[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#akademiahollywood

566 posts

TOP POSTS

Kjo pikture me dha nje gezim dje. Rene Magritte “arti i të biseduarit”. 1963 #renemagritte #akademiahollywood #PerKultureMeShume

Ne jemi #akademiahollywood !

Graffitii i #juliocortazar duke luajtur #trompe ka gati 9 vite qe na zbukuron murin. #cortazar #akademiahollywood #tirana

Si të ndihmoni fëmijët tuaj të praktikohen! #akademiahollywood

Një javë magjike tek #akademiahollywood

Faleminderit #akademiahollywood

Fillojme ne 17:30
#akademiahollywood

MOST RECENT

Kryesisht fëmijët e nisin edukimin muzikor në moshë të hershme, dhe ndihma e prindërve është shumë e nevojshme. Ja se si mund t’i ndihmoni. #edukim #edukimimuzikor #tirana #akademiahollywood #kursemuzike #kursepiano #kursevioline

Si transpozojmë një pjesë muzikore kur njohim mirë teorinë muzikore dhe jemi vetëm 7 vjeç 😍. #akademiahollywood #czerny #etude #piano #leksionepiano #muzike

S’e di si do jeni me gjumin, por pas 9 vitesh pianistja, Martha Argerich kthehet në sallën Nju Jorkeze @carnegiehall ku do të luajë koncertin për piano nr. 3 të Prokofiev shoqëruar nga orkestra e @accademiadisantacecilia dhe nën dirigjimin e Sir Antonio Pappano. Martha Argerich e ka luajtur për herë të parë këtë koncert në 1967 ku jo vetëm tërhoqi vëmendjen e shumë kritikëve, por e bëri këtë koncert më të famshëm. Në të njëjtin vit ajo e regjistroi nën dirigjimin e Claudio Abaddos dhe me @berlinphil në bashkëpunim me @dgclassics. Në vitin 1990 Argerich morri çmimin Grammy nga @recordingacademy për lojën e Prokofiev 3 me Charles Dutoit. Pra në 2 të mëngjesit mund të ndiqni një legjendë muzikore Live :) tek @medici.tv #marthaargerich #santacecilia #santaceciliatour #antoniopappano #charlesdutoit #medicitv #carnegiehall #berlinerphilharmonie #grammy #prokofiev3 #akademiahollywood #PerKultureMeShume

Cili është libri i fundit që keni lexuar, apo libri që po lexoni? #lexo #liber #libra #letersi #akademiahollywood

Shihemi pas drekës :) #halfdaytoday #akademiahollywood

Kjo pikture me dha nje gezim dje. Rene Magritte “arti i të biseduarit”. 1963 #renemagritte #akademiahollywood #PerKultureMeShume

Të lindur në Tetor: #eminem. Një nga këngët e tij më të njohura është dhe Stan në të cilën u bë dhe prezantimi i anglezes Dido. @eminem #akademiahollywood

Ja dhe Martha Argerich, duke luajtur sonaten e Scarlatti kk. 141. #scarlatti #sonata #marthaargerich #argerich #akademiahollywood #PerKultureMeShume

Faleminderit #akademiahollywood

Fillojme ne 17:30
#akademiahollywood

Nesër ju ftojmë të shijoni pasditen me ne tek ambjentet e #akademiahollywood ora 17:30

Pasnesër në 17:30 tek oborri i Akademisë!! Savethedate #bbq #oborr #noborr #akademiahollywood

Most Popular Instagram Hashtags