[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#bigbrotheralbania9

470 posts

TOP POSTS

Big Brother 9, perfundon spektakli i 'Love Edition'. Vijon festa!
Lexo ne www.bordo.al
#bigbrotheralbania9 #loveedition

Zaida dhe Fatjoni ne festen e #BigBrotherAlbania9 💙

Zaida&Valeri&Xhensila ne festen e #BigBrotherAlbania9 ❤💙💚

Sa LIKE bejme per kete çift?
#bigbrotheralbania9 #bbalbania

LIKE kujt i mungon e shtuna e #bigbrotheralbania9 ❤😢😭
DUAM SERISH BIG BROTHER
@arbanao @topchannelalbania @bigbrothertch #bbalbania #topchannel

MOST RECENT

Ne kujtim te ditelindjes se Adeles. 🙏😢
U prefsh ne paqe, endrrimtare!
#bigbrotheralbania9 #bbalbania @adelaxhamani

Çfare mendimi keni per ndarjen e çiftit Xheni dhe Benard?
Çfare nuk shkoj ne kete marredhenie?
#bigbrotheralbania9 #bbalbania

Nga SONDAZHI qe faqja @bigbrotheralbtch ka bere duke pyetur ndjeksit e saj nese donin qe #bigbrotheralbania te rikthehet ne ekranin e #topchannel me #arbanaosmani !
Dhe pergjigja e publikut ka qene kjo: 89% Po / 11% Jo
Pra pjesa me derrmuese deshiron nje rikthim te ketij formati ne ekran. Te shohim se sa do merret parasysh kjo deshire e publikut nga drejtuesit e Top Channel: @erionylli @lorihoxha @sarahoxhaaa @topchannelalbania
#bbalbania #bigbrotheralbania9 #tv #showbiz

Lufte me jasteqe😃
#bbalbania #bigbrotheralbania9 #topchannel @arbanao
NOSTALGJI😢

LIKE kujt i mungon e shtuna e #bigbrotheralbania9 ❤😢😭
DUAM SERISH BIG BROTHER
@arbanao @topchannelalbania @bigbrothertch #bbalbania #topchannel

Kujt i mungon embelsija e Katerines ne #bigbrotheralbania9 ? Like like like❤❤❤❤❤

Daniel&Foti💖💖
#bbalbania #bigbrotheralbania9

Sa LIKE bejme per kete çift?
#bigbrotheralbania9 #bbalbania

Danieli & Fotini ❤
#bigbrotheralbania9

Best day ever😍😍😍 love you FIORENTINA , OLSI , LIRIDON , DODO, ELSAMED , DONALD ,💋💋💙💙💙 @fjorentina.halili @donald.gordani @elsamed_senaj @liridonnsejdi @dodo_sejdiu @olsi.klosi 💙💙💙💙💙 #bigbrotheralbania9 💎💎💎

Çmimi i publikut në të gjitha kategorit nga @bigbrotheralbtch Publiku foli edhe këtë her... @benard_marashii @jenny_mhillaj Ju duam pafundësisht... #çiftiipublikut#çiftikopertinave#çiftisimpatik#bigbrotheralbania9#Xhenard#Xhenardmezemer#loveedition

Olsi & Fiorentina #Bigbrotheralbania9

Ky ishte Big Brother 9!
Big Brother-i i te dashuruarve, i te martuarve, i te rinjve, i xhelozive, i dasmave, i debateve por mbi te gjith ky ishte Big Brother-i i publikut😙.
Faleminderit qe na ndoqet, faleminderit per gjithçka! Shijojeni veren. Me @arbanao do shihemi ne vjeshte, ndersa ku i dihet nese do kemi nje rrugetim tjeter se bashku por sido qe te jete, ne jemi ketu😅. Dhe deri atehere pushime te mbara dhe DASHURONI sa me shume❤❤. #bbalbania #topchannel #vendperdy #BigBrotherAlbania #BigBrotherAlbania9 @alessiagriecovessicchio @kristina.mere @erionylli @lorihoxha @sarahoxhaaa 🙏🙏

Nje eksperience e paharrueshme.❤❤❤❤❤ #mefotinindhedanjelinfitues #danjelfotinimetemiret #bigbrotheralbania9 #vendperdy

Big Brother 9, perfundon spektakli i 'Love Edition'. Vijon festa!
Lexo ne www.bordo.al
#bigbrotheralbania9 #loveedition

Fitoj edukata, miresjellja, kultura, arsimi por mbi te gjitha dashuria e vertete.❤
PS. Mos harroni perrallat ekzistojne, edhe ne Big Brother😉.
Natëëën😚
(FOLLOW MY PAGE FOR MORE INFO)
#BigBrotherAlbania9 #BigBrotherAlbania #FINALE #TopChannel #bbalbania @arbanao

Most Popular Instagram Hashtags