#gjakova

MOST RECENT

. 🍁🍂 Rrobat më të buta Vjeshtore🍂🍁 .
👌Vetëm tek Kejan KIDS Super Kualitet 100%👌 ❤💙 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Butësi dhe Rehati për Fëmijun Tuaj 💙❤
Porosit Online📞 +37745833111 Viber
Posta 📬 💥 FALAS 💥
Në tër Kosoven Transport 🚛⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀#babyshop #kids #love #prishtina #prizren #fushekosove #gjakova #gjilan #ferizaj #peja #istog #mitrovica #family #kamenice #vushtrri #klina #clothing #children #femije #dasma #dasmashqiptare

⚜️Lule Unike⚜️ vetem ne MY DÉCOR EXCLUSIVE
Punohet vetem nje cope.👌🏼 Transporti falas per cdo porosi online tek ne.

#prishtina #prizren #gjakova #gjilan #mitrovica #pej

Omg 😱😱

___________________________________________________________________________________
Follow me per me shum si kjo @fjaltperjeten
____________________________________________________________________________________
#dhuratadora  #xhensilamyrtezaj #mozzik #mozzikfans #prizren #gjiko #gjakova #peje #gjilan #dorators #mozzik #butrint #butriors #kida #alea #prishtina #tayna #peja #gjilan #samanta #saranda #albania #tirana #gjiko #getinjo #fero #rina #balajrina #dhuratadora #coulumbiana #mami #zinzin

VIZITONI DALLAS-in ..! PRISHTINE - DALLAS - PRISHTINE

Për informata më të hollësishme dhe rezervime
☎️Kontaktoni / Viber +377 45 433 213 ; Tel : 039 433 213
Email Peja@mcm.travel
apo na vizitoni ne zyren tone ne Peje
Mbreteresha Teute (ish hotel Korza)
#travel #coolpeople #DALLAS
#pool #vacation #summer #holidays #vera #kosova #party #hotel #pishina #pool #lajme #informata #apartments #tourist #turizem #prishtina #peja #ferizaj #gjakova #rahovec #gilan #CoolPeopleTravelWithMCM #Travel #Holidays #fun #summer #adventure #wonderfulplace

Most Popular Instagram Hashtags