[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#dhembe

100 posts

TOP POSTS

Per dhembe te forte e te bukur si DIAMANTI... 😊💎😊 #dhembe #perfekte #ne #diamonddental

A e dini fuqine e kesaj ereze te arte qe ka per te zbardhur dhembet? E di, eshte pak e cuditshme se si turmeriku me kete ngjyre qe ka, ka veti zbardhuese tek dhembet! Krejt cka ju duhet per kete eshte:
-1 luge turmerik
-1 luge uje
-furca e dhembeve

Perziejeni mire turmerikun me uje dhe pastrojini dhembet me furcen tuaj sic i pastroni zakonisht. Pasi ta shperlani gojen me uje, pastrojini dhembet dhe me paste dhembesh qe t'ju iki pjesa e ngelur e turmerikut. Dhe pastaj ju ngelet vec ta shijoni buzeqeshjen tuaj vezulluese 😀
P.S. Furca qe do perdorni do t'ju mbetet e verdhe, qe ta keni parasysh 😅
#turmeric #whiteteeth #zbardhues #dhembe #buzeqeshje

先ほどは炎天下での太鼓調整。
最近着々と頭が禿げてきたのでキツイです。
炎天下は頭皮に悪いです。
まぁ、禿げるのは遺伝なので全く気にしていませんが、もっと禿げたら横だけロン毛にして一度はバーコードにしてみたいと思っています。
その時はヨレヨレのスーツを着てインスタにアップします。

#bogolanmarket#dhembe#ジェンベ#ジャンベ

Lumuturia eshte ilaci me I mire I jetes #dhurata #arke #kursimi #dhembe

Teknologji dhe metodat me te fundit ne #stomatology, #implantology, #kirurgjiorale, etj..#dhembe, dhe #buzeqeshje perfekte

Furcë silikoni për kruarjen e dhëmbëve të fëmijëve👼
Që momentet e daljes së dhëmbëve të mos jenë aq te dhimbshme për fëmijën tuaj.
🌍www.ebuy.al 🔎d1007
.
.
#furce #silikoni #femije #dhembe #blionline #tirane #porosittani

Kjo është buzëqeshja që të duhet dhe ty. Shih sa i lumtur është pacienti ynë! 😁
#appledent #klinikedentare #buzeqeshje #dhembe #tiranadentist #tirana

MOST RECENT

Kjo është buzëqeshja që të duhet dhe ty. Shih sa i lumtur është pacienti ynë! 😁
#appledent #klinikedentare #buzeqeshje #dhembe #tiranadentist #tirana

Përveç dhëmbëve të bardhë ju përfitoni edhe strukturë te fortë te smaltit të dhëmbit. 2 në 1.
Produkti jonë i preferuar për zbardhjen e dhëmbëve me vulë për kualitet.

#dentaloffice #prodent_te #teethwhitening #oralsurgery #dentalimplants #tetova #klinikedentare #stomatologji #dhembe #dentalassistant #teeth #teethwhitening #opalescence

Tri seanca të njëpasnjëshme për zbardhim dhëmbësh - 90 eur! .
.
.
.
.
#teeth #healthyteeth #whiteteeth #teethwhitening #kosovo #prishtina #kosova #dhembe #beauty

Foto nga kliente,perdorimi i perditshem rutine i pastes se kokosit.
Pasta perfekte per zbardhimin e dhembeve tuaj per nje periudhe kohe pa demtuar smaltin e dhembeve.Me perberes vajin e kokosit,vajin e mentes,vajin e limonit dhe karbonin vegjetal.
Pastron,freskon dhe zbardh dhembet.
#vajkokosi #kokos #vajbio #ifresket #natyral#zbardhdhembet #dhembe #tebardhe #pastron #freskon #zbardh #coconut #coconutoil #bio #natural #fresh #carbonactivated #whiteningteeth #whiteteeth #clean #fresh #teeth

Furcë silikoni për kruarjen e dhëmbëve të fëmijëve👼
Që momentet e daljes së dhëmbëve të mos jenë aq te dhimbshme për fëmijën tuaj.
🌍www.ebuy.al 🔎d1007
.
.
#furce #silikoni #femije #dhembe #blionline #tirane #porosittani

Shoku im "DHËMBI" ke dhimbje?! Merr tani kliniken dentare TOP ONE 😀
Tani, jo neser frikacak ! 😜
Lejo veten tende te jesh me i miri 😀

Let your teeth be the Top One 😀

Cilësi - Cilësi 👌

#top1dentist #top1dentists #dhembe #dhembe #tirana #klinikesentare #topone #top #one #dentalclinic #albania #shqiperi #vip

先ほどは炎天下での太鼓調整。
最近着々と頭が禿げてきたのでキツイです。
炎天下は頭皮に悪いです。
まぁ、禿げるのは遺伝なので全く気にしていませんが、もっと禿げたら横だけロン毛にして一度はバーコードにしてみたいと思っています。
その時はヨレヨレのスーツを着てインスタにアップします。

#bogolanmarket#dhembe#ジェンベ#ジャンベ

Most Popular Instagram Hashtags