#ditelindje

MOST RECENT

Ja çfare do shkonte me shume me stilin tuaj kete pranvere 😉 #varese #flori gur #Aquamarine #MadeinItaly #dhurate #femra #ditelindje #pervjetor #çmuar #stileprezioso

Nëse jeni në kërkim të një ambienti të veçantë për eventin tuaj, qoftë ky privat me pak të ftuar apo një celebrim me shumë pjesmarrës - Passé Restaurant ju mirëpret!
• 3 zona të ndryshme
• Shërbim superior • Gatime të shijshme nga tradicionalet e deri tek trendet më të reja të kulinarisë botërore.

Rezervoni ose për më shumë info na kontaktoni: 0695226749

#passèrestaurant #tiranarestaurant #eventsvenue #perevente #event #celebrim #organizimeeventesh #bestrestaurantintirana #woodensigns #selectedwines #specialculinary #visittirana #fejesa #ditelindje #festafamiljare #festememiq #festesurprize #bdayparty

Our babies are so lucky 💗💗 Only in Talia ! // Per klientin tone 🙏🏻 #taliaevents #albania #dhurata #porosi #handmade #babyboard #ditelindje #dasma #tiranë

Fustanin e gjeni vetem tek ne 👑#unik #dresses #madebyme #fustanemeqera #fustanepërmatura #party #ditelindje @irsida_ edhe 100👑🌹🌼 #material #instambul

Kartolina Gold!
🎈Uroni nëpërmjet kartolinës tuaj unike dhe të personalizuar me fotografinë ose shkrimin që deshironi! .🎈🎉
.
.
. 🏷 Çmimi 500 LEKË

#dhurata #dhuratatepersonalizuara #kartolina #detaje #gold #dashuri #ditelindje #feste #festaimejeti #kujtime

Gezuar ditelindjen zemer!
Fustanin e gjeni tek ne. #fustanemeqera #ditelindje

🌸 Mini libri i dashurisë! 🌸
Këtë herë dedikuar mikes së zemrës 🌹
Një ndërthurje midis hartës së dashurisë, muajit kalendarik të personalizuar me fotografinë dhe shprehjen tuaj të preferuar e fotografive dhe dedikimeve më domethënëse për ju!
. 📍kopertina e personalizuar me motivet që preferoni
📍kalendari (foto+shkrim)
📍harta e dashurisë
📍12 fotografi + shkrime. .
🏷Çmimi 1700 LEKË
.
.
.
.#libri #libriidashurise #dhurata #dhuratatepersonalizuara #detaje #harta #hartaedashurise #kalendar #muajidashurise #kujtime #dashuri #zemraplot #dashuriaime #feste #pervjetor #ditelindje #mike #moter #shoqe #dashuriaimejeti #love #handmade

Porosit ONLINE Gota dhe Kutia dekoruese Bonbone të personalizuara për fejesën apo dasmën tuaj, kanagjegje, syneti, ditëlindje
#Gota #Kutia #Dasma #Fejesa #Martesa #Unike #nuse #nusetshqiptare #beautiful #albanian #wedding #kanagjegji #synetia #ditelindje

Porosit ONLINE Gota dhe Kutia dekoruese Bonbone të personalizuara për fejesën apo dasmën tuaj, kanagjegje, syneti, ditëlindje
#Gota #Kutia #Dasma #Fejesa #Martesa #Unike #nuse #nusetshqiptare #beautiful #albanian #wedding #kanagjegji #synetia #ditelindje

Porosit ONLINE Gota dhe Kutia dekoruese Bonbone të personalizuara për fejesën apo dasmën tuaj, kanagjegje, syneti, ditëlindje
#Gota #Kutia #Dasma #Fejesa #Martesa #Unike #nuse #nusetshqiptare #beautiful #albanian #wedding #kanagjegji #synetia #ditelindje

Most Popular Instagram Hashtags