[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#darkë

MOST RECENT

オリジナルチキンの他にいろんな味のチキンが出るケンタッキーフライドチキン🍗🍗
いろいろ食べて最終的にはやっぱりオリジナルチキンがいちばん美味しいなと思うんだけど、今回の〝濃厚香味バターチキン〟はオリジナルと同じくらいかもしくはそれを凌ぐぐらいに美味しかった😍👍
パックを開けると甘〜いバターの香りが広がり、サクサクの衣の食感がたまりません😋🎶
期間限定メニューだからもう1回ぐらい食べたいな😄
#ケンタッキーフライドチキン #KentuckyFriedChicken #KFC #肯德基 #濃厚香味バターチキン #期間限定 #オリジナルチキン #カーネルリングポテト #4ピース味くらべパック #夕食 #dinner #저녁 #晚餐 #dîner #abendessen #cena #ужин #vacsora #päivällinen #förrät #kvöldverður #kolacja #вечеря #darkë #akşamyemeği #عشاء #chakulachajioni #სადილი #อาหารเย็น #bữatối

🌳🌻🌷#FUNDJAVË#DARDHË❗
👉 2 DITË ➡️💰55 €/PERSON❗️
👉 #MËNGJES + #DREKË + #DARKË 🍣 🍑 🥗
.
👉 DATAT E NISJES:
📆 02 ➖ 03 #JANAR❗️
📆 06 ➖ 07 #JANAR❗️
📆 13 ➖ 14 #JANAR❗️
📆 20 ➖ 21 #JANAR❗️
📆 27 ➖ 28 #JANAR❗️
.
📆 03 ➖ 04 #SHKURT❗️
📆 10 ➖ 11 #SHKURT❗️
📆 17 ➖ 18 #SHKURT❗️
📆 24 ➖ 25 #SHKURT❗️
.
📆 03 ➖ 04 #MARS❗️
📆 10 ➖ 11 #MARS❗️
.
👉 PROGRAMI:
🛑 DITA E PARE:
Nisja nga Tirana ora 07:00 te mengjesit tek kafe Flora .
Ndalese gjate rruges per pushim, kafe dhe foto .
Mberritja rreth ores 12:00 ne Voskopoje ne hotel Moskopole .
Akomodimi neper dhoma me pas shijojme dreken me produkte vendase dhe lakrorin me 2 pete. Post dreke vizite, njohja me historine e fshatit, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne vendet me pikante si Manastiri i Shen Prodhomit dhe kishave, ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet. Darka rreth ores 20:00 me pas muzike lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.
.
🛑 DITA E DYTE:
Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe peizashin e mrekullueshem. Mengjesi ne hotel rreth ores 08:30 me pas nisemi drejt Dardhes. Kohe e lire per vizite ne Dardhe dhe shfrytezimi I pistes se skive .Mbas Dardhe i vjen momenti qytetit te serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe, katedralja dhe me pas nisemi drejt e ne qytetin e Lasgushit Poradecit, Drilon, foto me Teto Ollgen. Dreka opsionale sipas deshires ne nje nga restorantet e zones Drilon.
Aty mbyllet dhe udhetimi mbas 2 ditesh te paharruara, plot buzeqeshje dhe harmoni.
Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00.
.
💰 NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔️ Udhetimi vajtje - ardhje me minibus komod.
✔️ Akomodimi ne hotel ne Voskopoje.
✔️ Mengjes + Dreke + Darke.
✔️ Guide gjate udhetimit.
.
❌ NE PAGESE NUK PERFSHIHEN:
✔️ Gjithcka që nuk është përmendur në kete program.
✔️ Siguracioni i jetës në udhëtim (i keshillueshem)
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️ Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️ Cel: 069 380 3052 / ☎️ Tel: +355 42 200 165
📩 Email: travel-time1@hotmail.com
🌍 Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke❗

1 kg di bontà... L’orgoglio delle mia terra, un capolavoro dell’arte culinaria... #zizzona di Bufala Campana

PRENOTALA anche tu...
Restorant Ambrosia 📞 ‭+355 69 281 4948‬
#mozzarelladibufala #zizzona #cucinacampana #pranzo #cena #lunch #dinner #drek #darkë #saporito #mangiarsano #mangiarbene #italianfood #ambrosiamf #cucinaitaliana #cucinacasereccia #ricettadellanonna #piattiitaliani #official_italian_food #mangire #tradizionecampana #cilentofood #tirana #albania

Most Popular Instagram Hashtags