[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#fejzullahu

393 posts

TOP POSTS

Shpresat dhe qellimet i lidhin brigjet e jetes,kurse festat i memorohen kujteses sime,
dhe me bejne mua t'i kujtoj ata qe i dua,
Fate,lumturi,shendet d'uke uu deshiruar.Per ty sot eshte nje dite shume e veçante #Nera #Fejzullahu
Andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ata qe te duan dhe ti i do te deshiroj ne gjitha sferat e jetes ma te mirat e ksaj dynjaje 🙌🏻💖💗 Halla Jem Mos Vdeksh Kurre 💋💖💗💘 Te Done Gjigjeni Yt Urimeeee😍💝

Sonte Performon #Sabri #Fejzullahu Ne Vendin Me te Frekuentuar DURRESI 📀📼📀🔥🔥🔛🔝

Hiiit Hiiit Hiit i Kengetarit me ze Brilant Njeshi Malitooo #Ermal #Fejzullahu
#Falma #Zemren
http://youtu.be/1-8tgz2vkrg

MOST RECENT

SO GOOD😍❤️
@ermal.fejzullahu - Kthema❤️
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••#kthema #loveit #new #ermal #fejzullahu #shummire #shqip #singing🔥💘

Erton Fejzullahu (Beijing Guoan FC / Panini Adrenalyn XL FIFA ) 🇸🇪🇸🇪🇸🇪
...
#ErtonFejzullahuCards #BeijingGuoanCards #PaniniAdrenalynFIFA365_1516
...
🇩🇰 #Copenhagen (2005-2007)
🇸🇪 #MjallbyAIF (loan, 2007), (2008-2009)
🇳🇱 #NEC (2009-2012)
🇳🇱 #RandersFC (loan, 2011)
🇸🇪 #MjallbyAIF (2011-2012)
🇸🇪 #Djurgardens (2012-2014)
🇨🇳 #BeijingGuoan (loan, 2014), (2015)
🇨🇳 #DalianTranscendence (2016-2017)
🇳🇴 #Sarpsborg08 (2007)
🇸🇪 #KalmarFF (2017-...)
...
#ertonfejzullahu #fejzullahu #sweden #paniniadrenalyn #paninicards #footballcards #soccercards

I know u like me im so hot im so sexy unë e ti i know u like me #nora #istrefi #ermal #fejzullahu #me #kaprinov #aramaic #slavica #albania #kuqezi #bethnahren #midyat #zalin #

sotë ne ora 18 00 Publikohet Videoklipi i te Madhit Sabri Fejzullahut #Albanese nga i #madhi #Sabri #Fejzullahu .
#Video By : #ProVsm Dashnor Asllani Visar Loku
#Place : #Berisha #palace
#Koleksione : Artina Asllani
#manager : Avni Selimi
#teksti #Muzika : Kreshnik Avdiu
#orkestroi Shkumbin Azizi
#Mixing by : Buca Aftermath
#Photographer : Maxim Alidini

Se shpejti hiti me i ri #Albanese nga i #madhi #Sabri #Fejzullahu .
#Video By : #ProVsm Dashnor Asllani Visar Loku
#Place : #Berisha #palace
#Koleksione : #Moda #City
#manager : Avni Selimi
#teksti : Kreshnik Avdiu
#orkestroi Shkumbin Azizi
#Mixing by : Buca Aftermath
#Photographer : Maxim Alidini

Se shpejti hiti me i ri #Albanese nga i #madhi #Sabri #Fejzullahu .
#Video By : #ProVsm @Dashnor Asllani Visar Loku
#Place : #Berisha #palace
#Modele : #Moda #City #Agency Valbona Dalipi
#Koleksione : #Moda #City
#manager : Avni Selimi
#teksti #Muzika : Kreshnik Avdiu
#orkestroi Shkumbin Azizi
#Mixing by : Buca Aftermath
#Photographer : Maxim Alidini
#MakeUp : Elisa Shquti

Se shpejti hiti me i ri #Albanese nga i #madhi #Sabri #Fejzullahu .
#Video By : #ProVsm Dashnor Asllani Visar Loku
#Place : #Berisha #palace
#Koleksione : #Moda #City
#manager : Avni Selimi
#teksti : Kreshnik Avdiu
#orkestroi Shkumbin Azizi
#Mixing by : Buca Aftermath
#Photographer : Maxim Alidini

Fk Partizani Tirana-FK Kukesi La partita più importante dell'anno! Forza Perla Nera @eku_18 e @arbnor_f31 #partizanitirana #kukesi #ekuban #fejzullahu #topplayers #workhard #promoesport #promoesportitalia 🔴⚫️⚽️🔵⚪️💪🏻🔝💥💥💥💥

Alexander Farnerud fick i dagarna sällskap på väggen av brosan Pontus och Erton Fejzullahu! #barpiccolino #espressobar #farnerud #fejzullahu

Stilige #sarp08 spillere på shopping . Flotte dresser fra #muzt&;mister #isarpsborg #Sarpsborg08 #erton #fejzullahu #krepin

Über 500 Fans haben abgestimmt: @mergim.fe hat das Alemannia-Tor der Hinrunde geschossen ⚽⚽⚽ #fejzullahu #alemannia #aachen #alteneueliebe

"Don’t try too hard while choosing clothes. The most fashionable people look like they didn’t put any effort in the way they look." G.Armani
•Albanian Fashion Girls•
@luanavjollca @marina_vjollca @arianafejzullahu @ermal.fejzullahu #ermal #fejzullahu #albania #albanian #albaniangirl #shqipe #shqiptar #shqip #shqiperia #kosova #kosovo #like4like #outfit #turkey #instalike #instafashion #style

this song is slaying too much gosh i love ittt, and look at Noraaaa she's flawless ✨@_noraistrefi_ @ermal.fejzullahu #nora #istrefi #noraistrefi #ermal #fejzullahu #hije #albania #kosovo #song

#Fejzullahu #Berisha #Vula 😍😍😍

GERMANY REGIONALLIGA WEST / GJERMANI.||| GOOOL ||| MERGIM FEJZULLAHU ⚽
________ ________ ________ ________
In the match between Wattenscheid and Alemannia Aachen for Germany Regionalliga West played Mergim Fejzullahu , who played for Alemannia Aachen . Mergim scored the goal in the 15th minute. Final result of the match : Wattenscheid 3:1 Alemannia Aachen
Ne ndeshjen midis Wattenscheid dhe Alemannia Aachen, e vlefshme per kampionatin Regionalliga West te Gjermanise luajti Mergim Fejzullahu per ekipin Alemannia Aachen . Mergimi shenoi golin ne minuten 15'. Rezultati i ndeshjes: Wattenscheid 3:1 Alemannia Aachen
#albanianplayer #Albania #Kosovo #albanian #Shqiperi #Kosove #shqiptar #MergimFejzullahu #Mergim #Fejzullahu #AlemanniaAachen #Germany #GermanyRegionalligaWest

Urime 104 vjet pavarsi Shqiperia! Me kengtar e njofshim #sabri #fejzullahu #albanian

GERMANY REGIONALLIGA WEST / GJERMANI.||| GOOOL ||| MERGIM FEJZULLAHU ⚽
________ ________ ________ ________
In the match between Alemannia Aachen and FC Koeln II for Germany Regionalliga West played Mergim Fejzullahu , who played for Alemannia Aachen . Mergim scored the goal in the 19th minute. Final result of the match : Alemannia Aachen 3:2 FC Koeln II
Ne ndeshjen midis Alemannia Aachen dhe FC Koeln II, e vlefshme per kampionatin Regionalliga West te Gjermanise luajti Mergim Fejzullahu per ekipin Alemannia Aachen . Mergimi shenoi golin ne minuten 19'. Rezultati i ndeshjes: Alemannia Aachen 3:2 FC Koeln II
#albanianplayer #Albania #Kosovo #albanian #Shqiperi #Kosove #shqiptar #MergimFejzullahu #Mergim #Fejzullahu #AlemanniaAachen #Germany #GermanyRegionalligaWest

Most Popular Instagram Hashtags