#idedhuratash

MOST RECENT

Kuti shperthyese e personalizuar me foto dhe dedikime.
Punime handmade , per porosi koment ose na shkruani ne DM
Bejme dergesa ne te gjithe shqiperine #idedhuratash #porosittani #craftideas #exploadingbox #craft #handmade #homemade #giftideas #lovehandmade #shophandmade #paint #quilling #art #quillingpassion #paper #handcraft #instamood #likeforlike #instalike #instagood

Nje dekor unik per zyren tuaj. 
Glob i magnetizuar qe qendron ne ajer per 5.690 leke 
#idedhuratash #glob
Na shkruani ne direct per te bere proosine tuaj ☺️

Vetem 2 ne gjendje kane ngelur 🌸
Morganite Roze- Guri i Dashurise Hyjnore
I klasifikuar si nje kristal i vecante , Morganite u quajt keshtu ne nder te koleksionistit J.P.Morgan, nga i cili bleresi Kunz i Tiffany-s bleu pothuajse te gjitha Morganitet qe Morgan kishte. Edhe ju s'po na lini asnje ne gjende 😜
Vjen tek ju per 1600 leke 🌸 #sharethelove #handmadejewelry #artizanale #idedhuratash #gurenatyral

Most Popular Instagram Hashtags