#gjilan

MOST RECENT

Edh tanaj shoqja t'idhnohet qe SE ke thirr😁😁#futja_bir #gjilan #prishtin #viti

Qerpikë me fije natyrale, me kohëzgjatje prej 6 javësh, punuar në Sallonin "Loida" Gjilan.

#loida #gjilan #beautysalon #hairandmakeup #makeup #makeupartist #mua #kosova #beauty #nuse #nuseshqiptare #dasmashqiptare #eyelashes #eyelashextensions

Shumë llojshmëri Modelesh Ngjyra Verore
Me Super Çmime Modele Lux Modele Ditore
Fushë Kosovë ( Rruga Dardania )
Porosit Online 📬 Posta : 2€

#mitrovica #prishtina #baby #kids #clothing #veshje #gjilan #prizren #gjakova #peja #fushekosove

👅💦

🌹 @ledrivula

Oder doch lieber Clips? Bei uns findest du alles ‼️‼️☺️🎀 Wir haben alles ob tapes nano ring oder keratin‼️‼️‼️ 40-60cm langes oder dichtes Haar. 💁🏽‍♀️🎀 was ist die lieber ?

Auch deine Farbe ist erhältlich.

#nanoringhairextensions#bondinghairextensions#extensions#haarverlängerung#hairextension#hairextensions#beauty#hair#tapeinextensions#tapeinextensions#longhair#curlyhair#straighthair#locken#hairbyme#ramyhair#humanhair#gjilan#kumanova#prishtina#kosova#prizren#beauty#color#keratinextensions

HAARE FÄRBEN NICHT MEHR NÖTIG! Wir haben alles ob tapes nano ring oder keratin‼️‼️‼️ 40-60cm langes oder dichtes Haar. 💁🏽‍♀️🎀 was ist die lieber ?

Auch deine Farbe ist erhältlich.

#nanoringhairextensions#bondinghairextensions#extensions#haarverlängerung#hairextension#hairextensions#beauty#hair#tapeinextensions#tapeinextensions#longhair#curlyhair#straighthair#locken#hairbyme#ramyhair#humanhair#gjilan#kumanova#prishtina#kosova#prizren#beauty#color#keratinextensions

😍
Çanta me kualitet shumë të mirë
Transporti falas në gjithë Kosovën 📮
Porosit në direct🖍✉
#prishtina #podujeva #lipjan #skenderaj #istog #rahovec #klinë #deçan #dragash #suhareka #kaçanik #viti #kamenica #prizeren #gjakove #ferizaj #gjilan #fushekosove #mitrovica #vushtrri #peje #malishevë #shtime #shqipëri
#maqedoni
Maqedoni dhe Shqipëri posta 4€

Most Popular Instagram Hashtags