. JORGANET kanë të kombinuar cilësi të lartë puple me dizajn dhe punime të veçanta, për ti dhuruar ngrohtësi dhe rehati ambjentit tuaj të gjumit.
#winter #offer #wintersale #duxiana #duxbeds #accessories #blanket #pillows #luxurymattress #luxurybeds #jastek #ofertaedimrit #jorgan #carcaf

Porosit tani Online. 😍😍😍
🔖Produkte unike
📧Per porosi kontakto ne i instadirect
📲 Whtass App dhe Viber 0675707466
⏳per 48 ore ne doren tuaj
#body #baby #bluza #hoddie #manunderwear #pulovra #thongs #tanga #filxhane #cover #telefoni #kapele #jastek #pillowcase #piktura #puzzle #printime #dru #printime #stampime #produkte #te #ndryshme
#albania #tiranealifestyle #tirananightlife

Porosit tani Online. 😍😍😍
🔖Produkte unike
📧Per porosi kontakto ne i instadirect
📲 Whtass App dhe Viber 0675707466
⏳per 48 ore ne doren tuaj
#body #baby #bluza #hoddie #manunderwear #pulovra #thongs #tanga #filxhane #cover #telefoni #kapele #jastek #pillowcase #piktura #puzzle #printime #dru #printime #stampime #produkte #te #ndryshme
#albania #tiranealifestyle #tirananightlife

Porosit tani Online. 😍😍😍
🔖Produkte unike
📧Per porosi kontakto ne i instadirect
📲 Whtass App dhe Viber 0675707466
⏳per 48 ore ne doren tuaj
#body #baby #bluza #hoddie #manunderwear #pulovra #thongs #tanga #filxhane #cover #telefoni #kapele #jastek #pillowcase #piktura #puzzle #printime #dru #printime #stampime #produkte #te #ndryshme
#albania #tiranealifestyle #tirananightlife

Kuverta#Çarcafe#Peshqire#Jorgane#Jastek#Te bukura,te buta,te ngrohta,antialergjike.Vetem tek #BLELOR #
TEL: 0698610863
Adresa 1- Rr.M.Shyri ,pll 60 2-TEG kati 2 3-Sheshi Willson

Porosit tani. 😍😍😍
🔖Produkte unike
📧Per porosi kontakto ne i instadirect
📲 Whtass App dhe Viber 0675707466
⏳per 48 ore ne doren tuaj
#body #baby #bluza #hoddie #manunderwear #pulovra #thongs #tanga #filxhane #cover #telefoni #kapele #jastek #pillowcase #piktura #puzzle #printime #dru #printime #stampime #produkte #te #ndryshme
#albania #tiranealifestyle #tirananightlife

The original since 1926! Premium beds with legendary comfort is our heritage, our present and our future!
#duxbeds #duxiana #luxurybeds #uniquedesign #comfortbeds #home #premiumbeds #goodsleep #luxurymattress #gjume #krevat #shtrat #dyshek #rehat #jastek #materialenatyrale #sweden #madeinsweden

A good night’s sleep is just a zip away.
The top layer of The DUX Bed with PASCAL can be unzipped to reveal six interchangeable spring cassettes; three for each side.
The spring cassettes come in three different tensions: soft, medium and extra firm.
Simply open the top of the bed and arrange the spring cassettes based on your body size, shape and needs. While you may need firmer bed support under your lower back, your partner may need more flexibility in order to achieve proper spinal alignment.
#dux #duxinspiration #duxpascal #pascalspringsystem #luxurybeds #bedroominspo #recovery #agoodnightssleep #activelife #duxiana #albania #goodsleep #gjume #iqete #krevat #dyshek #shtrat #jastek #aksesore

Porosit tani. 😍😍😍
🔖Produkte unike
📧Per porosi kontakto ne i instadirect
📲 Whtass App dhe Viber 0675707466
⏳per 48 ore ne doren tuaj
#body #baby #bluza #hoddie #manunderwear #pulovra #thongs #tanga #filxhane #cover #telefoni #kapele #jastek #pillowcase #piktura #puzzle #printime #stampime#ne #produkte #te #ndryshme #specat #100kile
#albania #tiranealifestyle #tirananightlife

Most Popular Instagram Hashtags