#gallatatower

MOST RECENT

@delaneybarth = amazing photographer / tour guide #istanbul #gallatatower #turkey

Hello from #GALLATATOWER ♥️♥️Stamboll & Selanik 4 Dite, 108€ HOTEL 4* 💮 Nisja 22 Mars #VENDETEFUNDIT
Programi
🔻Dita1 : Nisja nga Tirana në oren 00.00 te nates te nje dite me pare dhe udhëtimi me autobus nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Ndalese e shkurter ne hyrje te qytetit dhe vazhdim I rruges drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel.
🔻Dita 2: Mengjesi në hotel. Vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, njohja me Bazilikën e famshme të Shën Sofisë, Sarajet e Sulltanit, Pasdite do vizitojme Akuariumin me te madh te rajonit dhe kodren e te dashuruarve, pika me e larte nga ku shihet qyteti.
🔻Dita 3: Mëngjesi në Hotel. Paradite lundrim me anije për dy orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitsa. Pas anijes shëtitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës dhe vizite ne sheshin Taksim. Pasdite vizite ne pazarin e vjeter te qytetit.
🔻Dita 4: Mëngjesi në Hotel. Nisja per ne Shqiperi, ndalese ne kthim ne Selanik, vizite panoramike e shkurter e Kulles se bardhe, Sheshi Aristoteli dhe Hagia Sophia. Vazhdimi I udhetimit drejt Tiranes ku mendohet te kthehemi naten vone.
🔴Ne cmim perfshihen:
– 3 nete ne Stamboll ne hotel Akgun 5* me mengjes
– Transport me autobus
– Guide e Stambollit dhe shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit dhe shetitje me anije ne Bosfor
Shenim: Akomodim ne dhome teke 159€/person
* Femijet deri 2 vjec falas, 2-6 vjec 75€ dhe 6-12 vjec 95€
REZERVONI ☎ 0674622246 ☎ 0674671300 ☎ 0693672523
Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523
Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523
http://www.dsmtours.com/
✉info@dsmtours.com

#istanbul #gallattatower #gallatatower #city of beauty and #mistery an new world around each corner . Magic

The view of Hagia Sofia and Blue Mosque #gallatatower #srbijadoistanbula

Most Popular Instagram Hashtags