#albania

MOST RECENT

As per usual when in #Albania , I start every #morning by looking at #art and #myself in an #ornate #mirror comtemplating #life and my #hangover before starting to #drink #raki AGAIN

Kur ata qe vizitojne Shqiperine largohen me kujtime te bukura, faleminderit 🙏🏻😍 #pazariiri
#Repost @ragasto with @get_repost
・・・
Naast de nuttige dingen hebben mijn lieftallige eega en ik ook genoten van ontspannen en romantische plekjes in Tirana.
.
👉swipe for more pictures👈
.

Përveç gjërave të dobishme, bashkëshortja ime e bukur dhe unë gjithashtu gëzonim vende relaksuese dhe romantike në Tiranë. (Again my apologies for the Google translate 🤔)
.
.
.
.
.
@pazariiri @natyra_e_qete #Albanië #albania #albanianlife #shqiptare #shqiperi #Tirana #tirane #stadsfotografie #cityphotography #dreamhotel #food #albanianfood #romantiek #Romantizmi #travel #travelphotography #udhëtim

Blerja e produkteve Nyfan TenCate, eshte nje investim per te ardhmen tuaj. Keto tenda kane jetegjatesi te madhe, por dhe ne rast se u ndodh dicka, keto copa shoqerohen me 10 VITE GARANCI. #nyfantencate #nyfanalbania #tirana #tiranacity #suntents #tendadielli #albania #greece #netherlands #s4s #l4l #f4f #bestchoice #visitus

Set canta,portofol dore dhe portofol i vogel,jane te disponueshme ne ngjyra te ndryshme.Material cilesor.Cmimi 42 mije leke.

#insta #instagram #fashion #albania #porositonline #porosittani📥 #cilesi #porosite_tani_ne_insta_direct__📤 up

😱😱 SAKIN KACIRMAYIN 😱😱 UNİSEX ürünlerde BÜYÜK İNDİRİM 😘😘
✅ FİYATI: 69.99 TL ✅
-
✅ KARGO MÜŞTERİYE AİT✅ - KARGO ÜCRETİ 8-9 TL dir
-
🛐Sipariş İÇİN SADECE WHATSHAP🛐
☎ 0553-045-6866 ☎ 05530456876
-
- 🏡KAPIDA ÖDEME ✔
-
♻DEGİŞİM KOLAYLIGI ✔
-
📷ÜRÜNLER KENDİ CEKİMİMİZDİR✔
-
⏰7/24 KESİNTİSİZ İLETİŞİM
-
✔BİRİNCİ SINIF AAA KALİTE ✔
- - 👞👟👢👠AYAKKABI NUMARASI:
36-37-38-39-40-41-42-43-44-45
-
-
-
#ankara #muğla #manchester #artvin #konya #parismoda #tutku #istanbul #fatihsultanmehmet #türk #muslim #trabzon #israil #portugal #ispanya #russian #rusya #azerbaycan #albania #africa #asia #asya #avrupa #europe #water #spring #kış #giyim #butik

Asgjë nuk mund tu privojë nga e drejta për të qenë të lumtur, as #HIV apo #AIDS !

Kundërveprimi më i mirë ndaj HIV është parandalimi përmes testimit, përdorimit të mjeteve mbrojtëse dhe informacionit sikurse terapia e rregullt, guximi dhe dëshira për të qenë përherë të shëndetshëm.
Jini të ndërgjegjshëm për çka mund të keni ose të merrni nëse ulni vëmëndjen por mos privoni veten tuaj e mos u demoralizoni kurrë! **HIV nuk është fundi, është thjesht një fillim i ri ndryshe** #strong #fight #fuckaids #fuckhiv #shqipëri #shqip #motivation #motivim #albania #tirana #durres #elbasan #korce #fier #vlore #shkoder #gjirokaster #boy #girl #gay #lgbt #health #plwh #msm #qsut #kosovo #pristina #HIVAIDSALBANIASOCIALMEDIACAMPAIGN

😱😱 SAKIN KACIRMAYIN 😱😱 UNİSEX ürünlerde BÜYÜK İNDİRİM 😘😘
✅ FİYATI: 69.99 TL ✅
-
✅ KARGO MÜŞTERİYE AİT✅ - KARGO ÜCRETİ 8-9 TL dir
-
🛐Sipariş İÇİN SADECE WHATSHAP🛐
☎ 0553-045-6866 ☎ 05530456876
-
- 🏡KAPIDA ÖDEME ✔
-
♻DEGİŞİM KOLAYLIGI ✔
-
📷ÜRÜNLER KENDİ CEKİMİMİZDİR✔
-
⏰7/24 KESİNTİSİZ İLETİŞİM
-
✔BİRİNCİ SINIF AAA KALİTE ✔
- - 👞👟👢👠AYAKKABI NUMARASI:
36-37-38-39-40-41-42-43-44-45
-
-
-
#ankara #muğla #manchester #artvin #konya #parismoda #tutku #istanbul #fatihsultanmehmet #türk #muslim #trabzon #israil #portugal #ispanya #russian #rusya #azerbaycan #albania #africa #asia #asya #avrupa #europe #water #spring #kış #giyim #butik

😱😱 SAKIN KACIRMAYIN 😱😱 UNİSEX ürünlerde BÜYÜK İNDİRİM 😘😘
✅ FİYATI: 69.99 TL ✅
-
✅ KARGO MÜŞTERİYE AİT✅ - KARGO ÜCRETİ 8-9 TL dir
-
🛐Sipariş İÇİN SADECE WHATSHAP🛐
☎ 0553-045-6866 ☎ 05530456876
-
- 🏡KAPIDA ÖDEME ✔
-
♻DEGİŞİM KOLAYLIGI ✔
-
📷ÜRÜNLER KENDİ CEKİMİMİZDİR✔
-
⏰7/24 KESİNTİSİZ İLETİŞİM
-
✔BİRİNCİ SINIF AAA KALİTE ✔
- - 👞👟👢👠AYAKKABI NUMARASI:
36-37-38-39-40-41-42-43-44-45
-
-
-
#ankara #muğla #manchester #artvin #konya #parismoda #tutku #istanbul #fatihsultanmehmet #türk #muslim #trabzon #israil #portugal #ispanya #russian #rusya #azerbaycan #albania #africa #asia #asya #avrupa #europe #water #spring #kış #giyim #butik

😱😱 SAKIN KACIRMAYIN 😱😱 UNİSEX ürünlerde BÜYÜK İNDİRİM 😘😘
✅ FİYATI: 69.99 TL ✅
-
✅ KARGO MÜŞTERİYE AİT✅ - KARGO ÜCRETİ 8-9 TL dir
-
🛐Sipariş İÇİN SADECE WHATSHAP🛐
☎ 0553-045-6866 ☎ 05530456876
-
- 🏡KAPIDA ÖDEME ✔
-
♻DEGİŞİM KOLAYLIGI ✔
-
📷ÜRÜNLER KENDİ CEKİMİMİZDİR✔
-
⏰7/24 KESİNTİSİZ İLETİŞİM
-
✔BİRİNCİ SINIF AAA KALİTE ✔
- - 👞👟👢👠AYAKKABI NUMARASI:
36-37-38-39-40-41-42-43-44-45
-
-
-
#ankara #muğla #manchester #artvin #konya #parismoda #tutku #istanbul #fatihsultanmehmet #türk #muslim #trabzon #israil #portugal #ispanya #russian #rusya #azerbaycan #albania #africa #asia #asya #avrupa #europe #water #spring #kış #giyim #butik

Most Popular Instagram Hashtags