[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#ftesa

521 posts

TOP POSTS

#Ftesa modelet 2017/2018 Edoni Color Films

#Ftesa #papirus,
Dizenjuar me foto e tekst, dhe e punuar me dore ne detaje

Vintage & High Style#Ftesa#Zgjidh te vecanten#

Mos humbni kohë pas ftesave, porositni online nga shtepia juaj!
Transporti Falas brenda 48 orëve :)
Porosit në viber +377 44 200018

#Ftesa #Shtyp #TransportFalas #Lire

Ftesat per Donjetēn dhe Demokratin.
I gezofshit ftesat te nderuar!

#ftesa #ftesadasmezarfi #ftesadasme #ftesa #ftesa2017

Modern or vintage, you choose we create...
Invitations Art Handmade by Evis Events
#weddingdecor #weddingcard #ftesa
#handmadecards #events

MOST RECENT

Ftesat për synetinë e 👑 LORISIT 👑 ✔ Punuar me përkushtim dhe dashuri nga ne 🎀 #FTESAnet 🎀 😃
📌 Kodi i ftesës: 6210 💻 Për më shumë na vizitoni online në: www.ftesa.net

#ftesa #ftesapersyneti #ftesasynetise #peja #kosovo

Cdo gje e personalizuar #ftesa & #konfeta

Ftesa te realizuara nga Stafi ynë per Agimin dhe Griselden nga Shqiperia perkatesisht nga Vlora.
Faleminderit kliente te dashur per besimin tuaj!

Porosit tani online,lire dhe mirë pa humbur kohë!
Pagesa behet pasi ta pranoni porosinë!
044 985 089
#ftesadasmezarfi #ftesa #newcolletions #newmodel #popular #concept #stylecollection

Sasi e limituar edhe 300 copa rezervo tani... 18 Euro - 100 copa ftesat me ofertat me te lira ne treg. ——————————————————————— #dasma #ftesa #ftesaperdasma #ftesaonline #kosovo #albania #wedding #invitation #invitations #dekore #decor #photo #photos #pic #pics #socialenvy #picture #pictures #snapshot #art #beautiful #instagood

Sasi e limituar edhe 545 copa rezervo tani... 21 Euro - 100 copa ftesat me ofertat me te lira ne treg. ——————————————————————— #dasma #ftesa #ftesaperdasma #ftesaonline #kosovo #albania #wedding #invitation #invitations #dekore #decor #photo #photos #pic #pics #socialenvy #picture #pictures #snapshot #art #beautiful #instagood

Sasi e limituar edhe 445 copa rezervo tani... 22 Euro - 100 copa ftesat me ofertat me te lira ne treg. ——————————————————————— #dasma #ftesa #ftesaperdasma #ftesaonline #kosovo #albania #wedding #invitation #invitations #dekore #decor #photo #photos #pic #pics #socialenvy #picture #pictures #snapshot #art #beautiful #instagood

Porosia e radhes vjen per kanagjegjin e RINES
👸👰💍 Kjo është Rina
Rina na besoi në Kualitet, Shpejtësi dhe Korrektësi në punë.
Rina është e menqur.
Bëhu si Rina 😜

#gjilan #prishtina #ferizaj #peje #gjakova #mitrovica #marriage #ftesa #ftesaunike #martesë #fejesa #kanagjegji

Ftesat për martesën e 💑 VLORES & BERATIT 💑 ✔ Punuar me përkushtim dhe dashuri nga ne 🎀 #FTESAnet 🎀 😃
📌 Kodi i ftesës: 5554 💻 Për më shumë na vizitoni online në: www.ftesa.net

#ftesa #ftesaperdasma #ftesadasme #wedding #peja #kosovo

Ftesat e punuara sot....
Cosette ftesa
#ftesadasme #ftesamartese #ftesa#cosetteftesa
Cosette ftesa
045210206

Jemi duke punuar që së shpejti koleksioni #handmade2018 të dali online! Tashmë krijimet janë fotografuar dhe po përgatiten në mënyrë që ju të mos ja lini detajet fatit! #invitations #bonbonieres #setekishe #shporta #dasma #ditelindje #pagezime #fejesa #accessories #ftesa #ftesadasme #ftesaditelindje

Repost:si ju duket? Ftese ne forme kutie, e bardhe me nuance argjendi,ne harmoni me sezonin e festave qe po afrojne.😊❄❄
How you find it? Silver box invitation, silver season is coming 😊❄❄
#silver #whitesilver #whiteinvitation #silvertone #seasonisnear #invitations #ftesa #weddinginvitation #mywedding #whitestyle #luxury #luxurylifestyle #luxurywedding

Dekor I personalizuar per dasmen tuaj, Shkonja ose emri Juaj dhe I partnerit. #dekordasme, #dekoripersonalizuar, #ftesa, #ideperkonfeta.

Nje tjeter ftese me animation, nder trendet me te fundit...buzeqeshja dhe gezimi jane te garantuara ;). Ladybird ka edhe shume modele te tjera gati per t'i zbuluar. Tek kjo ftese ideja qendron se kur gjen njeriun e zemres, jeta vishet me me shume ngjyra. 🌷🌷
Fill your life with colors...🌷🌷
#mywedding #weddinginvitation #colors #animation #weddingtrends #lovecouple #marriagecolors #ftesa #dasemargetuese #joy #feelthejoy #tirana #madewithlove

Pema eshte nje simbol i familjes dhe i qendrueshmerise, jemi te lumtur qe realizuam me cilesi dhe perpikmeri deshiren e ciftit. Urime nga Ladybird!🥂🍾
#handmade #confetti #weddinginvitation #greenlife #green #harmony #naturecolors #familytree #treeoflife #mywedding #ftesa #dasem #celebration

Konfeti me ngjyra dhe element te natyres, kaq te bukura😍😍 #confett with nature elements and colors,reminding me of the song 'Fields of Gold' 😍
#wedding #weddinginvitations #ftesa #joy #love #handmadewithlove #handmade #celebrate #style #mywedding #mylove #fieldsofgold #weddingaccessories #details #confetti #events

Ftese me teme animation, do ju pelqente nje ftese e tille? 😊
Animation wedding invitation... #wedding #weddinginvitations #ftesa #animationwedding #funny #coolt #joy #smile #loveleyday

Pagëzimi i Princ Kostandin Gazeli! Kuruar me shumë kujdes dhe punuar totalisht në dorë! #handmade #ftesa #konfeta #lovebykisildas #konfetapagezimi #mpomponieres

Pagëzimi i Princ Kostandin Gazeli! Kuruar me shumë kujdes dhe punuar totalisht në dorë! #handmade #ftesa #konfeta #lovebykisildas #konfetapagezimi #mpomponieres

Pagëzimi i Princ Kostandin Gazeli! Kuruar me shumë kujdes dhe punuar totalisht në dorë! #handmade #ftesa #konfeta #lovebykisildas #konfetapagezimi #mpomponieres

Pagëzimi i Princ Kostandin Gazeli! Kuruar me shumë kujdes dhe punuar totalisht në dorë! #handmade #ftesa #konfeta #lovebykisildas #konfetapagezimi #mpomponieres

Pagëzimi i Princ Kostandin Gazeli! Kuruar me shumë kujdes dhe punuar totalisht në dorë! #handmade #ftesa #konfeta #lovebykisildas #konfetapagezimi #mpomponieres

Ah ky dizajn, papiruset tona që në 2012, kanë dalluar dhe janë më të shiturat! Edhe në versionin për festat e fëmijëve, këtë rradhë në #RoyalBlue për një princ të vogël :) #handmade #ftesa #papyrus

Ah ky dizajn, papiruset tona që në 2012, kanë dalluar dhe janë më të shiturat! Edhe në versionin për festat e fëmijëve, këtë rradhë në #RoyalBlue për një princ të vogël :) #handmade #ftesa #papyrus

Fresat e punuara sot per klientet tane....
#ftesa #ftesadasme #ftesaunike
Cosette ftesa

Oferta javore

35€ 100 cope

Ne çmim përfshihetÖ
transporti/ posta ne Kosove.
Shtypja dhe renditja e textit
Palimi dhe pergatitja finale

Porosia minimale 100 cope,

Porosit ne +37745985089
#ftesdasme #ftesperdasma
#ftesa #ftesadasme #dasma2017 #sedefcards #popular #popularcollection #2017 #us

Konfeti dhe ftesa per 1 vjetorin e vogelushit Dean!😊 Edhe 100 vite te tjera nga Ladybird!🎂🎉🎉
Porosia shkon ne #lushnje
#konfetti #bonboniere #ftesa #ditelindje #boy #happybirthday #handmade #celebrate #happyparents #familyparty #feste #event

No filter😊 Keshtu jane krijimet tona, te hijshme dhe handmade... I urojme ciftit shume lumturi!💏 Ladybird ju uron fundjave super! 🌷
#handamade #ftesa #konfeti #confetti #redrose #redlove #redandwhite #mywedding #style #celebrate #dasem #accessories #tiranacity

Shtypi per ftesat e dasmave 2018 ka filluar.
Teksti sipas deshires tuaj.

#ftesa #2018 #presheva

Gati? Le te filloj marshimi i dasmes...Martesa duhet te jete edhe argetuese!😍😊💖🍾
#invitations #ftesa #funny #joy #celebrate #special #animationwedding #originalideas #albanianwedding #tirana #cool #love

Shtypi per ftesat e dasmave 2018 ka filluar.
Teksti sipas deshires tuaj.

#ftesa #2018 #presheva

Ftesa e rradhes tek Ladybird 😍 Ardita&Bashkim te Trashegoheni! ❤ Leter me shkelqim floriri ka zgjedhur cifti, po ju si do e zgjidhnit?
#ftesa #dasem #wedding #albanianwedding #goldwedding #newcapter #couple #love #ladybird #mywedding #weddinginvitations #tiranalifestyle

Most Popular Instagram Hashtags