[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#ishulli

MOST RECENT

Ishulli Lesbos, shëmtia e Evropës; Aty ku refugjatët jetojnë në kushte ç’njerëzore #Çnjerëzore, #Ishulli, #Jetojnë, #Kushte, #Lesbos, #Refugjatët, #Shëmtia.Evropës

Ishulli Lesbos, shëmtia e Evropës; Aty ku refugjatët jetojnë në kushte ç’njerëzore #Çnjerëzore, #Ishulli, #Jetojnë, #Kushte, #Lesbos, #Refugjatët, #Shëmtia.Evropës

#Ishulli i Manastirit #Zvërnec •credits: @jurgest.kapo

Vlora💜 nuk është turistike vetëm në verë⛱. Nuk do t'ju mjaftojë një fundjavë për të vizituar tè gjitha destinacionet dhe atraksionet, mundësuar të listuara nga operatorët tanë turistikë në Vlorë🏞

#Fshatin Tragjas-Kalaja e Gjon Bocarit- Rrepet e Izvorit (Monument Natyre)
#Parku Arkeologjik i Orikut
#Kisha e Marmiroit, Orikum
#Parku Natyror Kombetar Llogara
#Shtegu i Jul Cezarit
#Mali i cikes (Hiking)
#Gadishulli i Karaburunit
#Shpella e Haxhi Aliut ose (Shpella e Ilireve)
#Gjiri i Dafines dhe shpella e Dafines
#Gjiri i Anglezit
#Gjiri i Gramas
#Ishulli i Sazanit (Sazani i Panjohur)
#Laguna e Nartes
#Dalani
#Manastiri i Zvernecit
#Qendra Historike e Vlores
#Muzeu i Pavaresise
#Muzeu Historik
#Klubi Laberia
#Monumenti Pavaresise
#Vari Monumental i Ismail Qemalit
#Muret fortifikues te Aulones Antike
#Fshati dhe Kalaja e Kanines
#Lumi i Vlores:
#Shpellat e Velces
#Shpella e Shkruar, Lepenice
#Ura e Bratit
#Buronjat e Kucit
#Guri me qiell ose "Sofra e Zotit", Vranisht
#Parku Arkeologjik i Amantias

Keto jane disa nga atraksionet me te rendesishme qe patjeter duhet ti vizitoni.

🌸VJESHTË NË NAPOLI DHE SORRENTO 🌸 Vizitoen :#Napoli# Sorrento#Ishulli #Kapri ✔ Çmimi: 259 Euro / Person ✔ Nisja me 20 Tetor ✔ Qëndrim 5 Ditë.: 👉 Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari 👉 Në çmim përfshihet: 1. Udhëtimi me traget vajtje-ardhje Durrës -Bari dhe Sorrento - Kapri. 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 3. Akomodim në Kabinë të Brendshme në Traget për 2 netë dhe në Hotel 3* për 2 netë qëndrimi. 4. Mëngjeset në Hotele. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 👉 Në pagesë nuk janë përfshirë: 1 . Hyrjet në monumente dhe muzeume. ✔ Kontakt: ☏ +355 22245927 📲 +355692029029 Viber & Whats upp 📩 info@prevalcenter.com 📩 prevalcenter@hotmail.com. 📝 Ose na dërgoni një mesazh ne Facebook. 📭 Adresa: Rruga Dr.Selaudin Bekteshi, tek Dollari, Shkodër. #travel#sunset#travelgram#vacation#instatravel#adventure#tours#trip#visit#beautiful#place#summer#instadaily#resort#amazing#vcocam#nature#tourism#hotel#napoli #sorrento#ishulli kapri#shkoder#albania#traveler

🌞VJESHTË NË NAPOLI DHE SORRENTO 🌞 Vizitoen :#Napoli# Sorrento#Ishulli #Kapri ✔ Çmimi: 259 Euro / Person ✔ Nisja me 6 Tetor ✔ Qëndrim 5 Ditë.: 👉 Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari 👉 Në çmim përfshihet: 1. Udhëtimi me traget vajtje-ardhje Durrës -Bari dhe Sorrento - Kapri. 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 3. Akomodim në Kabinë të Brendshme në Traget për 2 netë dhe në Hotel 3* për 2 netë qëndrimi. 4. Mëngjeset në Hotele. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 👉 Në pagesë nuk janë përfshirë: 1 . Hyrjet në monumente dhe muzeume. ✔ Kontakt: ☏ +355 22245927 📲 +355692029029 Viber & Whats upp 📩 info@prevalcenter.com 📩 prevalcenter@hotmail.com. 📝 Ose na dërgoni një mesazh ne Facebook. 📭 Adresa: Rruga Dr.Selaudin Bekteshi, tek Dollari, Shkodër. #travel#sunset#travelgram#vacation#instatravel#adventure#tours#trip#visit#beautiful#place#summer#instadaily#resort#amazing#vcocam#nature#tourism#hotel #napoli#sorrento#ishulli kapri #shkoder#albania#traveler

🌞VJESHTË NË NAPOLI DHE SORRENTO 🌞 Vizitoen :#Napoli#Sorrento#Ishulli #Kapri ✔ Çmimi: 259 Euro / Person ✔ Nisja me 22 Shtator ✔ Qëndrim 5 Ditë.: 👉 Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari 👉 Në çmim përfshihet: 1. Udhëtimi me traget vajtje-ardhje Durrës -Bari dhe Sorrento - Kapri. 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 3. Akomodim në Kabinë të Brendshme në Traget për 2 netë dhe në Hotel 3* për 2 netë qëndrimi. 4. Mëngjeset në Hotele. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 👉 Në pagesë nuk janë përfshirë: 1 . Hyrjet në monumente dhe muzeume. ✔ Kontakt: ☏ +355 22245927 📲 +355692029029 Viber & Whats upp 📩 info@prevalcenter.com 📩 prevalcenter@hotmail.com. 📝 Ose na dërgoni një mesazh ne Facebook. 📭 Adresa: Rruga Dr.Selaudin Bekteshi, tek Dollari, Shkodër. #travel#sunset#travelgram#vacation#instatravel#adventure#tours#trip#visit#beautiful#place#summer#instadaily#resort#amazing#vcocam#nature#tourism#hotel #napoli#sorrento#ishulli kapri #shkoder#albania#traveler

😍🏖👒#Plazh & #Schiuma #Party ne #Budva #ShenStefan , #Ishulli #Hawaii ,#Plloce 14€/Personi te Dielen 3 Shtator❤😍🏝
🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝
💰Ne cmim perfshihet: 😍✅Transporti me Minibus Luksoz 20-25 Vendesh
😍✅Shetitjet sipas Pogramit
😎✅Guida
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
👉Per rezervime dhe me shume informacione kontaktoni:
📱 +355 66 40 000 46
📱 +355 69 78 867 19
✉ adi.travel.tours@hotmail.com
✉ ose na dergoni nje mesazh ne Inbox
✉Skype- adi travel tours
💟INSTAGRAM: @aditraveltours
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
:D #Super_Tur
#Super_Guide ♥ 📌Programi:
➡Nisja nga Tirana ne oren 06:00 tek Zogu Zi perpara Ring Center. Ndalese e shkurter per te konsumuar kafen e mengjesit buze Liqenit te Shkodres.
➡Vazhdojme rrugen drejt pikes doganore Muriqan . Mbas Procedurave doganore Nisemi drejt Shen Stefanit ku do te bejme nje ndalese te Shkurter per foto rreth 15 -20 Min ne Ishullin e njohur Shen Stefan .
➡Vazhdojme drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve, gjithashtu do te keni kohe te lire per🏖 #Plazh ne dispozicion ne Ishullin e Hawaii. Pjesa tjeter kalohet ne Plloce Schiuma Party. Mberritja rreth ores 21:30 ne Tirane. 📌Shenim:🛇
✅ 🛇Duhet keni me Vete Pasaporten ose Karten e ID
✅ 🛇Femijet nen moshen 18 Vjec duhet te keni Prokure me vete.

😍🏖👒#Plazh & #Schiuma #Party ne #Budva #ShenStefan , #Ishulli #Hawaii ,#Plloce 14€/Personi te Dielen 27 Gusht❤😍🏝
🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝
💰Ne cmim perfshihet: 😍✅Transporti me Minibus Luksoz 20-25 Vendesh
😍✅Shetitjet sipas Pogramit
😎✅Guida
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
👉Per rezervime dhe me shume informacione kontaktoni:
📱 +355 66 40 000 46
📱 +355 69 78 867 19
✉ adi.travel.tours@hotmail.com
✉ ose na dergoni nje mesazh ne Inbox
✉Skype- adi travel tours
💟INSTAGRAM: @aditraveltours
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
:D #Super_Tur
#Super_Guide ♥ 📌Programi:
➡Nisja nga Tirana ne oren 06:00 tek Zogu Zi perpara Ring Center. Ndalese e shkurter per te konsumuar kafen e mengjesit buze Liqenit te Shkodres.
➡Vazhdojme rrugen drejt pikes doganore Muriqan . Mbas Procedurave doganore Nisemi drejt Shen Stefanit ku do te bejme nje ndalese te Shkurter per foto rreth 15 -20 Min ne Ishullin e njohur Shen Stefan .
➡Vazhdojme drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve, gjithashtu do te keni kohe te lire per🏖 #Plazh ne dispozicion ne Ishullin e Hawaii. Pjesa tjeter kalohet ne Plloce Schiuma Party. Mberritja rreth ores 21:30 ne Tirane. 📌Shenim:🛇
✅ 🛇Duhet keni me Vete Pasaporten ose Karten e ID
✅ 🛇Femijet nen moshen 18 Vjec duhet te keni Prokure me vete

😍🏖👒#Plazh & #Schiuma #Party ne #Budva #ShenStefan , #Ishulli #Hawaii ,#Plloce 14€/Personi te Dielen 27 Gusht❤😍🏝
🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝
💰Ne cmim perfshihet: 😍✅Transporti me Minibus Luksoz 20-25 Vendesh
😍✅Shetitjet sipas Pogramit
😎✅Guida
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
👉Per rezervime dhe me shume informacione kontaktoni:
📱 +355 66 40 000 46
📱 +355 69 78 867 19
✉ adi.travel.tours@hotmail.com
✉ ose na dergoni nje mesazh ne Inbox
✉Skype- adi travel tours
💟INSTAGRAM: @aditraveltours
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
:D #Super_Tur
#Super_Guide ♥ 📌Programi:
➡Nisja nga Tirana ne oren 06:00 tek Zogu Zi perpara Ring Center. Ndalese e shkurter per te konsumuar kafen e mengjesit buze Liqenit te Shkodres.
➡Vazhdojme rrugen drejt pikes doganore Muriqan . Mbas Procedurave doganore Nisemi drejt Shen Stefanit ku do te bejme nje ndalese te Shkurter per foto rreth 15 -20 Min ne Ishullin e njohur Shen Stefan .
➡Vazhdojme drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve, gjithashtu do te keni kohe te lire per🏖 #Plazh ne dispozicion ne Ishullin e Hawaii. Pjesa tjeter kalohet ne Plloce Schiuma Party. Mberritja rreth ores 21:30 ne Tirane. 📌Shenim:🛇
✅ 🛇Duhet keni me Vete Pasaporten ose Karten e ID
✅ 🛇Femijet nen moshen 18 Vjec duhet te keni Prokure me vete

😍🏖👒#Plazh & #Schiuma #Party ne #Budva #ShenStefan , #Ishulli #Hawaii ,#Plloce 14€/Personi te Dielen 27 Gusht❤😍🏝
🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝
💰Ne cmim perfshihet: 😍✅Transporti me Minibus Luksoz 20-25 Vendesh
😍✅Shetitjet sipas Pogramit
😎✅Guida
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
👉Per rezervime dhe me shume informacione kontaktoni:
📱 +355 66 40 000 46
📱 +355 69 78 867 19
✉ adi.travel.tours@hotmail.com
✉ ose na dergoni nje mesazh ne Inbox
✉Skype- adi travel tours
💟INSTAGRAM: @aditraveltours
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
:D #Super_Tur
#Super_Guide ♥ 📌Programi:
➡Nisja nga Tirana ne oren 06:00 tek Zogu Zi perpara Ring Center. Ndalese e shkurter per te konsumuar kafen e mengjesit buze Liqenit te Shkodres.
➡Vazhdojme rrugen drejt pikes doganore Muriqan . Mbas Procedurave doganore Nisemi drejt Shen Stefanit ku do te bejme nje ndalese te Shkurter per foto rreth 15 -20 Min ne Ishullin e njohur Shen Stefan .
➡Vazhdojme drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve, gjithashtu do te keni kohe te lire per🏖 #Plazh ne dispozicion ne Ishullin e Hawaii. Pjesa tjeter kalohet ne Plloce Schiuma Party. Mberritja rreth ores 21:30 ne Tirane. 📌Shenim:🛇
✅ 🛇Duhet keni me Vete Pasaporten ose Karten e ID
✅ 🛇Femijet nen moshen 18 Vjec duhet te keni Prokure me vete

🛇 #Vendet & #Fundit 🛇
😍🏖👒#Plazh & #Schiuma #Party ne #Budva #ShenStefan , #Ishulli #Hawaii ,#Plloce 14€/Personi te Dielen 20 Gusht❤😍🏝
🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝
💰Ne cmim perfshihet: 😍✅Transporti me Minibus Luksoz 20-25 Vendesh
😍✅Shetitjet sipas Pogramit
😎✅Guida
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
👉Per rezervime dhe me shume informacione kontaktoni:
📱 +355 66 40 000 46
📱 +355 69 78 867 19
✉ adi.travel.tours@hotmail.com
✉ ose na dergoni nje mesazh ne Inbox
✉Skype- adi travel tours
💟INSTAGRAM: @aditraveltours
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
:D #Super_Tur
#Super_Guide ♥ 📌Programi:
➡Nisja nga Tirana ne oren 06:00 tek Zogu Zi perpara Ring Center. Ndalese e shkurter per te konsumuar kafen e mengjesit buze Liqenit te Shkodres.
➡Vazhdojme rrugen drejt pikes doganore Muriqan . Mbas Procedurave doganore Nisemi drejt Shen Stefanit ku do te bejme nje ndalese te Shkurter per foto rreth 15 -20 Min ne Ishullin e njohur Shen Stefan .
➡Vazhdojme drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve, gjithashtu do te keni kohe te lire per🏖 #Plazh ne dispozicion ne Ishullin e Hawaii. Pjesa tjeter kalohet ne Plloce Schiuma Party. Mberritja rreth ores 21:30 ne Tirane. 📌Shenim:🛇
✅ 🛇Duhet keni me Vete Pasaporten ose Karten e ID
✅ 🛇Femijet nen moshen 18 Vjec duhet te keni Prokure me vete

#ishulli luanve

😍🏖👒#Plazh & #Schiuma #Party ne #Budva #ShenStefan , #Ishulli #Hawaii ,#Plloce 14€/Personi te Dielen 20 Gusht❤😍🏝
🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝
💰Ne cmim perfshihet: 😍✅Transporti me Minibus Luksoz 20-25 Vendesh
😍✅Shetitjet sipas Pogramit
😎✅Guida
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
👉Per rezervime dhe me shume informacione kontaktoni:
📱 +355 66 40 000 46
📱 +355 69 78 867 19
✉ adi.travel.tours@hotmail.com
✉ ose na dergoni nje mesazh ne Inbox
✉Skype- adi travel tours
💟INSTAGRAM: @aditraveltours
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
:D #Super_Tur
#Super_Guide ♥ 📌Programi:
➡Nisja nga Tirana ne oren 06:00 tek Zogu Zi perpara Ring Center. Ndalese e shkurter per te konsumuar kafen e mengjesit buze Liqenit te Shkodres.
➡Vazhdojme rrugen drejt pikes doganore Muriqan . Mbas Procedurave doganore Nisemi drejt Shen Stefanit ku do te bejme nje ndalese te Shkurter per foto rreth 15 -20 Min ne Ishullin e njohur Shen Stefan .
➡Vazhdojme drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve, gjithashtu do te keni kohe te lire per🏖 #Plazh ne dispozicion ne Ishullin e Hawaii. Pjesa tjeter kalohet ne Plloce Schiuma Party. Mberritja rreth ores 21:30 ne Tirane. 📌Shenim:🛇
✅ 🛇Duhet keni me Vete Pasaporten ose Karten e ID
✅ 🛇Femijet nen moshen 18 Vjec duhet te keni Prokure me vete

Most Popular Instagram Hashtags