#aeronautikashqiptare

MOST RECENT

The landing of the day 😄 @artionvreto @posta_shqiptare
You're welcome everyday by our pilots . Dont forget to book your flight info@skysports.al
#paragliding #paraglidingtandem #paraglidingalbania #sky #flyozone #landing #aeronautikashqiptare #skysportalbania

#skydiveamazing Regrann from @enca - & I live for the fun times in Life 💙 This was my 3d flight experience, gjithmone e kam thene dhe do vazhdoj ta them qe eshte nje nga eksperiencat me te bukura ne jete dhe qe te gjithe duhet ta provojne te pakten njehere 😩 Faleminderit @skysportsalbania qe e mundesoni kete ne Shqiperi , Ku ka me bukur sesa te fluturosh mbi super rivieren shqiptare :) Sigurisht qe une fluturoj gjithmone me champ @xhonatanislami 💪🏼 #VisitAlbania #aeronautikashqiptare#redbull #parachute #redbullkosovo #redbullalbania #skydiveamazing for featured
Visit our site: www.paragliding.al
Follow: @skydiveamazing - #regrann

#Repost @enca (@get_repost)
・・・
& I live for the fun times in Life 💙 This was my 3d flight experience, gjithmone e kam thene dhe do vazhdoj ta them qe eshte nje nga eksperiencat me te bukura ne jete dhe qe te gjithe duhet ta provojne te pakten njehere 😩 Faleminderit @skysportsalbania qe e mundesoni kete ne Shqiperi , Ku ka me bukur sesa te fluturosh mbi super rivieren shqiptare :) Sigurisht qe une fluturoj gjithmone me champ @xhonatanislami 💪🏼 #VisitAlbania #aeronautikashqiptare

& I live for the fun times in Life 💙 This was my 3d flight experience, gjithmone e kam thene dhe do vazhdoj ta them qe eshte nje nga eksperiencat me te bukura ne jete dhe qe te gjithe duhet ta provojne te pakten njehere 😩 Faleminderit @skysportsalbania qe e mundesoni kete ne Shqiperi , Ku ka me bukur sesa te fluturosh mbi super rivieren shqiptare :) Sigurisht qe une fluturoj gjithmone me champ @xhonatanislami 💪🏼 #VisitAlbania #aeronautikashqiptare

SIV course at Ioannina from paragliding school's Noborders, Olybicwings,flyanfun with pilots from the Albania airsports federation.
#siv_Ioannina #flyalbania #noborders #olybicwings #flyandfun #paragliding #ioannina #ioannina_lake #aeronautikashqiptare

Fluturime nga Dajti per kedo qe do te largoje stresin e dites... Super fly sot dhe dite te mira gjate javes... #skysportsalbania #aeronautikashqiptare #albanianairsportsfederation #dajtiekspres

Most Popular Instagram Hashtags