[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#gjejmakina

1212 posts

TOP POSTS

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli:Mercedes c klas
📌Viti:2002
📌Kambjo: Automatike
⛽Lloi i Karburantit: naft
📌Kilometrat: 200000
📌Pershkrimi! Mercedes c 270 cdi Automatike Avantgarde sallon lekure pilot automatik me 2 celsa orgjinal dokumentat te paguara deri ne mars 2018 baxha xhami
📌Qyteti:sarande
💶:Cmimi:3300€ pak i diskutushem
📞 Nr i Tel: 0697664111
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

🔊#Shitet ⏭️Range Rover Evoque, Model Dynamic Full Option.. Motor 2.2L TD4 Nafte,Viti prodhimit 23/11/2012, E sapo ardhur nga Franca me dogane te paguar dhe Dokumentacion te rregullt Shqiptar, Makina disponon : Kambio Automatike dhe Marsha ne Timon (F1), Navigator Europian, Sedile Lekure me Ngrohje dhe Ftohje, Kondicioner Digital para dhe pasagjeret mbrapa, Timon me ngrohje, Xhama te Zi origjinal, Sallon lekure, Kamera Parkimi, Sensor parkimi para-mbrapa, Cruise kontroll (Pilot Automatik) Makina Disponon shume opsione tjera te cilat eshte me mire ti zbuloni vete !! Cmimi 28000 Euro (i diskutueshem), Per informacion 0697672636 Mundesi nderrim me apartamenti ne Tirane dhe Elbasan!
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli: C 200///MOTORR EVO - NAVI - AUTOMAT - SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !!! 📌Kambjo: AUTOMATIK
⛽Lloi i Karburantit: NAFTE
📌Kilometrat: 200.000
📌Pershkrimi Shtes: MOTORR EVO 📌Qyteti: Tirane
💶:Cmimi: Diskutueshem
📞 Nr i Tel: 068 21 21 347
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli: Golf 4
📌Viti: 2000
📌Kambjo: Manuale
⛽Lloi i Karburantit: Nafte
📌Kilometrat: 176 mije 📌Pershkrimi Shtes: Letrat deri gusht 2018, makina perfekte nga ana motorike, xhenerike
📌Qyteti: Tirane
💶:Cmimi:2300 euro i diskutueshem
📞 Nr i Tel: 0674911212
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli: SHES DISJET ME GJITHE GOMAT DISJET JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE GJITHASHTU DHE GOMAT !!! 📌Pershkrimi Shtes: R 205/55/16
📌Qyteti: Tirane
💶:Cmimi: Diskutueshem
📞 Nr i Tel: 068 21 21 347
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

#SHITET
📌Marka/Modeli: TOYOTA RAV4
📌Viti:2007
📌Kambjo: MANUALE
⛽Lloi i Karburantit: 2.2 NAFTE
📌Kilometrat: 167.000 KM
📌Pershkrimi Shtes : MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , GOMA TE REJA. NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME SHERBIME TE KRYERA.KLIMA , OPSIONE NE TIMON , 3 CELESA ORIGJINAL. 📌Qyteti: TIRANE
💶:Cmimi: 7600 €
📞 Nr i Tel: 0692765740 📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli:Mercedes c klas
📌Viti:2002
📌Kambjo: Automatike
⛽Lloi i Karburantit: Nafte
📌Kilometrat: 200000
📌Pershkrimi! Mercedes c 270 cdi Automatike Avantgarde sallon lekure pilot automatik me 2 celsa orgjinal dokumentat te paguara deri ne mars 2018 baxha xhami
📌Qyteti: Sarande
💶:Cmimi:3300€ pak i diskutushem
📞 Nr i Tel: 0697664111
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli:Mercedes c 220 cdi -Automatike—2001
📌Viti:2001
📌Kambjo: automatike
⛽Lloi i Karburantit: naft
📌Kilometrat: 220000
📌Pershkrimi! Mercedes C 220 cdi-automat-navi-xhama te zinj-ne gjendje shum te mire me gjitha sherbimet e bera!
📌Qyteti:sarande
💶:Cmimi:3900euro i diskutushem
📞 Nr i Tel:0698390019
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli:Shitet - nderrohet Mercedes c 220 cdi EVO
📌Viti:2005
📌Kambjo: manuale
⛽Lloi i Karburantit: naft
📌Kilometrat: 220000
📌Pershkrimi! Mercedes C 200 naft EVO kamjua manuale 7 marsha viti 2005 kasetofoni me ekran me cd pilot automat drita automat makina ka 2 celsa orgjinal pasqyra me palosje elektrike dokumentat te paguara deri ne prill 2018 makina esht shum e paster
📌Qyteti:sarande
💶:Cmimi:5500€. i diskutushem
📞 Nr i Tel: 0696898546
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

MOST RECENT

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli:Mercedes c klas
📌Viti:2002
📌Kambjo: Automatike
⛽Lloi i Karburantit: naft
📌Kilometrat: 200000
📌Pershkrimi! Mercedes c 270 cdi Automatike Avantgarde sallon lekure pilot automatik me 2 celsa orgjinal dokumentat te paguara deri ne mars 2018 baxha xhami
📌Qyteti:sarande
💶:Cmimi:3300€ pak i diskutushem
📞 Nr i Tel: 0697664111
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli: C 200///MOTORR EVO - NAVI - AUTOMAT - SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !!! 📌Kambjo: AUTOMATIK
⛽Lloi i Karburantit: NAFTE
📌Kilometrat: 200.000
📌Pershkrimi Shtes: MOTORR EVO 📌Qyteti: Tirane
💶:Cmimi: Diskutueshem
📞 Nr i Tel: 068 21 21 347
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli: TOYOTA RAV 4 - KAMERA - NAVI - LEKURE - 2006 - SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !!! 📌Kambjo: MANUALE
⛽Lloi i Karburantit: NAFTE
📌Kilometrat: 153.000
📌Pershkrimi Shtes: GJENDJE PERFEKTE !!!! 📌Qyteti: Tirane
💶:Cmimi: Diskutueshem
📞 Nr i Tel: +355 69 577 2906
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

#SHITET
📌Marka/Modeli:Volkswagen Golf 6
📌Viti:2009
📌Kambjo: Manual ⛽Lloi i Karburantit: Benzine
📌Kilometrat: 150000
📌Pershkrimi Shtes: full options, me liber sherbimesh
📌Qyteti: Durres
💶:Cmimi: 7000 Euro
📞 Nr i Tel: 0673000062
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli:Shitet - nderrohet Mercedes c 220 cdi EVO
📌Viti:2005
📌Kambjo: manuale
⛽Lloi i Karburantit: naft
📌Kilometrat: 220000
📌Pershkrimi! Mercedes C 200 naft EVO kamjua manuale 7 marsha viti 2005 kasetofoni me ekran me cd pilot automat drita automat makina ka 2 celsa orgjinal pasqyra me palosje elektrike dokumentat te paguara deri ne prill 2018 makina esht shum e paster
📌Qyteti:sarande
💶:Cmimi:5500€. i diskutushem
📞 Nr i Tel: 0696898546
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

⭐️⭐️⭐️ 🇦🇱 NISSAN MICRA JOY
🔶1.5 Nafte 🔶Viti 2005
🔶142508km me liber sherbimi
🔶Kambio Manuale, 🔶Kondicioner
🔶Radio Cd + Komanda tek timoni
🔶Xhama elektrike
🔶Abs, SRS, Esp 🔶2 Celesa me pult komandimi
🔶Me dogane, 🔶Makina ka 1 PRONAR
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA🇩🇪🇩🇪
🚗🚗GJENDJE E PERKRYER🚗🚗
💶💶3000€ i Diskutueshem💶💶#shesblej #shitet #klermotors #merrjepal #makina #nissan #makinameqera #makinameqira #rent_car_albania #autobox #shesmakina #gjejmakina

#SHITET
📌Marka/Modeli: BMW 320d
📌Viti: 2005
📌Kambjo: Manuale
⛽Lloi i Karburantit: Nafte
📌Kilometrat: 210.000
📌Pershkrimi Shtes: 2.0 cc letrat deri ne dhjetor, sherbimet e bera Vaj filtra xhenerike etj.
📌Qyteti: Durres
💶:Cmimi: 4.800€
📞 Nr i Tel: +355696208332
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli:BMW X5
📌Viti:2008
📌Kambjo: AUTOMATIKE
⛽Lloi i Karburantit: NAFT
📌Kilometrat: 260 MIJE
📌Pershkrimi Shtes: MAKINA KA 3 MUAJ QE KA HYR NE SHQIPERI TE GJITHA SHERBIMET E BERA.GJENDJA E MAKINES ESHT SUPER
📌Qyteti:FIER
💶:Cmimi:16.200€
📞 Nr i Tel: 0695141354
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !
#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

#Mercedes #Benz #Elegance 220 nafte 2001 automat 3500€ i diskutueshem. 0682030270
.
.
. #Makina #gjejmakina #makinaneshitje #Albania #AlbaniaGate

#Peugeot 206 1.6 nafte 2005-2006. Super impjant muzike gjendje perfekte cdo gje 2600€ i diskutueshem 0682030270
.
.
#Makina #makinaneshitje #gjejmakina #Albania

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli: Mercedes-Benz CLA 220 Look AMG
📌Viti: 2016
📌Kambjo: Automatike
⛽Lloi i Karburantit: Nafte
📌Kilometrat: 50.000
📌Pershkrimi Shtes: Makina shitet per arsye mosperdorimi ngjyr bardh me targa shqiptare makina ka rreth 3 muj qe ka ardh ne shqiperi esht e gatshme per cdo lloj prove cmimi i diskutueshem.
📌Qyteti: Durres
💶:Cmimi: 35.000€
📞 Nr i Tel: 0695396934
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

↙🎯SHITET
📌Marka/Modeli: Ford Focus
📌Viti: 2006
📌Kambjo: Manuale
⛽Lloi i Karburantit: Nafte
📌Kilometrat: 159.000
📌Pershkrimi Shtes: 1.6 cc
📌Qyteti: Durres
💶:Cmimi: 3.500
📞 Nr i Tel: +355683939406
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

#SHITET
📌Marka/Modeli:Mercdes Benz C220 Cdi
📌Viti:2001
📌Kambjo: Manuale
⛽Lloi i Karburantit: Nafte
📌Kilometrat: 270000
📌Pershkrimi Shtes: Cdo gje ne regull nga ana Mekanike Dhe Xhenerike Kontroll Servis ku te deshiron 📌Qyteti: Vlore
💶:Cmimi:3400 € I Diskutushem
📞 Nr i Tel: 0686160930
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢 📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

#SHITET
📌Marka/Modeli:BMW Seria 5
📌Viti:2005
📌Kambjo: Automatike
⛽Lloi i Karburantit: Nafte
📌Kilometrat: 200000
📌Pershkrimi Shtes: Ne gjendje shume te mire me dokumenta te paguara
📌Qyteti:Vlore
💶:Cmimi:6500 €
📞 Nr i Tel: 0695888794
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

🔊#Shitet ⏭️Range Rover Evoque, Model Dynamic Full Option.. Motor 2.2L TD4 Nafte,Viti prodhimit 23/11/2012, E sapo ardhur nga Franca me dogane te paguar dhe Dokumentacion te rregullt Shqiptar, Makina disponon : Kambio Automatike dhe Marsha ne Timon (F1), Navigator Europian, Sedile Lekure me Ngrohje dhe Ftohje, Kondicioner Digital para dhe pasagjeret mbrapa, Timon me ngrohje, Xhama te Zi origjinal, Sallon lekure, Kamera Parkimi, Sensor parkimi para-mbrapa, Cruise kontroll (Pilot Automatik) Makina Disponon shume opsione tjera te cilat eshte me mire ti zbuloni vete !! Cmimi 28000 Euro (i diskutueshem), Per informacion 0697672636 Mundesi nderrim me apartamenti ne Tirane dhe Elbasan!
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

#SHITET
📌Marka/Modeli: Mercedes-Benz C220 avantgarde
📌Viti: 2008
📌Kambjo: Automatike
⛽Lloi i Karburantit: Nafte
📌Kilometrat: 180.000
📌Pershkrimi Shtes: ne gjendje shum te mire mekanike dhe te gjitha sherbimet e kryera
📌Qyteti:Durres
💶:Cmimi:9000€
📞 Nr i Tel: 0696021059
📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

Shitet BMW 318 Benzin Gas

Per detajet tel: 0666661650 ose vizitoni website albaniagate.com

#bmw #makina #makinaneshitje #gjejmakina #tirane #albania

http://www.albaniagate.com/listing/shitet-bmw-318-benzin-gas/

#SHITET
📌Marka/Modeli:Wolswagen Passat
📌Viti:2002
📌Kambjo: Manuale
⛽Lloi i Karburantit: Diesel
📌Kilometrat: 226 mije 📌Pershkrimi Shtes: Ne gjendje shume te mire 1.9 Tdi me Dy te kuqe harxhon 5 L per 100 km Cdo sherbim te kryer ne kohe.
📌Qyteti:Tirane
💶:Cmimi:3200 Euro
📞 Nr i Tel: 0685831524 Kontaktoni dhe ne whatssap 📢 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online 📢

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimi

Most Popular Instagram Hashtags