#bba9

MOST RECENT

Clear skies await 院汚衣
#kuakata #kuakataspam #BBA9

Shume urime per Arbanen...😍❤ @arbanao #BigBrotherAlbania #BBA9 #bbalbania #bbvipalbania

HAPPY BIRTHDAY ARBANA!
🎉🎉
Gezuar ditelindjen @arbanao moderatorja me e mire e ekraneve shqiptare. Faleminderit qe na ke dhuruar emocione sa here qe ne shihnim çdo edicion te @bigbrotheralbtch dhe te cdo emisioni qe ti ke bere. Je shume e mire, e thjeshte, e qeshur, e dashur, dhe nje moderatore e mrekullueshme. Je idhulli im !! Edhe 100 te tjera per ty...❤❤
#BigBrotherAlbania #topchannel #bbalbania #bbvipalbania #bba9 @topchannelalbania @duatetebejtelumtur_topchannel

Arbana ne Big Brother 9. @arbanao #bbalbania #BBA9 #topchannel

Me 18 MARS 2017, nisi rrugetimi i #BigBrotherAlbania9 ne ekranin e @topchannelalb nen drejtimin e @arbanao . Nje edicion i shkelqyer, me nje formule qe gozhdoj publikun 24h perpara ekranit, me nje skenografi te madhe, me nje shtepi krejt ndryshe, me banore qe do mbahen mend gjate nga audienca e "Big Brother". Kjo eshte merite e @alessiagrieco7 e cila solli te gjitha keto risi qe e ben #BBA9 te ishte nje nga edicionet me te bukura te Big Brother. 😍❤
Shihemi brenda ketij viti me "Big Brother Vip" 👁
@jennymhillaj_95 @benard_marashi1 @olsi.klosi @fjorentina.halili @katerina.ago @lupcevangjelofski @adem.rapanj @ejona.rapanj @ervintirona @sidritas @damiano.agalliu @musazeneli_official @armela_official @keijahja @lorihoxha #topchannel #bbalbania #bbvipalbania #arbanaosmani #tv

Good to be true to have y'all

https://m.youtube.com/watch?v=4VgAUfzuBSI&feature=youtu.be
By @hn.dieuthi

#BBA9#thunder

Congratulations on your wedding bro! @pron_h Best wishes for your future together ❤️#amppronthewedding #banshi65 #bba9 #Chula

#me olsin #BBA9 ☺☺

Long time no see... 💕😄 #BBA9

FALEMINDERIT PER GJITHÇKA🙏
Edicioni i pare i "Big Brother Awards" rezultoj i sukseshem me +2300 komente dhe +2600 pelqime ne te gjitha çmimet. Faleminderit te gjithe votuesve...! 🔹Mashkulli me i bukur-Benard
🔹Femra me e bukur-Xheni
🔹Cifti i dashuruar-Xheni&Benard
🔹Cifti i forte-Danjel&Fotini
🔹Cifti i vertete-Lupçe&Katerina + Enida&Marjus
🔹Lojetari i forte-Damiano
🔹Lojetarja e forte-Fotini
🔹Çmimi i publikut-Xheni&Benard
Lajme te reja rreth Big Brother do te kemi gjate nisjes se sezonit te ri televiziv. Deri at'here qendroni me ne❤
#bbalbania #vendperdy #bigbrotheralbania #bba9 #topchannel

Fituesi i #BBA6 dhe Fituesi i #BBA9
#BigBrotherAlbania

Hahahahh Olsi 😂
#bigbrotheralbania #olsi #fiori #bba9

Si mendoni, a e merituan Daniel dhe Fotini fitoren?! #bigbrotheralbania #bba9

Most Popular Instagram Hashtags