#bepartofsomethingspecial

3430 posts

TOP POSTS

Non stop operation..... After making the jump to 7 chairs at my Ruislip store to see them filled up all day long on the first weekend was another mile stone achieved for me. Idea, Planning, strategy and then implementation. Each process I undertake and devote as much time to as the other. There are no short cuts and patience is key, but when you get it right it's an amazing feeling.

Thanks to every single one of our customers that has supported us and contribute to support us. Without you guys none of the last 4 years would of been possible and the huge things that are coming up the track would of just been pipedreams.
Love you all

Luke

Shop 3 is going to be a curve ball and it's going to be a stepping stone to something life changing.... watch this space.... #goandseeyourbarber #lukesbarbershop #realcutsforrealpeople #alwaysmoveforward #brandgrowth

Taper times. No fancy camera or trickery. Just a real cut on a real client....done.

#goandseeyourbarber #realcutsforrealpeople #lukesbarbershop #uppercutdeluxe

Better to live 1 day as a lion than 100 years as a sheep... #bebold💪
#bereal 🙋
#bepartofsomethingspecial 💟

Bluzet e dizenjuara per miqte me kater putra ishin 200 ,pak prej tyre u blene dhe shumica jane ende në gjendje .. personalisht i dua shume qenushat dhe ata te medhenjte qe nuk quhet qenusha por Arusha dudusha pellusha se jane shpirta 😍🐶 Edhe ne Shqiperi kam pare shume te kene kafshet shtepiake qe iu veshin dhe rroba. Pse bej kte paranteze megjith informacionin se sa bluza u bene dhe se sa ende jane ne gjendje. Dhe se sa mire do benit tia blinit qenushave tuaj se do i gezonit.. Dihet !!! Qe ju ti merni edhe keto qe kane mbetur gjithmone nese ju lind ne zemer . Ne menyre qe ne te kemi gjithe fondit e sakte per te blere pajisjet dhe per ti vendosur ne Spitalin QSUT. Ka dhe nje forme qe perseri do doja ta citoja. Qe në fakt ka shume rendesi dhe shume vlere humane! Dikush qe do I mare keto bluze qofte dhe per te kontribuar dhe bluzet do shkojne ne Spitalin e kafsheve te braktisura apo ne ndonje Qender me perkujdes ndaj tyre perseri ka vlere dhe madje shume ! Se pertej bluzave qe na gezuan kaq shume , ajo cfare Po realizojme te gjithe sebashku pertej kesaj se gjithes eshte NDIHME PER ATA FEMIJE SADOPAK. Ne nuk Po ndertojme nje Spital as nuk po shpetojme Boten, por nje ndryshim I vogel qe dhe nese do shpetoje nje jete FEMIJE ia ka vlejtur cdo gje ka ka vlejtur gjithcka .. Dhe ktu skam me fjale te shtoj!!! Une po bej kete postim duke ju vene ne dijeni qe edhe keto luledielli dhe pse jo per njerezit perseri blerja e tyre nga ana juaj eshte pjese shume e rendesishme e ketij projekti! P.S pyet njehere qenushin tend i pelqejne valle lulet?!🐶😍🤗🌻 Mendoj se Po !! Madje shume me shume I pelqejne FEMIJET ❤️🤗😍 #bepartofsomethingspecial #tijenjeluledielli BLUZAT MUND TI BLINI ONLINE NE WEBSITE www.annawhitejames.com LINKUN E GJENI NE KRYE TE FAQES . FALEMINDERIT 🙏🏻❤️

And so, my fellow pakistani's
Ask not what your country can do for you;
Ask what you can do for your country.
#bepartofsomethingspecial #bepakistani

MOST RECENT

Most Popular Instagram Hashtags