[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#bigbrotheralbania9

471 posts

TOP POSTS

Mbeshtetja e mbremshme nga sheshi Skenderbej. Forca kampione 😍😍 #olsibigbrother #bigbrotheralbania #bigbrotheralbania9 #meolsindhefjorinperfitore

Sonte, ora 21:00 #bbalbania Programi me vemendjen maksimale te te gjitheve. #vendperdy #BigBrotherAlbania9

Liridioni & Gerta & Armela & Damiano & Donjeta & Kei ❀ #Bigbrotheralbania9

yje yje yje 😍😍😍😍😍😍😍Faleminderit Arbana Qe e bere kete Mbremje Shume Emocionuse 😭😭te falenderoj Kukull Sdi cfar te them😍😍😍😍😍😍😍jam pa fjal prej teje #bb9 #bigbrotheralbania9 Sy mos marshi😍😍😍😍😍😍

Na ndiqni c'do te shtune ne Big Brother Albania. Banoret do te jen te veshura ekskluzivisht vetem nga Elisabeth c'do jave ne spektaklin e madh te se shtunes. Komentoni ne veshjet tuaja te preferuara nga secila banore. #bigbrotheralbania9 πŸ‘

ELISABETH #simplythebest πŸ‘‘

Kur te thonin qe nuk keni kaluar proven dhe jeni me gjysem buxheti... #BigBrotherAlbania9

#bigbrotheralbania9 Starton me 18 mars.. mund ta ndiqni live 24 ore ne dy kanale ne DigitalbπŸ˜€πŸ‘ŒπŸΌ

MOST RECENT

A eshte ky lajm i vertet? Nese po, pse nuk behet kete sezon? Kur do rikthehet apo ndoshta duhet te presim shume gjate?
DUAM NJE PERGJIGJE !!😬😠
Jemi te inatosur....#duamBigBrother
Jepni nje pergjigje @arbanao @lorihoxha @sarahoxhaaa @erionylli @topchannelalbania @bigbrothertch @ledionl #duamBBA10 Duam te shohim Big Brother😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 #sad #angry #topchannel #bbalbania #bigbrotheralbania #bigbrotheralbania9 #arbanaosmani #lorihoxha #tv #albania

πŸ‘πŸ‘ Per femren e cila na kujtoi se te "luftosh" si luaneshe per te mbrojtur dashurine, nuk eshte 'TURP'.... πŸ˜•πŸ˜Š #olfi πŸ™ @fjorentina.halili @olsi.klosi
#olsiklosi #fjorentinahalili #bigbrotheralbania9

Lene krenarine anash β˜ΊπŸ˜‰ se doren ne zemer kjo video eshte per me u dashte dhe me u pelqy😜😍😍 @olsi.klosi @fjorentina.halili " #bigbrotheralbania9 #olsibigbrother #olsiklosi #fjorentinahalili

Real love is rare. So when you find the perfect one dont let them go. People not always give as second chances....
πŸ™
#olfi #bigbrotheralbania9 #olsibigbrother

Real love is rare. So when you find the perfect one dont let them go. People not always give as second chances....
πŸ™
#olfi #bigbrotheralbania9

S'e mbajte prape premtimin...u merzitem dhee ne. Fjori eshte FLORI. Po dhe ti je THESAR.
Jo kaq shpejte....ju keni tejkaluar shume gjera.

Ne besuam te ju, ju tani i afruat personat qe i kishit gjithmone kunder, dhe po largoni personin qe e keni patur mbeshtetje.

Lidhja juaj eshte ma e madhe se diferencat tuaja...
Mos heqni dore lehte! πŸ™
@olsi.klosi @fjorentina.halili
#olfi #olsiklosi #olsibigbrother #bigbrotheralbania9

Part2 😷😞😞😞 @olsi.klosi
#olfi #olsiklosi #olsibigbrother #bigbrotheralbania9

Part1 😷😞😞😞 @olsi.klosi
#olfi #olsiklosi #olsibigbrother #bigbrotheralbania9

Danieli & Fotini ❀
#bigbrotheralbania9

Best day ever😍😍😍 love you FIORENTINA , OLSI , LIRIDON , DODO, ELSAMED , DONALD ,πŸ’‹πŸ’‹πŸ’™πŸ’™πŸ’™ @fjorentina.halili @donald.gordani @elsamed_senaj @liridonnsejdi @dodo_sejdiu @olsi.klosi πŸ’™πŸ’™πŸ’™πŸ’™πŸ’™ #bigbrotheralbania9 πŸ’ŽπŸ’ŽπŸ’Ž

Γ‡mimi i publikut nΓ« tΓ« gjitha kategorit nga @bigbrotheralbtch Publiku foli edhe kΓ«tΓ« her... @benard_marashii @jenny_mhillaj Ju duam pafundΓ«sisht... #Γ§iftiipublikut#Γ§iftikopertinave#Γ§iftisimpatik#bigbrotheralbania9#Xhenard#Xhenardmezemer#loveedition

Olsi & Fiorentina #Bigbrotheralbania9 ❀

Most Popular Instagram Hashtags