[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#esс

186 posts

TOP POSTS

Ne rubriken "As po, as jo, as ndoshta", pyetjeve ngacmuese te moderatores Luana Vjollca, kengetarja Eneda Tarifa iu pergjigj me shume humor. Ne kemi qeshur pafund. Shijojeni dhe ju...
P.S. Po pyetjes se ku eshte Dhurata, si i pergjigjet Eneda?

@enedatarifa
#eurovision #eurovision2016 #esc #eurovisionsongcontest #eurovisión #eurovisionalbania #esc2016 #albania #enedatarifa #eurovisión2016 #esс #singer #euroclub #europe #eurofest #music #fairytale #enedatarifafairytale #albanian #tirana #thevoicekids #thevoice #thrvoicekidsalbania

MOST RECENT

Ne rubriken "As po, as jo, as ndoshta", pyetjeve ngacmuese te moderatores Luana Vjollca, kengetarja Eneda Tarifa iu pergjigj me shume humor. Ne kemi qeshur pafund. Shijojeni dhe ju...
P.S. Po pyetjes se ku eshte Dhurata, si i pergjigjet Eneda?

@enedatarifa
#eurovision #eurovision2016 #esc #eurovisionsongcontest #eurovisión #eurovisionalbania #esc2016 #albania #enedatarifa #eurovisión2016 #esс #singer #euroclub #europe #eurofest #music #fairytale #enedatarifafairytale #albanian #tirana #thevoicekids #thevoice #thrvoicekidsalbania

New single of elhaida dani is out. We love it, and you?
#Repost @elhaidadani93
・・・
#mëmbaj është gati !!!! Dua të falenderoj të gjithë skuadrën për punën e palodhur dhe pasionin e dedikuar në këtë këngë !
Shumë projekte të reja janë duke ardhur !
#mëmbaj është vetëm rikthimi !
Music by : Elhaida Dani & Zeno
Remix by : Dj Olti & Boocky Dj
Lyrics by : Elhaida Dani
Directed by : Federico Mullner & Clara Orpelli
Faleminderit ❤️🙏🏻 @djolti @zeno_musica @federico.mullner @claraorpelli
-----
#eurovision #eurovision2015 #esc #eurovisionsongcontest #eurovisión #eurovisionalbania #esc2015 #albania #eurovision2015 #esс #singer #euroclub #europe #eurofest #music

#Repost @ledionl @enedatarifa @voicealbania
・・・
Eneda Tarifa gati për një skuadër përrallash! Ajo vjen për herë të parë si trajnere në ‘The Voice Kids’ e gatshme për të punuar e për t’u argëtuar me konkurrentët e vegjël. Klikoni linkun në bio për të mësuar më shumë rreth saj!
#voicekidsalbania @topchannelalbania @enedatarifa
-
#eurovision #eurovision2016 #esc #eurovisionsongcontest #eurovisión #eurovisionalbania #esc2016 #albania #enedatarifa #eurovisión2016 #esс #singer #euroclub #europe #eurofest #music #fairytale #enedatarifafairytale #albanian #tirana #thevoicekids #thevoice #thrvoicekidsalbania

Most Popular Instagram Hashtags