[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#albanischenuset

3039 posts

TOP POSTS

Të kesh një motër është gjëja më e bukur që mund të të ketë falur jeta – ajo është gjithmonë mikesha më e mirë. Nuk ka rëndësi kush është më e madhe a më e vogël, motra është gjithmonë aty për të dëgjuar ulërimën tënde, për të veshur rrobat e tua, për të dëgjuar deri në fund dhe për të ditur çdo sekret. Edhe kur nuk është fizikisht, motra ka një ndjenjë të brendshme për të qenë bashkë me ty në momentet më të mira dhe më të këqija. Ka shumë arsye pse motra është shoqja më e mirë e përjetshme, ashtu siç ka edhe shumë arsye pse ajo dhe vetëm ajo është përherë krenare për ty, sido që të jesh. Megjithatë, rastet e mëposhtme janë motrat, të cilat në një moment të jetës së tyre kanë prezantuar para publikut edhe motrën e vogël, e cila, në fushën e saj, ka pasur sukses gjithashtu. Dhe motra ka qenë aty për ta theksuar këtë me zë të lartë.
#albanischenuset #nusjamaebukur #motraubonuse

MOST RECENT

Hallo ihr Lieben ❤️ endlich melde ich mich wieder, nein ich habe euch nicht vergessen! Wir haben endlich mit dem Streichen des Zimmers begonnen und die Farbe ist so fantastisch schön. 💕🎀🌸 #umstandsmode #umstandskleid #schwangerschaftsmode #29ssw #8months #stokke #stokkebaby #albanischenuset #albanische #albanischehochzeit #shipisland #shipi #shqiptar #shqipe #babyblog #albanianmum #albaniangirl #schwanger #schwangerschaft #schwangerschaftstreifen #mama #kinderzimmer #kinderzimmerdeko #itsagirl #babykleider #babyschuhe

Gold or silver ???
.
.
↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓
.
.
FOLLOW→@kurora_buqeta_lea
FOLLOW→@kurora_buqeta_lea .
.
■■■■■TAG FRIENDS■■■■■
.
.
#vathe#punedore #handmade #weddingacsessories #wedding #bridalaccessories #bride #albanianwedding #albanischenuset

Most Popular Instagram Hashtags