#iaquinta

MOST RECENT

Tony Ferguson and Al Iaquinta go at each other over social media. Would you like to see this fight for Ferguson's return ?
|
|
|
|
|
#ufc #ufcnews #ufcfight #ufcfighter #mma #mmafighter #mmatraining #mmanews #mmamemes #bjj #muaythai #kickboxing #tonyferguson #aliaquinta #iaquinta #ferguson #twitterbeef

Little champions of the world champion 2006 on board of Brutale 910 R Italia.🇮🇹🏁🇮🇹🏁🇮🇹🏁 📷@vincenzo_iaquinta9
#mvagustistagram #MVAgusta #Brutale910RItalia #AzzurroMVAgusta

Dy ndeshjet përfunduan me fitues: Frankie Edgar 👏
Ndeshja e parë në 2014 - Edgar fitues me dorëzim në raundin 5 🥋
Ndeshja e dytë sot - Edgar fitues me vendim unanim (30-27x3) 🥊
A do jetë Frankie kampioni i ardhshëm pasi përfundon ndeshja mes Holloway & Ortega? 💭
Edgar ishte ndeshur 2 herë për titull në Featherweight por nuk i’a doli 🤨

UFC 226 edhe më e mirë 🔥
Këto dy ndeshje hyjnë në këtë event fantastik 🥊
Holloway vs Ortega- #andstill apo #andnew ⬇️

Ndeshje fantastike 🔥
Kevin Lee e perfundon ndeshjen ne raundin 5 🥊
Barboza pati shancin me spinning back kick 😱
Lee fitoi me ndalesen e doktoreve 😱
Videoja ripistohet per arsyeje te blokimit nga UFC

Frankie Edgar eshte fitues 🥋
Ai i’a doli me vendim unanim (30-27x3) 🔥
A mendoni se pas ndeshjes mes Holloway & Ortega, Edgar do ndeshet per titull? ⬇️

UFC Fight Night Atlantic: Barboza vs Lee 💪
Live nga 1:30 deri më 7:13 🥋
Linku në bio ⤴️

UFC Fight Night:Atlantic
Koha, eventet dhe ku ti shikojmë 📃
Linqet do vijnë pas një ore 💪

Frankie Edgar dhe Cub Swanson do ndeshen përsëri🔥
Ndeshjen e parë e fitoi Frankie me dorëzim në raundin 5 🥋

Matja e peshës para publikut ka përfunduar 💪
Na kanë mbetur vetëm ndeshjet 🥋
Linku do vjen më vonë 📺

Çfarë do të ndryshonit nga Pound for Pound ??
Komentoni ⬇️

💪☝🏅🏆🇷🇺
#ufc #khabibnurmagomedov #iaquinta

UFC Fight Night: Atlantic 👌
Matja e peshave 💪
E premte - 20 prill | Ora 22:00
Linku në bio ⤴️

Most Popular Instagram Hashtags