#instaTirona

MOST RECENT

Krenar për Historinë tonë!⚪️🔵Kjo parrulle ishte ne mbremjen e pardjeshme ne ndeshjen Dinamo Bucureşti vs Steaua Bucureşti. kete e kane ngritur tifozet e Steaua Bucureşti per arsye se Tirona (atehere 17 Nentori i Shqiperise) eliminoi ne Europa League Dinamon e Bucureştit"
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

Lindur ne Tirane ne 1911, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Ali Bakiu, i pari mbas luftës dytë botërore, shkonte në punë me biçikletë dhe rrogen e tij e conte ne ndihme te te varferve. Shteti do ta shpërblente duke e burgosur 25 vjet për idetë demokratike.
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

•that pigeon feeling 🤗😍
Have a great week everyone!
Kalofshi nje jave te kendshme ! 😊
. 📸: @ermirakaso 🙌🏻👏🏼👏🏼
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

#Repost @arberkadia 🏀/Top of the League
6 games 6 wins! Fitore nga gocat e Tirones ne vlore me rezultatin 79-82 👏🏼👏🏼⚪️🔵
Never Give Up!
Champion Spirit!
#GoTirona
#EurollotoTirana #basketball #Tirona @uji_lajthiza
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

🎙️Pajtim Struga dje në Amfiteatrin e Tironës
🎥Video-n e plotë e gjeni në kanalin tonë në Youtube ⤵️ https://youtu.be/mp2mYhtfGZs
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#
#Repost. @ahengtironas

Fragment nga nji gare me motorra e organizume ne Tirone!!...
Per informacion gara e pare e motorrave ne Shqipni osht bo ne Tirone me 28 Nandor 1932 dhe osht organizu nga klubi i pare i qujtun "Klubi Motorristik Tirona"
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

Disa foto nga mbremja muzikore e cila u zhvillua ne Amfiteatrin e Tirones. 😍💙
Ti Tirone Dashni e Modhe😊
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana# @ahengtironas

Most Popular Instagram Hashtags