[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#adisa

2559 posts

TOP POSTS

#ARLA en #Adisa 😊

#HAPPY BIRTHDAY TO YOU #AFUSA iyawo #ADISA @ronkeodusanya llnp dear

when you played a crown hungry, boujee, queen bee in #africanight2k17 👑 #ADISA #BADDESTekiriBABE 😂

Ovo je televizija,na sve strane smo live @zvonkokomsic @mvlado @ivamne #adisa #n1 #danuzivo #tvbusiness #news

Selamat untuk kelulusan sebagai muda-mudi @adisapringgo buat yang lain kapan nyusul? 😁
.
.
.
.
.
#happywedding #adisa & #yusliha #mumijatijajar #tangerang #tigaraksa #banten

Hanyakamudanhanyakamuygadadidlmhatiku.
#adisa

Hbd bunda wish you all the best segala doa yg baik bangM Aminkan ☺️
Maaf belum mampu jadi yang terbaik 😔
.
.
.
#serasamasihpacaran
#ayahbunda
#iloveyou
#Adisa
#mybossmyhero

MOST RECENT

Selamat untuk kelulusan sebagai muda-mudi @adisapringgo buat yang lain kapan nyusul? 😁
.
.
.
.
.
#happywedding #adisa & #yusliha #mumijatijajar #tangerang #tigaraksa #banten

Koliko god je rijetka istinska ljubav još je rjeđe istinsko prijateljstvo🌎☘️Vojim vas najvisee na 🌎 #lavju_forever#zauvijek#Adisa#hari#elmina#foreveeerr#bff😊🌎❤️💞💞

La cocina del @IkibanaBCN nos encanta; se trata de una fantástica cocina personalizada para este restaurante de cocina fusión nipo-brasileña.🍣 #CocinasMediterráneas

“Goza inteligentemente de los placeres de la mesa” - Epicuro 🍜 #CocinasMediterráneas

Las especias son la esencia de la cocina ¿las utilizas? 🥣 #CocinasMediterráneas

Sot në #ADISA Fier, me Kryetarin e Bashkisë Fier Armando Subashi, Prefektin Baki Bala, Drejtoreshën e Përgjithshme të ADISA Anisa Gjika, përfaqësues të lartë të Delegacionit të BE-së dhe të Bankës Botërore (BB) në #Shqipëri e përfaqësues të ndryshëm, gjatë aktivitetit përurues të projektit "Mbështetje për Përmirësimin e Ofrimit të Shërbimeve Publike me në #Qendër Qytetarin” – #IPSD, financuar nga Bashkimi Evropian (#BE). Falë këtij #projekti i cili synon avancimin e modelit unik të ADISA nëpërmjet integrimit të mëtejshëm të shërbimeve, #qytetari do të kalojë në një lidhje më të #fortë me administratën shtetërore dhe do ta shikojë atë si një #partnere#efiçiente dhe #transparente, e cila do t’i gjendet atij si në kohë, #cilësi dhe #standarde më të përafruara me ato të BE-së.
Me këtë #vizion, Qeveria Shqiptare zgjedh të ketë më afër çdo #qytetar e #sipërmarrës, duke bashkëqeverisur me ta e duke patur një #komunikim më të shpejtë dhe më cilësor, me synimin e vetëm krijimin e një marrëdhënieje solide, ku qytetari është gjithmonë i pari!

#qeveriefiçiente #deregullim #ulimkorrupsionin #shërbimetëintegruara #shërbimetqëduam

Oooh these little girls were peas in a pod back in the day! My niece is hilariously dramatic so to know her is to understand the pic on the left and how loud she was probably talking/exclaiming 😂 😆 I am SO glad these cousins got to see each other today, even if only for a brief moment outside of the amazing National Museum of African-American History! Too bad they couldn’t get Cousin Gladys in on this reunion! #lj #adisa #reunited #dcdaze #nationalmuseumofafricanamericanhistoryandculture #cousins #cousinlove #family

Mantenimientos M-REY Empresa lider en #Burgos en reparación y mantenimiento de calderas. #Ferroli #Lamborghini #Adisa #Cointra C/ Calle Teresa Jornet Sta. Fundadora, 8 - 947486843

Más información en burgosud.com #BurgosUD

¿Qué plato haríais con todos estos ingredientes? #CocinasMediterráneas 🍇🍍🍅🍆🥕

Me Kryetarin e Bashkisë #Mat Nezir Rizvani, për #mundësitë e hapjes në këtë #qytet të 1 zyre me një ndalesë të #ADISA - #Agjencia e Ofrimit të Shërbimeve #Publike të Integruara.

#Modernizojmë shërbimet për #qytetarët, shmangim rradhët e gjata, rrisim transparencën dhe #ulim korrupsionin.
#qeveriefiçiente #deregullim #shërbimetqëduam

Perfilando los últimos detalles en el @museumaritim de #Barcelona, una fantástica cocina de nuestra Serie Garbino. #CocinasMediterráneas 🍽

¡Las cocinas personalizadas de Quillo son ideales para la cocina de este restaurante! Nos encanta :D ¿Buscas personalizar tu cocina? En Adisa Cooking tenemos la solución. #CocinasMediterráneas

“Nadie puede ser sensato con el estómago vacío” - George Eliot #CocinasMediterráneas

Most Popular Instagram Hashtags