#gezuar

19205 posts

TOP POSTS

40 vjetori i matures jo PÖH fejesa e Nderimit... #salute #gezuar #cheers 🍺💍

Qoft ky vit 2017
Me meshume dashuri me shume sinqeritet me shume respekt 🙌🏻😌 #Gezuar 🥃🍸🍺

Per te gjithe besimtaret musliman, #Gezuar#FiterBajramin
Qofshi perher ne paqe dhe lumturi🙏😀

Urime Viti ri 2017 #Gezuar! 🎉 Ju urojm mbaresi, harmoni, shendët dhe dashuri gjithmonë në jetë! ❤🎉| Motrat Perteshi 🎊🎁

-20% te gjitha modelet!!! #Gezuar #MadeInItaly #DimensionShoes

Xhirimet Klan Kosova 2017 #gezuar 😄

#domperignon #gezuar #newyear
Die erste Flasche wäre dann schon mal geöffnet 😆
Gezuar

#Gezuar #diten #e #veres nga ne dy lulet e mullages. @olsibylyku1

MOST RECENT

Me shpejtesin e heres 😂😂 #Gezuar 🍹

Everyone should believe in something. I believe I should be on the beach everyday, drinking margaritas #gezuar #lovholidays #meditation #beachlife #headstand #bluewaters #yogapose #lovbalkans #lovalbania #borsh #relax #bellavita @albaniabeaches @albanian_experiences

🌹 Best friend never need to be told that they are best friends. So I don't, right? We might not to be to near in miles. But you are close in my heart. Have a fantastic birthday babe#Gezuar ditelindjen Eri ime#teduashume🌹 my best friend is better than yours @megikasollari love you too ❤

Most Popular Instagram Hashtags