#berat

MOST RECENT

ME NE FUND 🔥
@dafina.zeqiri solli ne jet projektin e saj me te ri te shum pritur nga te gjithe fansat po ashtu dhe nga ne #kurgjonukkallxojna . Bravo Dafin 💜🙏🏼
#dafinazeqiri #moneyzteam #moneyz
#kosovo #shqiperi #alabania #al #ks #tirane #prishtin #gjilan #tetova #vlora #berat #durres #gjakova #lipjan #gjirokaster #shkoder #prizren #peja #ferizaj #ulqin #saranda #fier #tetova #dafinators

Super punim nga miku jonë @mihaldaja te studio @marko.newyorkink.tirane
Për më shumë info dhe punime ndiqni faqen e tij në Instagram dhe Facebook.
@mba.easytattoo
@captaindintattoosupplies
Duajini tatuazhet tuaja, mbrojini, kujdesuni!
Love your tattoo, take care, protect them!
Aimez vos tatau, prenez soin, protégés-lès!
#easytattoo #madeintirana #tattooaftercare #madeinalbania #protectyourart #tiranatattoo #protectyourskin #tattooalbania #albaniantattooartist #albaniantattoo #inked #ink #inkgirl #inkboy #inkaddict
#kosovo #prishtina #mig #berat #shkoder #durres #vlora #elbasani #lezha #fieri #tirana #albania

Ju kujtohen udhetimet me kete autobus? Keni mall, nostalgji apo...? #aboutalbania#berat#oldtime#Albania

Most Popular Instagram Hashtags