[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#badniko

24 posts

TOP POSTS

The main character in the city. // ISTANBUL

Niko VS Niko #Ep4

Kur #BadNiko komenton #GoodNiko mundohet te mos reagoi shume #Dramatic!

Thanks my all time fav | @adidas_reebok_albania
Nese e ke humbur episodin e te shtunes ne @intvalbania kliko likun poshte ose ate ne BIOπŸ‘†....dhe normalisht pres komentet e juaja!
https://youtu.be/jGSl9b4r81U


#nikokomani #nikovsniko #goodnikovsbadniko #adidas #adidasoriginals

Niko VS Niko #Ep4

Kur #BadNiko komenton #GoodNiko-s i shtohet lista me njerezit qe sdo ti flasin meπŸ˜ͺπŸ˜ͺπŸ˜ͺ @fatma_methasani

Thanks my all time fav | @adidas_reebok_albania
Nese e ke humbur episodin e te shtunes ne @intvalbania kliko likun poshte ose ate ne BIOπŸ‘†....dhe normalisht pres komentet e juaja!
https://youtu.be/jGSl9b4r81U

#nikokomani #nikovsniko #goodnikovsbadniko #adidas #adidasoriginals

Niko VS Niko #ep8
E shkreta @adele ra ne gojen e ketyre! Uroj mos ta kete kaluar personale #BadNiko kesaj rradhe!
Klikoni ne linkun ne BIO per ta pare gjithe episodin!

Clothing | @adidas_reebok_albania
#NikoVSNiko #nikokomani #goodnikovsbadniko #InTv @intvalbania

Per ke insoston #BadNiko qe ka kopjuar veshjen e @badgalriri!? Hidhi nje sy episodit te 10 duke klikuar likun ne BIO πŸ‘†

Clothing || @banxclo @banxclo
Thanks fam πŸ‘Š
#nikovsniko #goodnikovsbadniko #nikokomani #intv #banx #banxclo

Niko VS Niko Episodi 11

Kudo bashke thote #BadNiko per @kendalljenner dhe @gigihadid!!!
Shikoni gjithe episodin duke klikuar linkun ne BIO πŸ‘†
Mos harroni sot ne 15.30 episodi me i ri nga #goodnikovsbadniko πŸ‘ΌπŸ˜ˆ Thanks || @adidas_reebok_albania πŸ’

#nikokomani #nikovsniko #adidas #adidasoriginals #intv

Niko Vs Niko Episodi 13 #ep13
Ka lejuar #GoodNiko te komentoje keq #BadNiko ne foton e Tunes?
Ato qe e humben sot mund ta shikojne ritrasmetimin neser ne 16.00 dhe te hene ne 21.30 ne @intvalbania
Thanks the marvelous || @adidas_reebok_albania
#nikokomani #GoodNikoVSBadNiko #nikovsniko #adidas #adidasoriginals #intv

Niko VS Niko Episodi 16 #ep16

Me cfare detaji u kap kesaj rradhe #BadNiko?
E gjeni episodin e plote ne #Youtube duke klikuar linkun ne BIOπŸ‘†

Thanks my fam || @adidas_reebok_albania
#nikokomani #goodnikovsbadniko #nikovsniko #intv #adidas #adidasoriginals

Niko VS Niko Episodi 17 #Ep17
#BadNiko gjeti serisht arsye per te komentuar keq @arianagrande!
Gjeni episodin e ri duke klikuar linkun ne BIOπŸ‘†

Black & White Polos || @adidas_reebok_albania
#adidas #adidasoriginals #nikokomani #nikovsniko #goodnikovsbadniko #goodniko #arianagrande

MOST RECENT

Niko VS Niko Episode 28 #ep28

Per cfare e ka fjalen #BadNiko? Kliko linkun ne Bio dhe zbuloje

Thanks|| @adidas_reebok_albania
#nikokomani #nikovsniko #intv #adidas

Niko VS Niko Episode 23 #ep23
Cpati #BadNiko kesaj rradhe me @officialjdunn?
Ke i kujtoi prape?
E gjeni te gjithe episodin ne linkun ne Bio πŸ‘†

Colors by || @adidas_reebok_albania 🌈

#NikoKomani #nikovsniko #goodnikovsbadniko #adidasoriginals #adidas #intv

Niko VS Niko Episodi 21 #ep21

#GoodNikoVSBadNiko komentojne look-un e fundit te @badgalriri ne @billboard Awards 2016.
Per te pare gjithe episodin klikoni linkun ne BIOπŸ‘†

Blue Looks πŸ’™ @adidas_reebok_albania

#nikokomani #nikovsniko #intv @intvalbania #adidas #adidasoriginals #goodniko #badniko #billboardawards2016 #billboards2016 #billboard #commecicommeca #commeci #commeca

Niko VS Niko Episodi 20 #ep20 #Cannes
@blakelively ne shinjestren e #BadNiko-s.
Per te pare te gjithe episodin klikoni linkun ne BIO πŸ‘†

Thanks || @adidas_reebok_albania

#nikokomani #nikovsniko #intv #adidas #adidasoriginals #balkelively #cannes2016

Pa Limit.
Nuk do shikoni #GoodNiko apo #BadNiko por do me shikoni mua sic jam ne perditshmeri, mbase kaloj dhe pritshmerite e mija duke ditur qe ky grupi eshte pak ku-ku!

Niko VS Niko Episode 18 #ep18
Manus X Machina ishte tematika kete vit ne #metgala2016. Ashtu jane veshur dhe #goodnikovsbadniko dhe komentojne vipat qe ishin te ftuar ne ate eveniment!
#BadNiko tregon se @madonna nuk ishte shembull per fansat dhe kur thote fansat e ka per mamane e tij.
Per te pare gjithe episodin klikoni ne linkun ne BIO πŸ‘†
Thanks my favorite || @adidas_reebok_albania
#nikovsniko #nikokomani #goodniko #intv @intvalbania #adidas #adidasoriginals

Niko VS Niko Episode 18 #ep18
Manus X Machina ishte tematika kete vit ne #metgala2016. Ashtu jane veshur dhe #goodnikovsbadniko dhe komentojne vipat qe ishin te ftuar ne ate eveniment!
#BadNiko tregon domethenien e fustanit te @beyonce apo po ja fut kot si gjithmone?

Thanks my favorite || @adidas_reebok_albania
#nikovsniko #nikokomani #goodniko #intv @intvalbania #adidas #adidasoriginals

Niko VS Niko Episode 18 #ep18
Manus X Machina ishte tematika kete vit ne #metgala2016. Ashtu jane veshur dhe #goodnikovsbadniko dhe komentojne vipat qe ishin te ftuar ne ate eveniment!
#BadNiko e ka fiksim pak @kimkardashian!
Thanks my favorite || @adidas_reebok_albania
#nikovsniko #nikokomani #goodniko #intv @intvalbania #adidas #adidasoriginals

Niko VS Niko Episodi 17 #Ep17
#BadNiko gjeti serisht arsye per te komentuar keq @arianagrande!
Gjeni episodin e ri duke klikuar linkun ne BIOπŸ‘†

Black & White Polos || @adidas_reebok_albania
#adidas #adidasoriginals #nikokomani #nikovsniko #goodnikovsbadniko #goodniko #arianagrande

Niko VS Niko Episodi 16 #ep16

Me cfare detaji u kap kesaj rradhe #BadNiko?
E gjeni episodin e plote ne #Youtube duke klikuar linkun ne BIOπŸ‘†

Thanks my fam || @adidas_reebok_albania
#nikokomani #goodnikovsbadniko #nikovsniko #intv #adidas #adidasoriginals

Niko Vs Niko Episodi 13 #ep13
Ka lejuar #GoodNiko te komentoje keq #BadNiko ne foton e Tunes?
Ato qe e humben sot mund ta shikojne ritrasmetimin neser ne 16.00 dhe te hene ne 21.30 ne @intvalbania
Thanks the marvelous || @adidas_reebok_albania
#nikokomani #GoodNikoVSBadNiko #nikovsniko #adidas #adidasoriginals #intv

Niko VS Niko Episodi 11

Kudo bashke thote #BadNiko per @kendalljenner dhe @gigihadid!!!
Shikoni gjithe episodin duke klikuar linkun ne BIO πŸ‘†
Mos harroni sot ne 15.30 episodi me i ri nga #goodnikovsbadniko πŸ‘ΌπŸ˜ˆ Thanks || @adidas_reebok_albania πŸ’

#nikokomani #nikovsniko #adidas #adidasoriginals #intv

Per ke insoston #BadNiko qe ka kopjuar veshjen e @badgalriri!? Hidhi nje sy episodit te 10 duke klikuar likun ne BIO πŸ‘†

Clothing || @banxclo @banxclo
Thanks fam πŸ‘Š
#nikovsniko #goodnikovsbadniko #nikokomani #intv #banx #banxclo

Niko VS Niko #ep8
E shkreta @adele ra ne gojen e ketyre! Uroj mos ta kete kaluar personale #BadNiko kesaj rradhe!
Klikoni ne linkun ne BIO per ta pare gjithe episodin!

Clothing | @adidas_reebok_albania
#NikoVSNiko #nikokomani #goodnikovsbadniko #InTv @intvalbania

Niko VS Niko #Ep4

Kur #BadNiko komenton #GoodNiko-s i shtohet lista me njerezit qe sdo ti flasin meπŸ˜ͺπŸ˜ͺπŸ˜ͺ @fatma_methasani

Thanks my all time fav | @adidas_reebok_albania
Nese e ke humbur episodin e te shtunes ne @intvalbania kliko likun poshte ose ate ne BIOπŸ‘†....dhe normalisht pres komentet e juaja!
https://youtu.be/jGSl9b4r81U

#nikokomani #nikovsniko #goodnikovsbadniko #adidas #adidasoriginals

Niko VS Niko #Ep4

Kur #BadNiko komenton #GoodNiko mundohet te mos reagoi shume #Dramatic!

Thanks my all time fav | @adidas_reebok_albania
Nese e ke humbur episodin e te shtunes ne @intvalbania kliko likun poshte ose ate ne BIOπŸ‘†....dhe normalisht pres komentet e juaja!
https://youtu.be/jGSl9b4r81U


#nikokomani #nikovsniko #goodnikovsbadniko #adidas #adidasoriginals

The main character in the city. // ISTANBUL

Niko left us a present. #badniko #littlebunnyfoofomg

Trying to fold laundry but this darn kid just came and layed up on everything talking about im tired. Lol #badniko

I don't let people love me.
I don't let people take care of me.
I can't risk that.
Please forgive me my faults, I'm just a scared little boy with nowhere to go. #writing #twasalongnight #badniko #imsorry

Most Popular Instagram Hashtags