#fidane

MOST RECENT

Fidane te mjedres ,aronis,boronices
#fidane #mjedra #aronis #boronice
Per me shume informacione vizitoheni veb faqen www.merrjep.com

Arber e Saimir, Pirro gjithashtu,
vellezer gjaku e miq ne biznes,
kane ndertuar ne Divjake kete sere fidanesh!

Kete vit e kishin te parin;
Ja dolen!
Shihini,
thuajse 99% zenie te fares, thuajse 99% sukaes ne shartim!

Prodhuan fidane per bujqit e Zones dhe arriten qe prodhimi i tyre-shalqini kryesisht, te dale shume heret, tre jave para Greqise konkuruese.

Te lumtur per kete, ata dhe bujqit;
Nisen eksportin ne 20 maj si kurre ndonjehere!
Shiten ne eksport me cmime qe si kishin marre kurre dhe kjo vlen, shume madje!

Fale tyre, pastaj Saimirit tjeter, Eltonit, Fatosit, Cifit, Ristanit, puna e bujqve po vlen!! Divjaka ka dy jave qe po mbjell perseri!! Jane te gjithe djem te rinj fare;
Kane lene Greqine apo Italine dhe merren me bujqesi ne vendin e tyre.
Punojne si kerkush tjeter,
familjarisht, nga nene Roza-gruaja ne foto dhe,
po krijojne mundesi per te tjere te rinj!! #pune #sera #fidane #Divjake #nisimbjelljaprape #sukses #paraGreqise #punavlen #rrofshinpunetoret #jukurrenukdojenivetem #ilovethisJob

ARONIA fidane
#merrjepcom #shterpce #prishtine #kosove #aronija #nero #kualitet #fidane #toke #mbjellese #instalikes #photoftheday #instagood #instaday #shpallje #ads #advertising #advertisement
http://www.merrjep.com/Listing/AdDetail/Index/3629826-ARONIA-fidane
Telefon : 045633404

Fidane
Cmimi:20 cent
Kontakt:045506508
#fidane #lule #bime #laura #merrepcom #prishtine #kosove

Most Popular Instagram Hashtags