[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#fejzullahu

396 posts

TOP POSTS

Urime 104 vjet pavarsi Shqiperia! Me kengtar e njofshim #sabri #fejzullahu #albanian

Music is not what I do , Music is who I am #Fejzullahu

Über 500 Fans haben abgestimmt: @mergim.fe hat das Alemannia-Tor der Hinrunde geschossen ⚽⚽⚽ #fejzullahu #alemannia #aachen #alteneueliebe

Shpresat dhe qellimet i lidhin brigjet e jetes,kurse festat i memorohen kujteses sime,
dhe me bejne mua t'i kujtoj ata qe i dua,
Fate,lumturi,shendet d'uke uu deshiruar.Per ty sot eshte nje dite shume e veçante #Nera #Fejzullahu
Andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ata qe te duan dhe ti i do te deshiroj ne gjitha sferat e jetes ma te mirat e ksaj dynjaje 🙌🏻💖💗 Halla Jem Mos Vdeksh Kurre 💋💖💗💘 Te Done Gjigjeni Yt Urimeeee😍💝

I know u like me im so hot im so sexy unë e ti i know u like me #nora #istrefi #ermal #fejzullahu #me #kaprinov #aramaic #slavica #albania #kuqezi #bethnahren #midyat #zalin #

#Fejzullahu 😍😍😚😘😙

MOST RECENT

Erton Fejzullahu (Beijing Guoan FC / Panini Adrenalyn XL FIFA ) 🇸🇪🇸🇪🇸🇪
...
#ErtonFejzullahuCards #BeijingGuoanCards #PaniniAdrenalynFIFA365_1516
...
🇩🇰 #Copenhagen (2005-2007)
🇸🇪 #MjallbyAIF (loan, 2007), (2008-2009)
🇳🇱 #NEC (2009-2012)
🇳🇱 #RandersFC (loan, 2011)
🇸🇪 #MjallbyAIF (2011-2012)
🇸🇪 #Djurgardens (2012-2014)
🇨🇳 #BeijingGuoan (loan, 2014), (2015)
🇨🇳 #DalianTranscendence (2016-2017)
🇳🇴 #Sarpsborg08 (2007)
🇸🇪 #KalmarFF (2017-...)
...
#ertonfejzullahu #fejzullahu #sweden #paniniadrenalyn #paninicards #footballcards #soccercards

I know u like me im so hot im so sexy unë e ti i know u like me #nora #istrefi #ermal #fejzullahu #me #kaprinov #aramaic #slavica #albania #kuqezi #bethnahren #midyat #zalin #

sotë ne ora 18 00 Publikohet Videoklipi i te Madhit Sabri Fejzullahut #Albanese nga i #madhi #Sabri #Fejzullahu .
#Video By : #ProVsm Dashnor Asllani Visar Loku
#Place : #Berisha #palace
#Koleksione : Artina Asllani
#manager : Avni Selimi
#teksti #Muzika : Kreshnik Avdiu
#orkestroi Shkumbin Azizi
#Mixing by : Buca Aftermath
#Photographer : Maxim Alidini

Se shpejti hiti me i ri #Albanese nga i #madhi #Sabri #Fejzullahu .
#Video By : #ProVsm Dashnor Asllani Visar Loku
#Place : #Berisha #palace
#Koleksione : #Moda #City
#manager : Avni Selimi
#teksti : Kreshnik Avdiu
#orkestroi Shkumbin Azizi
#Mixing by : Buca Aftermath
#Photographer : Maxim Alidini

Se shpejti hiti me i ri #Albanese nga i #madhi #Sabri #Fejzullahu .
#Video By : #ProVsm @Dashnor Asllani Visar Loku
#Place : #Berisha #palace
#Modele : #Moda #City #Agency Valbona Dalipi
#Koleksione : #Moda #City
#manager : Avni Selimi
#teksti #Muzika : Kreshnik Avdiu
#orkestroi Shkumbin Azizi
#Mixing by : Buca Aftermath
#Photographer : Maxim Alidini
#MakeUp : Elisa Shquti

Se shpejti hiti me i ri #Albanese nga i #madhi #Sabri #Fejzullahu .
#Video By : #ProVsm Dashnor Asllani Visar Loku
#Place : #Berisha #palace
#Koleksione : #Moda #City
#manager : Avni Selimi
#teksti : Kreshnik Avdiu
#orkestroi Shkumbin Azizi
#Mixing by : Buca Aftermath
#Photographer : Maxim Alidini

Most Popular Instagram Hashtags