#dhurata

MOST RECENT

Ti zgjidh shkronjën 🔠 Ne e bëjmë atë konkrete.
📌Kornizë e personalizuar me 10 foto në të. 📌
Për porosi & info na shkruani në DM 📥
.
.
.
.
#tirana #albania #handmade #gift #dhurata_online #dhurata #porosi #porosittani #dm #foto #kornizeepersonalizuar #colorco_

🌙Dhurata më IN e momentit është gati 🌙
Ju ngelet vetëm për ta bërë tuajën. 💥
Për porosi & info të mëtejshme mos hezitoni të na kontaktoni në DM 📥
.
.
.
.
#porosittani #porosionline #handmade #copyright #owner @colorco_ #directmessage #dhurata_online #dhurata #supercmim #origjinale #stringart #colorco_

Nje punim i realizuar me shume dashuri!😇 Faleminderit qe na besoni kujtimet tuaja me te cmuara!🙏Personalizojme porosine me detajet qe kerkoni! Lumturoni te dashurit tuaj! Porosit tani!📨 #dhurataartistike #dhurataunike #dhurata #punimemedore #art #pasion #tirane #shqiperi

Pema e festave me deg si dikur dhe me dege te plota 🎄🎁⛄😍✔ .
Pema si dikur me permasa : 1.2m / 1.5 m /1.8m / 2.1m gjatesi .

Pema me dege te plota ne ngjyre te bardhe dhe jeshile : 90 / 1.2m /1.5 m / 1.8m / 2.4m .
Nxito zgjidh pemen tende , festat po afrojn . . . 🌲🎄🎁😍✔ .
Transport falas ne Tirane 🚕✔😍 .
#pema #newyear #christmas #atmosfere #festa #ngjyra #drita #dhurata #permasa #shumellojshmeri #porosit #tani #produkte #shitje #inbox #cilesi #cmime #transport #falas #tirane

🎁Porosisni tani dhuratat qe deshironi ti beni miqve, te afermve apo kolegeve tuaj🎁 per te mos u stresuar gjate diteve te fundit te festave si dhe per te marre cilesine maksimale te sherbimit @napoleonwinespirits 🍷🎁🎁🔛🔝
Ne pershtasim buxhetin tuaj me dhuraten perfekte 😍
🔊📲 +355 692070329/359
.
.
.
.
❤Napoleon Wine & Spirits❤
#napoleonwinespirits #tirane
#dhurata #dhuratafundviti #vitiri #christnasgifts #shportdhurate #wineshoptirana #winegifts #winegift # vinifrancesi #viniitaliani #vinispagnoli #perfectgift #champagne #cognac

Realizojme tani fytyren engjellore te vogelushit tuaj 👶🏻❣️Realizoni portretet e te dashurve tuaj ne menyren me origjinale dhe cmimet me te arsyeshme ne treg😍Lumturoni te dashurit tuaj! Porosit tani!📨 #dhurataartistike #dhurataunike #dhurata #punimemedore #art #pasion #tirane #shqiperi

Portbebe e personalizuar dy perdorimshme:
Perdoret si portbebe per beba 0/6 muajsh si dhe hapet plotesisht per t’u perdorur si batanie.
.
Material pambuk antialergjik, vetem per femijet.
Shume e ngrohte dhe e plote!
.
Design sipas deshires!
.
⭐️ Handmade ⭐️ .
⭐️ Qendisje ⭐️ .
👶🏼Aksesore per femijen dhe dekorin e dhomes se tij me porosi! Te gjitha llojet dhe me qendisje 👶🏼
.
.
Nese ke nje ide qe do ta realizosh, na kontakto ne inbox ose eja ne dyqan! .
.
Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, 200m mbi Pazarin e ri. .
.
Tel: 00355 69 97 79 027
.
.
.
#mami #bebi #perbebintim #blionline #porosittani #qendisje #dhembipare #jastekipersonalizuar #personalizime #qendisma #dhurata #dhuratatepersonalizuara #femije #dhemb #bebe #shtatzania

Nje ide dhurate per festa per mamin dhe gjyshen🎅🏻🤶🏻 #gifts #dhurata #perfesta #albanin#followme#dyqanonline Porosite vijne per festa 🎅🏻🤶🏻 dm📥

Most Popular Instagram Hashtags