[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#ditelindje

1808 posts

TOP POSTS

S'folën për një kohë të gjatë, por urimi që Seldi Qalliu i bëri Sinan Hoxhës për ditëlindje tregon shumë për marrëdhënien e tyre
Për më tepër vizitoni story.al
#seldiqalliu #sinanhoxha #ditelindje #photostory

Nëse po mendoni një dhuratë të veçantë për këto festa, ebuy.al mendon për ju😉
Shfleto galerine për idetë më të bukura të dhuratave!
#festa #christmas #ide #dhurata #ditelindje #blionline #porosittani📥🌸

@alma.strazimiri sot ka ditelindjen.ajo eshte zysha dhe mikja me e mire e nxenesve dhe prinderve te nxenesve te saj. Kte foto e gjeta ne arkiv nga koncertet e bukura qe bente dikur,dhe po e uroj nga shpirti si prindi i nje vajze te gjate qe mesove. Edukove. E i dhe dashuri pafund... 100 vite te embla per ty mike e dashur,

🎂Today is my #birthday #birthdayboy 🎂 #ditelindje

Gezuar Ditelindjen DION
By- Flori Kokona
Cel. 069 37 58 443
#ditelindje #kids #dekor #animacion #albania

3D Cake Video Mapping
Torta ne versionin modern
Projeksion/ Design i personalizuar/ Show
Ky sherbim mund te realizohet per cdo lloj eventi duke u bere surpriza e mbremjes 😉
dasem #ditelindje#event biznesi #teknologji
Ju sillni njerezit, ne sjellim festen 🎶

MOST RECENT

#IdeDhuratash
Makinë me telekomandë dhe bateri të rikarikueshme 🚘🚗
Dhuratë perfekte për djalin/nipin tuaj 🤗
•Porosia direkt ne adresen tuaj!
#femije #ide #dhurata #ditelindje #festa #fundvit #christmas #blionline #porosottani

Çok sevilen baykuş modelim ile yine yeniden bir Anı defteri çalişmasi... fotografı aksam çektim renkler net olmasa da dayanamadim paylasdim...😀😉

Nëse po mendoni një dhuratë të veçantë për këto festa, ebuy.al mendon për ju😉
Shfleto galerine për idetë më të bukura të dhuratave!
#festa #christmas #ide #dhurata #ditelindje #blionline #porosittani📥🌸

Reklamo kompaninë Tende 30€. Kontakto Për me shume Info Si ta personalizoheni Videon me Logon dhe Shkrimin Tuaj. Promovoni ofertat Tuaja. #REKLAMA #videogram #awesomevideo #videoshoot #myvideo #love #videoshow #instvideo #videooftheday #videos #dasmashqiptare #videoreklama #festa #ditelindje #montazh #sherbime #sherbime_profesionale #fotograf #tirana #shqiperi #albania #tiranalifestyle #coffeetime #coffee

Ora per meshkuj, vetem 2.000L!⌚
Dhurate e bukur dhe ekonomike per mikun tuaj ne keto festa!🎄❄
➡Per porosi na kontaktoni ne Direct ose ne numrin tone te kontaktit 📲069608491
#ora #ide #dhurata #ditelindje #festa #fundvit #christmas #blionline #porosottani #tiranastreetstyle

Reklamo kompaninë Tende me 40€. Kontakto Për me shume Info Si ta personalizoheni Videon me Logon dhe Shkrimin Tuaj. Promovoni ofertat tuaja! #REKLAMA #videogram #awesomevideo #videoshoot #myvideo #love #htfla #videoshow#tweegram #videooftheday #videos #dasmashqiptare #videoreklama #festa #ditelindje #montazh #sherbime #sherbime_profesionale #fotograf #tirana #shqiperi #albania #tiranalifestyle

Puzzle, ndërtimi i figurave, loja më argëtuese për fëmijët tuaj☺
Me personazhet e preferuar të filmave vizatimor.🎁🎄🌨⛄
Porosia direkt ne adresen tuaj!
#femije#ide#dhurata#ditelindje #festa#fundvit#christmas#blionline#porosottani

Reklamo kompaninë Tende 40€. Kontakto Për me shume Info Si ta personalizoheni Videon me Logon dhe Shkrimin Tuaj. Promovoni ofertat Tuaja. #REKLAMA #videogram #awesomevideo #videoshoot #myvideo #love #htfla #videoshow#tweegram #videooftheday #videos #dasmashqiptare #videoreklama #festa #ditelindje #montazh #sherbime #sherbime_profesionale #fotograf #tirana #shqiperi #albania #tiranalifestyle #video

Kujtimet janë dhurata më e çmuar. KJO VIDEO MUND TË JETË DHURATA IDEALE NE KËTO DITE FESTASH.
Si mund ta bëni këtë video me fotot tuaja? Shumë e thjeshtë ju thjesht na dërgoni fotot dhe për pjesën tjetër mendojmë në. Kushton fare lirë. Na kontaktoni për me shume informacion. #REKLAMA #videogram #awesomevideo #videoshoot #myvideo #love #htfla #videoshow#tweegram #videooftheday #videos #dasmashqiptare #videoreklama #festa #ditelindje #montazh #sherbime #sherbime_profesionale #fotograf #tirana #shqiperi #albania #tiranalifestyle

Ora per meshkuj, vetem 2.000L!⌚
Dhurate e bukur dhe ekonomike per mikun tuaj ne keto festa!🎄❄
➡Per porosi na kontaktoni ne Direct ose ne numrin tone te kontaktit 📲069608491
#ora #ide #dhurata #ditelindje #festa #fundvit #christmas #blionline #porosottani #tiranastreetstyle

Gjyzem cizme material lekure, te kombinueshme me cdo veshje!😊
Porosia direkt ne adresen tuaj ne 1-2 dite!
•Per porosi na kontaktoni ne Direct!
#fashion#femra#blionline#newcollection#tiranastreetstyle#porosittani#tirane#dhurata #ditelindje#fundvit

So a beautiful day🌟 #itsmybirthday 🎂 die Zeit ging dieses Jahr soooo schnell und schon bin ich #24 🎉 den Tag konnte ich bis jetzt mit einer entspannen Ganzkōrpermassage geniessen und mit einem leckeren Mittagessen beim #desperado. Am Abend freue ich mich meine Freunde bei einem gemūtlichen Dinner zusehen😻 so schōn mit 24 Mami zu werden❤️ ich werde meinem Kind mein ganzes Herz geben #meineinundalles ❤️ ich mōchte mich fūr meine Freunde und Familie bedanken die in dieser schweren Zeit, Trennung nach 8 Jahren und mein erster Geburtstag nach so vielen Jahren allein BEDANKEN-DANKE, gebt ihr mir die Kraft die ich brauche💫#loveyou

Keni menduar ende për dhurata e fëmijëve tuaj? 😊🎁
↗Shfletoni galerinë për lodrat më të reja në ebuy.al, me cmime fantastike!
🔹Porosia direkt në adresën tuaj!
#ide #dhurata #ditelindje #festa #fundvit #christmas #blionline #porosottani

Viti i Ri po afron prandaj ne menyre qe te shijoni ushqimet e preferuara pa frike se mos shendosheni me shume duhet te vini te dobesoheni me pare te ZUMBA GYM CROSSFIT.

Cdo te Marte, Enjte, Diele grupet jane ne oren 10-11 DANCE(Latine+Valle), 11-12 YOGA, 5-6 KIDS, 6-7 ZUMBA, 7-8 DANCE(Latine+Valle), 8-9 YOGA.

Cmimi me i lire ne Tirane, vetem 2000 Lek/muaj ( all inclusive).Gjithashtu ju sherbejme me mesime individuale apo trajner personal per cdo sherbim si Zumba, Kercime Latine, Valle Popullore, Yoga, Gym,Personal Trainer+Dieta.

Adresa ndodhet te stacioni i Trenit, rruga "KARL GEGA"(rruga perballe INTERMEDICA), ecen 50 metra, Godine 2 kateshe, Kat 1, majtas ( ngjitur me parkingun e madh).Shiko foton me poshte. PARKIM FALAS.Per me shume info na shkruani ne inbox apo tel 0694008390.

#zumba #dance #latin #kercimelatine #kercimedasme #yoga #pilates #tirana #albania #shqiperia #gym #fitness #folk #femrashqiptare #crossfit #dieta #personaltrainer #trajnerpersonal #ditelindje #festa #dasma #dj #bestphoto #photooftheday #lifestyle #fashion #women #bodybuilding #workout #exercises

Zbritje ne te gjitha produktet deri me daten 18.12.2017
#ditelindje
#babyshower
#pikture ne pjate
#portete ne flete/piktur
#benkica
#carcaf kalendarik
#gota 🎁🎄

Po mendoni një dhuratë për mikun tuaj në këto festa?!🎁
ebuy.al ju sugjeron këto sete orash, 3 në 1 të cilat janë sa ekonomike aq dhe të bukura 😊
Për porosi na kontaktoni në Direct!
#fashion#meshkuj#mensstyle#mensfashion#instafashion#blionline#porosottani#dhurata #ditelindje#fundvit#christmas

Keni menduar ende për dhurata e fëmijëve tuaj? 😊🎁
↗Shfletoni galerinë për lodrat më të reja në ebuy.al, me cmime fantastike!
🔹Porosia direkt në adresën tuaj!
#ide #dhurata #ditelindje #festa #fundvit #christmas #blionline #porosottani

Po mendoni një dhuratë për mikun tuaj në këto festa?!🎁
ebuy.al ju sugjeron këto sete orash, 3 në 1 të cilat janë sa ekonomike aq dhe të bukura 😊
Për porosi na kontaktoni në Direct!
#fashion#meshkuj#mensstyle#mensfashion#instafashion#blionline#porosottani#dhurata #ditelindje#fundvit#christmas

Po mendoni një dhuratë për mikun tuaj në këto festa?!🎁
ebuy.al ju sugjeron këto sete orash, 3 në 1 të cilat janë sa ekonomike aq dhe të bukura 😊
Për porosi na kontaktoni në Direct!
#fashion#meshkuj#mensstyle#mensfashion#instafashion#blionline#porosottani#dhurata #ditelindje#fundvit#christmas

#anniversairesurprise #birthdaysurprise. #ditelindje #geburstag #lovemyfamily
Surpriza me e bukur per ditelindjen time ju falimenderoj nga zemera te gjithe ju qe ishit pjes e kesaj feste ju duaa pa mase dhe kufi #281187 #281117 #30ans #love #family #frends #mesamismesamoursmesemmerdes 🎂🍀🎉🎊💑❤❤
@arjanit08 @arjana_jana_ @malsore.hoti @arlindasejfijaj @egzonaibraj @nafije_hoti @dinna.ar @dija_flori @lavdi_dashi @ardit.ks @arondeon123

Po mendoni për dhurata të veçanta këtë fundvit?
ebuy.al ka zgjidhjen për ju 🤗
↗Shfletoni galerinë për disa nga punimet më të preferuara nga klientët tanë 😊
Për porosi na kontaktoni në Direct!
#ide #dhurata #ditelindje #blionline #porosittani #festa #christmas #fundviti #secretsanta

Promovoni Eventin Tuaj. Vetëm 40 €. Kontakto për për shumë info.

❤️ MAMA ; So oft hast Du an meinem Bett gewacht, mich im Arm gehalten die ganze Nacht. Du hast mir alles gegeben was gut für mich war, in Freude und Schmerz warst Du für mich da. Was auch immer ich Dir heute geben könnte, es reicht niemals aus, denn Du gabst mir mein Leben.
Du hast es bestimmt nicht immer leicht, doch hoffen wir, dass die Kraft reicht. Denn ohne Dich wärn wir verloren. Du gibst uns Kraft und ganz viel Halt, auch wenn das Leben noch so kalt ist. Wir danken Dir heute sehr und lieben Dich immer noch mehr. ZUSAMMEN schaffen wir alles! ❤️❤️❤️ du bist die beste Mama der Welt ! Nichts kann dich ersetzen...!!! Alles liebe zum Geburtstag 🎉 🎁. .
.
Mein Herzallerliebster Neffe. Heute bis du schon 7 Jahre alt. Ich erinnere mich noch an deine Geburt als wäre es gestern gewesen. Es war eine riesengroße Freude für uns. Unbeschreiblich! Du bist so ein liebevoller, großer Bruder. Ein hilfsbereiter, süßer Sohn. Mein allerbester junge, mögen all‘ deine Wünsche in Erfüllung gehen. Auch dir wünsche ich alles liebe zu deinem Geburtstag.❤️🎂😇
#mama #happybirthday #schönstefrau #liebe #familie #handinhand #fürimmer #jeta #meineliebsten #mamisgirl #meinneffe #ganzvielliebezurück #nënë #ditelindje #nipi

Qelqi i kujteses!
Mblidh 20 fjale te rendesishme per t'ia dedikuar nje personi te dashur ne forme pusullash te vogla brenda nje kavonozi dhuratash. Ju na nisni fjalet, per te tjerat mendojme ne! 😊

#dhuro #dhurata #M&;M #ditelindje #festa #giftbox #gift #gifts #tiranë #Tirana #bejtelumturdike

Po mendoni për dhurata të veçanta këtë fundvit?
ebuy.al ka zgjidhjen për ju 🤗
↗Shfletoni galerinë për disa nga punimet më të preferuara nga klientët tanë 😊
Për porosi na kontaktoni në Direct!
#ide #dhurata #ditelindje #blionline #porosittani #festa #christmas #fundviti #secretsanta

#SecretSanta po mendoni një dhuratë për fëmijën tuaj, këta pellushë të vegjël janë të bukur dhe ekonomik🤗
•Porosia direkt në adresën tuaj!
#ide #dhurata#ditelindje#blionline#porosittani#festa#christmas#fundviti#secretsanta

Most Popular Instagram Hashtags