[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#unifressh

260 posts

TOP POSTS

💜 #UniFRESSH

Team FEUT 💣💣💪
#unifressh #fressh🌹 #feut

In politics, nothing happens by accident. If it happens, you can bet it was planned that way. 😉 #UNIFRESSH

👍😉👌 #UniFRESSH #Diber

Grupi FSHS Tirane , vizite ne nje seance plenare ne Parlament. Gjate dites u bashkuan edhe Blerin Gjylameti, Xhemal Qefalia, Ervin Bushati Eglantina Gjermeni Paulin Sterkaj dhe Taulant Balla.
#Bashke per fitoren e 18 Qershorit. #UniFRESSH :)

Gjatë takimit me Anëtarë të FRESSH, ku u diskutuan propozime për Fushatën Zgjedhore 2017 .
#UniFressh #FresshKukës #FresshnëPunë #PërShqipërinëQëDuam

8 Djetori Dita e Rinisë ku me më shumë se 200 pjesemarres zhvilluam një bashkëbisedim me studentët e FRESSH Elbasan rreth përfshirjes së të rinjve në politikë, vendimmarrje, jetën sociale të vendit, si dhe projektet rinore të Bashkisë Elbasan. Aty ku më parë ishte vendgrumbullimi i mbetjeve të qytetit, sot është një park i gjelbëruar që i shton frymëmarrjen qytetit. Takimi u pasua me aktivitete rinore dhe sportive.Falenderojm per pjesemarrjen ne kete aktivitet Kryetarin e Bashkis Qazim Sejdini,Deputetët Evis Kushi dhe Taulant Balla.

#Unifressh
#FresshElbasan ☺️

MOST RECENT

Pogradeci drejt rrugës së fitores 💜✌🏼 #UniFRESSH #FRESSH #PS 💪🏼

💜 #UniFRESSH

Dream Team 💜 #UniFRESSH

#UniFRESSH squad💜💪🏼

Pak pushim nga fushata 😊😊dhe pushimin tonë e kaluam duke shërbyer një pjatë gjellë tek Mensa Sociale në Laprak 🥘🙏🏾. #UniFRESSH-i fantastik 💜 @erionveliaj @eljohysko

@arl.sinani dhe @armirtuzi #UniFRESSH Shkodër 😊💜✌🏼 #Repost @ditmir.bushati (@get_repost)
・・・
Mirëmëngjes :) Shqipëria që do Arlinda dhe Shkodra që do Armiri është kjo, cila është ajo që doni ju?
Voto ✌🏻 në 2️⃣5️⃣
#pershqiperineqeduam

With my friend
#Unifressh

#UniFRESSH Durrës në një bashkëbisedim me deputetët Roland Xhelili dhe Ana Dhamo. 💪🏼💜🌹Folëm për ndryshimet e mëdha që po bën PS për arsimin dhe veçanërisht studentët. 😁🥇

Most Popular Instagram Hashtags