#getoarselimi

MOST RECENT

Un e msheli deren un e qeli deren #fero #mozzik #getoarselimi

Edhe Marina Vjollca vuan nga fati i keq!
Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të njohura dhe të pëlqyera nga publiku. Prezantuesja shqiptare na ka treguar se po kalonte momente të bukura jashtë vendit me bashkëshortin e saj.
Por si duket Marina nuk po kalon dhe aq mirë, sepse me anë të një postimi në 'instastory' në llogarinë Instagram, teksa shihet e mërzitur ku shkruan që është e sëmurë. Të shkuara @marina_vjollca
#marina #marinavjollca #marinator #marinavjollca😍 #getoarselimi #vipashqiptar #lajmifundit #ikubipostime #tiranë #lifestyles #marinator #babastars ##followme #like4like #TFLers #liker #likes #l4l #likes4likes #photooftheday #love #likeforlike #likesforlikes #liketeam #likeback #likebackteam #instagood #likeall #likealways #liking #likeday

“Disa gjëra nuk ndryshojnë kurrë”, Adelina Ismaili bën deklaratën e fortë për Getoar Selimin
Kliko linkun në bio për më shumë
#revistastory #storyalbania #showbiz #gossip #adelinaismaili #getoarselimi

When you are trying to lie to others on instagram,but you are just lying to yourself.It's #Stresi 😏 @bkc___ husband @iamkeisiv
Ish burri #luanavjollca#ledrivula#marinavjollca#getoarselimi#babastars#anxhelina#beatrixramosaj#fero#bonafam#rina#tayna

😵🙈 Getoari i prish punë Marinës! Reperi lë pa emision bashkëshorten e tij! 😵🙈 Zbuloni çfarë ka ndodhur në @iconstyle_al #getoarselimi #marinavjollca #iconstylealbania

😵🙈 Getoari i prish punë Marinës! Reperi lë pa emision bashkëshorten e tij! 😵🙈 Zbuloni çfarë ka ndodhur në @iconstyle_al #getoarselimi #marinavjollca #iconstylealbania

Sot gjat gjirimet te clipit #khs edhe kta gjerman Hej shloje qat Kong UNE SPO SHOH VUL UNE PO SHOH KURV 😂😂😂😂 #respekt #my #g #agonamiga #babastars #majkaveli #onat #getoarselimi #cozman @agon.amiga @cozman @majkaveli @onatofficial @babastars_official #germany #from #munich #city @mikocikosd_ @mbma_p4l @mischavideo #support

Marina Vjollca & Getoar Selimi ❤️❤️
#sekretiyjeve #babastars #getoarselimi #marinavjollca #marinator

🧔🏻👩🏼 Getoar Selimi është partneri perfekt! Reperi zgjedh fjalët më të ëmbla për bashkëshorten e tij. 💕💕 Lexoni dedikimin në @iconstyle_al 💕👩🏼🧔🏻 #getoarselimi #love #iconstylealbania

A mendoni se Geti & Marina janë cifti më i mirë shqiptarë?😍
#sekretiyjeve #babastars #getoarselimi #marinavjollca

@marina_vjollca shijon jetën si gruaja e Getoarit, projekti i vështirë që po e mban varur në televizion
Kliko linkun në bio për më shumë
#revistastory #storyalbania #showbiz #gossip #marinavjollca #getoarselimi

Most Popular Instagram Hashtags