#anija

4824 posts

TOP POSTS

ホワイトからマッドブラック😊早く乗りたいなぁ〜💕 #f430#フェラーリ#マッドブラック#ラッピング#anija

Një sqarim: Filmi #Anija që u shfaq mbrëmë në sheshin `Pavarësia`, nuk ishte `fushatë` dhe as `lapidar` për Agron Shehajn. E imja është vetëm njëra prej historive të atyre që ikën para 26 vitesh. Filmi përcjell, sidomos sot, një mesazh të dyfishtë dhe tragjik: Atë të përsëritjes së eksodit të viteve `90-`92. Shqiptarët po ikin sërish në mënyrë masive. 56 përqind e tyre duan të largohen nga Shqipëria, njoftoi dje një sondazh i Gallup-it. `Anijet`, mund të mos i shohim, por ato po nisen prapë. Filmi i shfaqur mbrëmë ishte mënyra ime për të bërë thirrje që të mos e harrojmë të shkuarën dhe të mos e përsërisim atë.

Pagani Zonda Anija #Anija #Pagani #Zonda #Japan

It's Natsuki Hanae's birthday today! He's the seiyuu of my favourite white-haired boys ; Kaneki, 9S, Higekiri-anija! >w<

Higekiri CN @enouviaiei
Photo by #JohanesBP

#Higekiri #Higekiricosplay #anija #toukenranbucosplay

it was beautiful 🌴
#kosovë #gjilan #anija #valiranch 🇽🇰

‼️NEW SONG‼️
Serus!! Uz tomu nikto neveril, ale aj neuveritelne veci sa obcas deju, a uz zajtra okusi chut jutubu novy klip z pastvin pod Tatrami!!#newsong #KOMBAJNISTA #nebolsinapohode #budvpohode #anija

MOST RECENT

Most Popular Instagram Hashtags