[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#independentday

MOST RECENT

‏🇰🇼 🇰🇼 🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼
شارك معانا بمناسبة أعيادنا الوطنية و احصل على عرض جمبي شرمب ( باكج ١ كيلو + حلو جمبي شرمب اليديد ) مجانا ‏🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼 السؤال :
من هو أمير الكويت الحادي عشر؟
‏🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼🇰🇼
شروط الفوز بالعرض:

١- ان تكون الإجابة صحيحة
٢- منشن ٣ أشخاص
٣- تسوي فولو للحساب 🔴 سيتم عمل قرعة لاختيار الفائز 🔴 اخر موعد للمشاركة 23-2-2018 الساعة11:59 pm
#jumpy_shrimp
#kuwait
#independentday

CHOR 5.....byebye little brother👋👋👋
Stay tough 💪 #homeleaving #independentday

Gëzuar Kosovë 💙💛🇽🇰🇽🇰🇽🇰👐🏻#kosova10 #independentday #kosova

🇦🇱 I uroj 10 vjet pavarësinë e Kosovës miqve të mi! Gëzohem që kam pasë mundësi të njihem dhe të kaloj kohën me njerëzit e shkelqyeshëm dhe mikpritës të këtij vendi. Kjo pjesë e mrekullueshme e botës është plot e përplot me njerëz të talentuar. Ca edhe të shpërndarë në gjithë botën (@ritaora , @shaqirixherdan , @strefie ) Gëzohem për fatin e madh që kam pasë të njihem me stilisten @fluturadedinja . Mos përto t’i hedhësh një sy punës së saj. Stil i bukur, cilësia e lart! Dhe gjithë ajo përgatitet në një vend aq të vogël si Kosova. Të gjithë miqtë e me si dhe trupat e valleve (@ansamblishota ) dhe valletarin (@fkrasniqi88 ) e dine dashurinë time për vallet shqiptare : ) Njohja me nje djal e thjeshtë tregtar (@edon.muhaxheri ) ka qenë veç mrekulli dhe tani ai njeri ka rregulluar alfabetin e harruar të shqipes. Të gjitha këto njohje më kanë ndodhur pikerisht 10 vjet më përpara. Lumturi e pafundme! Përshëndes miqve të mi në këtë pavarsinë tuaj të madhe!♥️🇽🇰🇦🇱 #kosovo #independentday #pavarsia #shqiptare #kosovar #miq #ditelindje #shtet #freedom 🇬🇧 10 years ago, today the world welcomed Independence of the Kosovo Country.

Congratulations to my friends!
I was blessed to have a chance to meet such wonderful and welcoming people of this country. This little but unique part of the world has gifted us with many talented individuals: ( @ritaora , @shaqirixherdan, @strefie... )
I am especially grateful for being introduced to the designer @fluturadendja.
Have a look here to appreciate the unique design and quality. All that was created in this small but amazing country.
My love for the Albanian dance is known to all of my friends but meeting the dancing group @ansamblishota, and dancer @fkrasniqi88 made that passion of mine even bigger.
Another great and creative person I was lucky to meet @edon.muhaxheri, who is now working on the revival of long forgotten Albanian alphabet.
I met all these great people exactly 10 years ago and I am truly happy!
Congratulations my dear friends on this Great Day!

@ritaora ist in den Kosovo 🇽🇰 gereist um das zehnjährige Jubiläum der Unabhängigkeit des Landes zu feiern 🎉 Ob sie auch ihren neuen #fiftyshades Hit performen wird? 😏.
.
.
.
#ritaora #kosovo #kosovogirl #kosova10 #independentday #music #festival #celebration #musictelevision #mtv #news #mtvswitzerland #pristina

Happy independence day
The 2008 Kosovo Declaration of independence was adopted on 17 February 2008 by the Assembly of Kosovo🇽🇰 -
#kosovo #facts #funfact #funfacts #follow4follow #followforfollow #freedom #independentday #independent #happyindepenceday #history #information #insta #teded #theschooloflife #nationalgeographic #geographic #geography #knowledge #world

Urime Kosova nga stafi i Coccinelle Jewelry 🇦🇱🇽🇰❤️#independentday #kosovo #albania #congratulation #coccinellejewelry

Most Popular Instagram Hashtags