#Tirane

MOST RECENT

#studio #photo #photographer #video #wedding #bride #couple #event #art #album #weddingshoot #dji #canon #nikon #sony #panasonic #crane #4k #2018 #foto #beautiful #flower #sun #love #nature #tirane #albania #light #sunlight #frame
www.studiojeti.com +355682128714
We give value to your most beautiful moments
I japim vlerë momenteve tuaja më të bukura

Shampo ndriçuese dhe ristrukturuese pa Sulfate, Silikon, Paraben dhe pa Parafine.
Formula e saj inovative që përmban një sipërfaqe të veçantë pastron efektivisht flokët duke gjeneruar një shkumë të këndshme, të butë dhe kompakte me një rezultat shumë kozmetik, i cili është jashtëzakonisht i butë në flokë dhe scalp.

Maske ndricuese dhe ristrukturuese pa Sulfate, Silikon, Paraben dhe pa Parafine.
Formula e saj inovative, e cila është e lirë nga agjentët e silikonit, hidraton në mënyrë efektive në aspektin e butësisë dhe shkëlqimit. Lë flokët të shëndetshëm, të ushqyer dhe të lehtë për tu krehur.

Locione kondicionuese për flokë të lyer.Trajtim intensiv me veprim shumë hidratues, mbrojtës dhe sublimues të formuluar me fara Kuinoa. Përmirësoni shkëlqimin dhe ngjyrën me kalimin e kohës duke i bërë flokët tepër të shëndetshëm, të butë dhe jetësor për një stilim më të lehtë.
Fara gruri dhe aminoacide: Ristrukturon fijet e flokëve dhe jep një shkëlqim të shëndetshëm e të qëndrueshëm.

Era e re e riparimit profesional është konceptuar ekskluzivisht për ju. Një Proteine Botox Ristrukturuese dhe Tre Locione Kuruese të dedikuara për trajtimin e kujdesit të flokëve të veçanta për flokë të ngjyrosur, të zbardhuar / dekoloruar, të thatë.

Një koncept i ri i ritualit kozmetik që transformon bukurinë e flokëve.
Të gjitha trajtimet e Karyn janë formuluar PA SULFATE dhe SILICONE. Janë të pasuruar me aminoacide të Grurit dhe Sojes përbërës aktiv natyral me vetitë e larta hidratuese (fara Pataua, fara Kia, fara Kuinoa). #pasionkozmetik #pasionkozmetikvlore #pasion #kozmetik #cosmetic #tirane #vlore #parukeri #estetik #hair #face #makeup

🇦🇱 Good morning from Dajt 🇦🇱 Autumn is awesome 🍁
🇦🇱 Tag a friend who wants to be with you in this lovely place
🇦🇱 Like and comment below 👇
🇦🇱 Follow me @roundalbania for more beautiful photos and videos of Albania
.
.
.
#dajt #tirana #tirane #shqiperia #🇦🇱 #shqiptar #shqiperi #shqipe #albanian #travelthroughtheworld #traveltheworld #travelblogger #voyage #voyager #viaggio #travels #viaggiare #travelstyle #travelphoto #travelphotographer #travelphotos #travelguide #lovenature #mothernature #naturelover #natura

Super Vile ne shitje tek Vilat Amerikane, rruga 3 Vellezerit Kondi. Sip truallit 750 m2. Vile me 3 kate me sip 213 m2 secili. Super cilesi. Nderitim i ri. Me pishine personale. Cmimi 800.000 euro. #shitet #vile #tirane #super #cilesi @imobiliarerexhina

Jepini vetes trajtim të nivelit spa me këtë maska ​​ushqyese dhe ngritëse.😍 I formuluar në mënyrë unike me APT-200, kjo maskë heq lëkurën e vjetër dhe të vdekur për të zbuluar një pamje më të butë, të qëndrueshme dhe rinore. #LuminesceMask 🌸
.
.
#maske #tirane #luminescemasque #jeunesse #skincare #healthycare #jeunesse_global_albania #skincaretips #kodraediellit #blloku #femrat #sheshiskenderbej #kujdesiperfytyren #myslymshyri

🛍
Lancome
La Vie Est Belle
Tresor Midnight Rose
___________________
E njejta arome origjinale ✔ e prodhuar nga esencat Franceze ORIGJINALE ..Markat GLOBALE me permasa te vogla dhe cmime te mahniteshme nga Genie Collection.
Kontakto ne📥 DM ose
☎️ whatsApp👉📲👇
____________________
00355699935160
____________________
Parfume me famë botërore nga duart e
arta arabe ne fabriken e
Geni Collection.
Parfume që ideohen, dizenjohen dhe prodhohen në Mbretërinë e Arabisë Saudite.
E çertifikuar me ISO 9001 per cilesi.. #eaudeparfum
📩Porosit ne instadirekt.
💸pagesa pas pranimit🛒
Ju a dërgojmë produktet tona në shtëpinë tuaj, me postë të shpejtë dhe të garantuar. #bli#online#onlineshopping #parfume#instagood #instagram #parfume #parfume_s_s__online #porosittani📣 #perfumelovers #perfumeoftheday #porosittani📥 #instaparfum #fragrances
#parfumecollection
#parfume_s_s__online #perfumeonline #durres #fier #vlora #tirana #porosittani📣 #shopping #blejonline #shqiperi #perfume #perfumista #tirane #albania #shkoder #albanian

ripering back light iphone 6 👍👍🤣🤣🤑🤑🤑#microsoldering #iphone #tirane #shqiperia

Lott 😂

Most Popular Instagram Hashtags