[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#durres

MOST RECENT

Koha per Syze vetem 1500 Leke
Porosit tani 📲📲 0674475206
Dergesa ne gjithe shqiperine
Tirane transportin falas ,Brenda dites
Pagesa cash#tirana#albania#durres#korca #fier #vlore#shkoder#kuks #saranda #gjirokaster#elbasan#burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja#berat#dibra

Porosit tani 📲📲 0674475206
Dergesa ne gjithe shqiperine
Tirane transportin falas ,Brenda dites
Pagesa cash#tirana#albania#durres#korca #fier #vlore#shkoder#kuks #saranda #gjirokaster#elbasan#burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja#berat#dibra

Porosit tani 📲📲 0674475206
Dergesa ne gjithe shqiperine
Tirane transportin falas ,Brenda dites
Pagesa cash#tirana#albania#durres#korca #fier #vlore#shkoder#kuks #saranda #gjirokaster#elbasan#burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja#berat#dibra

KOLEKCIONE TE REJA TË Bluzave Tshirt(MAICA) & POLO
-Maica, Tshirt, Polo , Bluza, për çifte me dizajn origjinal dhe sipas deshires tuaj mund ti gjeni dhe te beni porosi tek faqja jonë.
-Printim origjinal
-Matrial 100% pambuk
-Gjitha numrat nga S deri ne XXXL
-Model per Femer dhe Mashkull
-Gjitha ngjyrat
-Dergojm ne te gjitha vendet
-Pagesa pas pranimit.
#shqipri #albania #maqedoni #macedonia #kosov #kosovo #kumanov #kumanova #skopje #shkup #tetove #tetova #gostivar #struga #presheva #prishtin #prishtina #gjilan #prizren #ferizaj #rahovec #gjakov #mitrovic #fushkosov #tirana #durres #elbasan #shkoder #vlore #korce

📍#Rotonda
Pjesa më e madhe e banorëve në qytetin e Durrësit e shohin cdo ditë këtë monument teksa kalojnë pranë tij. Ajo ndonjëherë bëhet si vendqëndrim për fëmijet që dalin mbasditeve.

Rotonda- është një monument i trashëgimisë kulturore në rrethin e Durrësit. Ky monument është i llojit “Arkeologji”, i miratuar në vitin 2003. Ndryshe quhet dhe Pazari i vjetër i Durrësit.
• Pjesa e zbuluar është pjesë e një kompleksi më të gjerë ndërtimesh të shekujve V-VI pas Krishtit.
Ajo është e zbukuruar me kolona prej mermeri, që janë vendosur në largësi të barabartë nga njëra-tjetra. Edhe dyshemeja ka qënë e veshur me pllaka të mëdha mermeri kristalin, duke i dhënë kompleksit një pamje të bukur.
Në qendër të Rotondës, ndodhet një pus, si dhe një bazament prej disa shkallësh në formë rrethi. Mbi shkallët në qendër të Rotondës, duhet të ketë qenë një kolonë, ku dënoheshin debitorët, megjithëse ka studiues që mendojnë se këto shkallë formonin bazamentin e një monumenti.
E gjendur në qendrën historike të qytetit dhe pranë monumenteve të tjerë, Rotonda është mjaft e preferuar dhe vizitohet nga turistët.
#Rotonda #Durres #story_trips #instastory

...........................................................
●●● Photography | Video | Graphics ●●●
Copyrights @endrilejladesign
Official Page FB : Endri Lejla Design
E-mail : endrilejladesign@gmail.com
Booking : +39 329 346 9960 (whatsapp)
..................................................
👉 @topcitygram @streetphotographers
@streetphotographyjournal #lagja14shkozetdurres #lagja14shkozet #lagja14durres #durresi #durres #lagjaindustrialedurres #albania #igersdurres #igersalbania #bigcity #city #streetphotography #urbanphotography #endrilejladesign #igersoftheday #samsungj3 #canon #bnw #igersbnw #topcitygram

Porosit tani 📲📲 0674475206
Dergesa ne gjithe shqiperine
Tirane transportin falas ,Brenda dites
Pagesa cash#tirana#albania#durres#korca #fier #vlore#shkoder#kuks #saranda #gjirokaster#elbasan#burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja#berat#dibra

Koha per Syze🌞
nga 4500 Leke behen 2500 Leke
Porosit tani 📲📲 0674475206
Dergesa ne gjithe shqiperine
Tirane transportin falas ,Brenda dites
Pagesa cash#tirana#albania#durres#korca #fier #vlore#shkoder#kuks #saranda #gjirokaster#elbasan#burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja#berat#dibra

Kapele 1000 Leke
Porosit tani 📲📲 0674475206
Dergesa ne gjithe shqiperine
Tirane transportin falas ,Brenda dites
Pagesa cash#tirana#albania#durres#korca #fier #vlore#shkoder#kuks #saranda #gjirokaster#elbasan#burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja#berat#dibra

Koha per Syze🌞
nga 3500 Leke behen 1500 Leke
Porosit tani 📲📲 0674475206
Dergesa ne gjithe shqiperine
Tirane transportin falas ,Brenda dites
Pagesa cash#tirana#albania#durres#korca #fier #vlore#shkoder#kuks #saranda #gjirokaster#elbasan#burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja#berat#dibra

Most Popular Instagram Hashtags